Поиск в регионе: Вся Украина
Объявление снято с публикации
12 октября 2017

Спучений перлітовий пісок для утеплення стін будинку. Марка М75, мішок

доставка из г.Чернигов | Добавлено: 24 августа 2016, номер: 60381
  Пісок перлітовий спучений – це найкращий матеріал для утеплення будинку. Завдяки низькому значенню коефіцієнта теплопровідності λ ( від 0,034 Вт/мК для перліту насипною вагою 50кг/м3) стало можливим при мінімальній товщині стіни досягти високого значення термічного опору огороджуючої конструкції. Товщина шару спученого перліту марки М75 всього 5см заміняє по своїм теплоізоляційним властивостям 70см цегляної кладки. На основі спученого перліту виготовляють різноманітні теплоізоляційні вироби. Найбільшого поширення здобули теплоізоляційна штукатурка на основі перліту для утеплення фасаду та теплоізоляційна стяжка, яка застосовується в системі «теплої підлоги» або ж як самодостатній теплоізоляційний матеріал.
  Матеріал повністю екологічний, бо складається тільки з одного компоненту – перліту, який є гірською породою вулканічного походження та не містить жодних домішок та в’яжучого. Спучений перліт – це абсолютно негорючий матеріал. Завдяки своїй паропроникності він не затримує вологу в товщі стіни, пліснява та грибок в приміщенні – виключені. Матеріал не втрачає своїх властивостей з часом, не гниє, не виділяє запахів. Термін експлуатації в часі необмежений. Продукція виготовлена у відповідності до ДСТУ Б В.2.7-157:2011
  На стадії будівництва, перлітовий пісок засипають між чорновою кладкою та облицювальною цеглою через кожні 5 рядів. Одночасно матеріал розворушують, щоб дати можливість проникнути у всі щілини.
  Мілка фракція має найкращу текучість.
  Рекомендований шар засипки від 10см.
  Якщо будинок вже збудований, а стіни виконані за принципом колодязної кладки і в середині є пустота, то в такому випадку доцільно виконати задувку перлітом, що значно зменшить тепловтрати через огороджуючу конструкцію.
  Коефіцієнт теплопровідності при температурі 25 º С С 0,039 Вт / мК
  Масова частка вологи 0,1%
  Щільність 60 кг/м3
  Середній розмір часток 1 мм
  Матеріал відпускається в мішках по 100л
  Можлива доставка на об’єкт.
  Купити перліт від виробника
  Можлива доставка на об’єкт
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты