Объявление снято с публикации
2 января 2017

Олівець ляпісний для видалення бородавок 155грн

Ровно, Ровенская область Опубликовано: 8 июля 2016 Объявление: #46279
Просмотры: 107

  Описание

  LAPIS - Diabelski Kamyk для видалення бородавок
  Склад: олівець, що містить: нітрат срібла, 97 частини, 3 частини нітрату калію.
  Переваги:
  • Ефективність перевірена лікарями
  • Точкова дії
  • Мінімальний ризик пошкодження здорової шкіри
  • Низька ціна і висока продуктивність
  Застосування:
  Олівець нітрат срібла використовується у лікуванні деяких шкірних уражень вірусного походження: загальні бородавки, гострі кондиломи. Прискорює гранулювання та епітелізацію, і таким чином, ефективно сприяє загоєнню пошкодженої шкіри.
  Перед першим і кожним наступним використанням:
  Одягати захисні окуляри. Крім того, рекомендується використовувати захисні рукавички (наприклад. Latex). Зніміть захисну заглушку з продукту. Видаліть тонкий шар кольорового воску, яка захищає від вологи. З наконечника олівця по довжині біля 3-4 мм дуже обережно зішкребти кольоровий шар зеленого воску гострим ножем так, щоб не пошкодити олівець. Акуратно протерти поверхню бородавки (кондиломи) круговими рухами протягом декількох секунд. На місці протирання появиться почервоніння з наступним почорнінням, що характеризується взаємодією нітрата срібла з тканинами бородавки. Уникайте контакту з здоровою шкірою. Повторюємо процедуру до повного зникнення дефекту бородавок шкіри. Кожен раз по використанню одівайте захисний ковпачок на олівець.
  Попередження
  Цей продукт призначений тільки для зовнішнього застосування. Не використовуйте на слизових оболонках і місцях де є сильний приплив крові.
  У разі випадкового потрапляння в очі негайно промити великою кількістю води. Продовжуйте цей процес, протягом 10 хв і необхідно звернутися до лікаря. У разі випадкового контакту зі шкірою промити водою з милом. При ковтанні, необхідно отримати медичну допомогу негайно.
  Умови зберігання: Зберігати в сухому місці при температурі 15 - 25 ° С
  Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Виробник: K. T. & K. Group Czech s.r.o. (Чехія)
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты