Поиск в регионе: Вся Украина

Утеплення даху перлітом

доставка из г.Киев | Добавлено: 16 сентября 2016, номер: 66714
  Для якісного утеплення будинку обов’язковим є теплоізоляція перекриття. Втрати тепла через не утеплене горище можуть становити до 35% віз загальних по будинку, оскільки нагріте повітря має властивість за рахунок конвекції підніматись у верхню частину приміщення.
  Для досягнення хорошого теплоізоляційного ефекту товщина утеплювача повинна задовольняти вимоги діючого ДБН. На сьогоднішній день значення мінімального опору теплопередачі для горищного покриття та перекриття неопалювальних горищ в І температурній зоні становить 4,95. Для досягнення таких показників товщина шару перліту спученого марки М75 (насипною вагою до 60 кг) має складати 19,3 см.
  Найпоширенішим методом утеплення даху є засипка перліту між балками перекриття, висота яких в основному 20см, що забезпечує надійну теплоізоляцію. Перліт спучений це природній матеріал, який отримують з гірської вулканічної породи і під дією високих температур він отримує структуру маленьких кульок (перл), що забезпечує його теплоізоляційні властивості. Матеріал повністю екологічний та негорючий
  Кожен утеплювач повинен бути захищеним від попадання на нього вологи, тому при влаштуванні теплоізоляційної засипки використовують пароізоляційну плівку або її ще називають – супердифузійна мембрана. Вона не пропускає пари вологи та захищає матеріал від вивітрювання. Набивається як під низом так і зверху матеріалу звичайним стиплером. В результаті отримуємо ефективний теплоізоляційний шар, захищений від будь-яких впливів.
  Утеплення даху перлітом Киев - изображение 2
  Утеплення даху перлітом Киев - изображение 3
  Свяжитесь с автором объявления
  Назар
  Комментарии 0
  Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.

  Другие похожие объявления
  Потолок Звездное небо    

  Потолок Звездное небо

  Отделочные и облицовочные материалы

  Договорная
  Теплоізоляційна штукатурка Тепловер Optima 50л

  Теплоізоляційна штукатурка Тепловер Optima 50л

  Отделочные и облицовочные материалы

  150 грн.
  Суха будівельна суміш Тепловер Набриск

  Суха будівельна суміш Тепловер Набриск

  Отделочные и облицовочные материалы

  87 грн.
  580 грн.
  Назар
  частное лицо
  на доске с 21 июля 2016
  Все объявления автора
  Поделиться с другом
  Пожаловаться
  Распечатать
  35 просмотров объявления
  3 из них сегодня
  Посмотреть статистику