Объявление снято с публикации
9 ноября 2016

Відповіді на питання на конкурс державної служби

Киев, Киевская область Опубликовано: 11 августа 2016 Объявление: #56609
Просмотры: 444

  Описание

  90% відповідей надані у точній редакційній відповідності із запропонованими варіантами відповідей у тестах.
  Окрім цього, надані відповіді на деякі питання, на які можливо відповісти тількі після безпосередньго проходження тестування.
  (Наприклад: 91. Що є непрямим податком?)
  Відповіді на питання на конкурс державної служби. Відповіді на перелік тестових питань на перевірку знаннь, які передбачені для тестування на заміщення вакантних посад державної служби ої служби. На всі 401 питання.на конкурсній основі, що опублікувало Національне агентство з питань державн
  Відповіді надані точними цитатами скопійованих з відповідного закону з порталу ВРУ, деякі з посиланням на відповідну статтю НПА.
  Відповіді на перелік тестових питань на перевірку знання включають:
  І. Питання на перевірку знання Конституції України
  ІІ. Питання на перевірку знання Закону України «Про державну службу»
  ІІІ. Питання на перевірку знання Закону України «Про запобігання корупції»
  ІV. Питання на перевірку знання спеціального законодавства (законів України «Про Кабінет Міністрів України», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про адміністративні послуги», «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України)
  Тобто відповіді на перелік тестових питань
  на перевірку знання: Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства (законів України «Про Кабінет Міністрів України», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про адміністративні послуги», «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України).
  Вартість послуги 300 грн. Можу надати гарантії та докази
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты