Объявление снято с публикации
2 августа 2017

мозаичная штукатурка 7,5 кг fts stone line decor

Полтава, Полтавская область Опубликовано: 27 сентября 2016 Объявление: #70181
Просмотры: 81

  • Состояние: Новый 

Описание

Мозаїчна декоративна штукатурка STONE LINE DECOR є високотехнологічним оздоблювальним матеріалом, що виробляється на основі натуральної мармурової та фарбованої кварцової крихти, акрилової дисперсії, води та модифікуючих добавок. У процесі змішування фарбованого каменю збільшується кількість відтінків DECOR, що значно розширює творчі можливості дизайнерів. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Пропонується в зерні розміром 1,5мм.
Мозаїчна штукатурка STONE LINE DECOR призначена для нанесення на армований шар в системі утеплення FTS з використанням пінополістиролу, бетонні та мінеральні поверхні, гіпсокартонні і деревостружкові плити. Її застосовують для декорування зовнішніх фрагментів фасаду та для оздоблення інтер’єрів (колони, стіни, пілястри та інші частини будівельних конструкцій). Також мозаїчну штукатурку STONE LINE DECOR ефективно використовують в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням адміністративного, громадського та побутового типу.
Наносити рівномірним шаром по всій поверхні на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя при температурі від +10°С до +25°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища + 20° С та відносній вологості повітря 60% висихання мозаїчної штукатурки становить 8-12 годин. За інших погодних умов цей процес може тривати 12-36 годин.
Комментарии 0
Комментарии к этому объявлению закрыты