Объявление снято с публикации
10 сентября 2017

  • Тип работы: Постоянная работа 
  • Тип занятости: Работа на полную ставку 

Описание

: металообробне підприємство в м. Паневежіс Литовської Республіки, виробництво нестандартної продукції з металу, деталей кріплення, меблевої фурнітури.Робота з обладнанням ESAB, MIGMAG, Fronius, індивідуально та парами. Обов’язкове вміння читати креслення
Трудовий розпорядок: 8-годинний робочий день, 40-годинний робочий тиждень, робочі дні з понеділка по п'ятницю, переробіток можливий, проте оплачується (розмір оплати обговорюється при укладенні контракту).
Тривалість контракту:0,5, 1, 2 роки.
Оплата:от €800 до 1200 нетто.
У випадку працевлаштування, особа користується усіма соціальними гарантіями, які діють для громадян ЛР. На неї поширюється дія усіх норм занодавства, чинного в ЛР.Документи для працевлаштування в ЛР: посвідки на тимчасове проживання та дозвіл на працевлаштування оформлює та оплачує роботодавець. Проїзд до місця роботи кандидат оплачує власним коштом (наприклад, літаком до Вільнюса близько 50 євро та автобусом до м. Паневежіса близько 10 євро. Місце проживання: надається і оплачується роботодавцем, працівник оплачує комунальні витрати (за кв. 30 кв. м від 40 до 90 євро в місяць, як будете користуватись – все на лічильниках), при проживанні в гуртожитку комунальні платежі теж оплачує роботодавець. Гуртожиток в хорошому стані, є навіть спортзал.
Документи для працевлаштування в ЛР: посвідки на тимчасове проживання та дозвіл на працевлаштування оформлює та оплачує роботодавець. Кандидат також може самостійно виїзджати на місце роботи в м. Панєвежіс, маючи біометричний паспорт, як турист, виконавши стандартні умови для в’їзду в країни Євросоюзу. Зорієнтувавшись на місці, переконавшись, що умови роботи і проживання його задовольняють, він може там, у м.Вільнюсі, подати за допомогою компаніїї, вказані вище документи для отримання робочої візи, не виїзджаючи з Республіки Литва.
Місце проживання: надається і оплачується роботодавцем.
Комментарии 0
Комментарии к этому объявлению закрыты