Объявление снято с публикации
5 сентября 2021

  Описание

  Продам високоякісний екологічний мед (лісове різнотрав'я), ціна вказана для оптових клієнтів за 1 кілограм меду, для роздрібних клієнтів ціна договірна. Мій мед зібраний в екологічно чистому регіоні Львівської обл, навколо пасіки хвойні ліси (в радіусі 30 км від пасіки немає жодних заводів та фабрик). Можливий самовивіз меду з м. Золочів, також відправляю свій мед курєрськими службами (за умови часткової предоплати).
  Бджолиний мед вважається одним з основних енергетичних матеріалів для клітин організму за рахунок великого вмісту вуглеводів. Він бере участь в утворенні різного роду гормонів і ензимів завдяки білкам. Продукт активно впливає на підвищення якості життєдіяльності організму, оскільки є стимулятором біологічного походження. Протеїни та амінокислоти - незамінні речовини для реабілітації організму після хвороби, перевтоми, виснаження або перенесеної операції. Наявність в складі меду фітонцидів надає потужний антибактеріальний ефект. Це допомагає усунути різні запальні процеси. При цьому мед можна вживати як внутрішньо, так і використовувати для зовнішнього застосування. Мед - єдиний натуральний продукт, який на всі 100% засвоюється організмом людини. В результаті - Ви не будете відчувати втоми, як це зазвичай буває після ситної трапези.
  Споживаючи мій мед Ви гарантовано оздоровите свій організм! Якість меду гарантую, бджільництвом займаюсь більше 35 років.
  Мед з лісової пасіки Золочев - изображение 2
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты