Объявление снято с публикации
19 августа 2017

Строительство деревянных домов из сруба Купить сруб

Одесса, Одесская область, Киевский район Опубликовано: 31 мая 2016 Объявление: #34461
Просмотры: 139

  Описание

  «Закарпат Сруб- Буд »- спеціалізована компанія з виготовлення від дерев’яних будинків, котеджів і житлових будинків до готелів і ресторанів, бань із клеєного бруса і оциліндрованої колоди з повною комплектацією, за власними проектами, проектами клієнта, та виготовлення нових проектів.
  Основний напрямок діяльності підприємства спрямований на виготовлення базового конструктиву дерев’яних будинків. надається повний перелік послуг: проектування, виготовлення й монтаж комплекту, будівництво "під ключ". Ми готові до співробітництва з будівельними організаціями, консалтинговими, інвестиційними компаніями, агентствами нерухомості. Ми втілюємо в життя проекти будь-яких масштабів, а також працюємо з кожним замовником, реалізуючи самі примхливі побажання індивідуального будівництва.
  Проекти дерев’яних будинків ми надаємо своїм клієнтам безкоштовно. Можна вибрати проект дерев’яного будинка який вже побудований, або ескізний проект будинку. Також ми будуємо дерев’яні будинки за наданими нам проектами . Наші штатні архітектори можуть розробити проект спільно з Вами. Діяльність підприємства базується на індивідуальному підході до клієнта, що дає можливість якісно втілити в життя його мрії.
  Ми ставимо перед виробництвом такі основні цілі: забезпечення якості, економія сировини, часу та енергоресурсів. Фірма проводить повний цикл виробництва від обробки круглого лісу до попереднього монтажу на виробництві, що дає можливість раціонально використовувати сировину, якісно виконувати монтаж, витрачаючи мінімум часу для монтажу на майданчику клієнта.
  Строительство деревянных домов из сруба Купить сруб Одесса - изображение 2
  Строительство деревянных домов из сруба Купить сруб Одесса - изображение 3
  Строительство деревянных домов из сруба Купить сруб Одесса - изображение 4
  Строительство деревянных домов из сруба Купить сруб Одесса - изображение 5
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты