Объявление снято с публикации
3 января 2018

Вермікуліт спучений для розсади фракція 1мм, 80л мішок

Киев, Киевская область Опубликовано: 18 августа 2016 Объявление: #58384
Просмотры: 202

  Описание

  Вермикуліт (від лат. Vermiculus - черв'ячок), мінерал з групи гідрослюд, що мають шарувату структуру. Продукт вториннї зміни (гідролізу і подальшого вивітрювання) темних слюд буттям і флогопита. Являє собою великі пластинчасті кристали золотисто-жовтого або бурого кольору. При нагріванні з пластинок утворюються червоподібні стовпчики або нитки золотистого або *********** кольору з поперечним поділом на найтонші лусочки (спучений вермикуліт). Обпалені маси вермикуліту вільно плавають на поверхні води.
  Завдяки своїм властивостям спучений вермікуліт, має широкий діапазон сфер свого застосування. Зокрема:
  •Будівництво. Вермікуліт спучений використовують як утеплювач для стін та при влаштуванні прекриттів.
  •Металургія. Для ізоляції зеркала розплаву. Вермікуліт спучений здатен витримувати високі температури до 1300°С
  •Сільське господарство і декоративне рослинництво. Вермікуліт спучений використовують для виготовлення грунтосумішей, дренажу, мульчі та зберігання овочів, фруктів і цибулин квітів. Також використовують в гідропоніці, як основний носій поживних речовин та мікроелементів
  •Тваринництво і птахівництво. Вермікуліт спучений використовують для виготовлення добавок в корми для тварин і птиці, добрив та ін. Також часто його застосовують як підстилочний матеріал для худоби, птиці, хутряних звірів та рептилій. Вермікулт зберігає тепло, поглинає вологу та гази, запобігає утворенню плісняви та гилі.
  •Термоізоляція. Завдяки стійкості до високих температур, негорючості та довговічності, вермікуліт спучений використовують для виробництва димоходів по типу сандвіч, жаростійких бетонів та вермікулітової плити.
  •Хімічна промисловість. Для перевезення небезпечних хімреактивів.
  •Автомобільна промисловість. Для підвищення абразивності, вермікуліт спучений використовують при виготовленні гальмівних колодок.
  •Упаковка
  Матеріал негорючий, паропроникний, екологічно чистий і довговічний. На його основі виготовляють вермікулітову плиту та теплоізоляційні бетони.
  Коефіцієнт теплопровідності при температурі 25 º С 0,050 Вт / мК
  Масова частка вологи 4%
  Щільність 125 кг / м³
  Середній розмір часток 1 мм
  Фасування здійснюється в мішки по 80л
  Можлива доставка перевізником.
  Високотемпературна ізоляція, вогнетриви, жаростійкі бетони, теплоізоляційні засипки.
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты