Объявление снято с публикации
11 марта 2020

  Описание

  У нас можна купити теплу підлогу в Києві від провідних зарубіжних і вітчизняних виробників з офіційною гарантією за найнижчими цінами.
  Тепла підлога - це один з найбільш популярних і затребуваних варіантів часткового або повного обігріву приміщень. Проста і надійна конструкція, легкість монтажу і широкі функціональні можливості дозволяють використовувати таку систему опалення в квартирах, приватних домоволодіннях, а також в офісних приміщеннях і на об'єктах комерційної нерухомості.
  Найбільш поширений варіант підігріву підлоги - електричний тепла підлога. Електричні теплі підлоги, в залежності від виконання, бувають кабельні (як у вигляді окремих електричних кабелів, так і у вигляді нагрівальних матів з тонким кабелем на сітці), плівкові, стрижневі і на основі аморфної металевої стрічки. А за принципом обігріву - конвекційні та інфрачервоні. Всі види теплих підлог мають ряд екологічних переваг в порівнянні з радіаторні опаленням: антиалергенний ефект, рівномірний розподіл температури повітря і його теплообміну по всьому об'єму приміщення, відсутність конвекційних потоків, пов'язаних з різницею температур на одній горизонтальній площині в різних частинах приміщення.
  Переваги співпраці з нами:
  • Низькі ціни та постійні знижки на теплу підлогу
  • Величезний асортимент товарів є в наявності на власному складі в Києві
  • Продукція пройшла сертифікацію і має офіційну заводську гарантію
  • Професійна допомога в підборі систем обігріву з урахуванням всіх побажань
  • Надаємо послуги по монтажу
  • Пунктуальність і індивідуальний підхід до кожного клієнта
  Тепла підлога Киев - изображение 2
  Тепла підлога Киев - изображение 3
  Тепла підлога Киев - изображение 4
  Тепла підлога Киев - изображение 5
  Тепла підлога Киев - изображение 6
  Тепла підлога Киев - изображение 7
  Тепла підлога Киев - изображение 8
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты