Объявление снято с публикации
15 апреля 2021

  Описание

  Вага блінчика 357г, пресування слабке по краю і сильніша ближче до центру. Зовнішній вигляд говорить сам за себе, тіпсів - не шкодували, їх зміст виходить за звичні нам рамки і це добре.
  Аромат сухого чаю дуже інтенсивний, його можна почути не розкриваючи блінчик. На першому місці тут лугові трави, весняні бруньки і мед. На другому плані фрукти і трохи димку. При заварюванні з'являється слива, мармелад, солодкість і багаття в саду, згаслий від дощу.
  Смак чарівний, в ньому нез'ясовно поєднуються легка невагомість і щільність доходить до межі, немає навіть маленького місця для порожнечі, все густо і заповнене. На початку здається, що в смаку все просто і ясно, але не поспішайте з висновками. Прислухайтеся і ви почуєте сотні дзвінких дзвіночків настільки гармонійно вписаних в цю мелодію, що дуже важко почути будь - якої окремо.
  Якби я описав все, що відчули ми з колегами при чаюванні, то читати даний опис вам довелося б довго. Ранкова свіжість, м'якість, відсутність гіркоти незважаючи на те, що він дуже молодий, хоча все ж коректна терпкість присутній. Грушевий компот, молода кукурудза і просто чарівна трансформація від проливу до проливу, з дерево-цитрусових до солодких фруктових нот. Спробуйте піднести до носа порожню, але ще не остиглу піалу, це щось неймовірне! Бджолиний віск і мед, явний без фантазій і перебільшень, як таке може бути?
  Післясмаковісь, несподівано довге і приємне, не хочеться його перебивати, з цієї причини наступний пролив відтягується, а саме чаювання затягується.
  Колір настою живий, сонячний, з іскрами і золотистими переливами.
  Шен Пуэр Вековое Дерево 357г. 2018 год. Ивано-Франковск - изображение 2
  Шен Пуэр Вековое Дерево 357г. 2018 год. Ивано-Франковск - изображение 3
  Шен Пуэр Вековое Дерево 357г. 2018 год. Ивано-Франковск - изображение 4
  Шен Пуэр Вековое Дерево 357г. 2018 год. Ивано-Франковск - изображение 5
  Шен Пуэр Вековое Дерево 357г. 2018 год. Ивано-Франковск - изображение 6
  Шен Пуэр Вековое Дерево 357г. 2018 год. Ивано-Франковск - изображение 7
  Шен Пуэр Вековое Дерево 357г. 2018 год. Ивано-Франковск - изображение 8
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты