Строительные материалы

Отделочные / облицовочные материалы в интернете в Украине

Отделочные / облицовочные материалы в Украине

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Склад для усунення течі Kalekim Izostop

Склад для усунення течі Kalekim Izostop 3001 - швидкосхоплюючий однокомпонентний розчин на цементній основі. Використовується для моментального усунення гідравлічних протікань і зупинки води, що проходить через бетонні або кам'яні поверхні. Безусадочний матеріал, повністю схоплюється протягом 180-240 секунд. Розводиться водою. Матеріал IZOSTOP є еластичною масу, яку використовують для закупорювання активних течі. Виготовлений на цементній основі з додаванням спеціальних частинок. Склад відноситься до категорії бистросхвативающегося. Це дозволяє за кілька хвилин ліквідувати протікання будь-якого ступеня складності і ефективно застосовувати розчин в ремонтних цілях. Приклади використання IZOSTOP: +аварійний ремонт водопроводу в басейні; +усунення течі під водою (а також під тиском); +кріплення заставних деталей, болтів та інших вузлів для можливості їх негайного використання; +відновлення гідротехнічних конструкцій в житлових будинках і промбудівлях; +заповнення зовнішніх дефектів, стиків, швів. особливості: ✓Високий ступінь адгезії, механічна міцність. ✓Легке застосування, швидке висихання. ✓Водонепроникність. ✓Не тріскається і не дає опади. ✓Захищає металеві конструкції, антикорозійний. ✓Сумісно з будь-яким ізоляційним матеріалом. інструкції: 1.Для приготування еластичною пасти на 1 кг порошку додайте 180 мл чистої води. 2.Одягніть рукавички і розімніть руками отриману масу до консистенції густого тесту. 3.Надайте масі конічну форму і закрийте дірку. 4.Утримуйте масу під тиском протягом 90-120 секунд до застигання. 5.Вирівняйте поверхню підручними інструментами та видаліть надлишки. 6.Після завершення процедури очистіть інструменти і одяг від залишків суміші.

405 грн.

Отделочные / облицовочные материалы

29.11.2017

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Для бизнеса
  • Рубрики в разделе Товары
  • Рубрики в разделе Строительные материалы
Популярные рубрики:

Отделочные и облицовочные материалы являются основой для финишной отделки любого интерьера. Привлечь внимание со стороны покупателя к своему магазину по продаже данных материалом можно широким ассортиментом и высоким качеством товара.

Продажа отделочных и облицовочных материалов в Украине.

На доске бесплатных объявлений Ukrmarket.net публикуют свои предложения коммерческие предприятия, которые готовы оптом продать отделочные и облицовочные материалы по низкой цене в Украине. Свой ассортимент продукции вы сможете разнообразить:

  •     оригинальными обоями;
  •     всеми видами плитки;
  •     штукатуркой и шпаклевкой;
  •     краской;
  •     вагонкой.

Ukrmarket.net – возможность напрямую связаться с производителем.

Если вы хотите реализовывать товар, закупая его напрямую у производителя, тогда доска бесплатных объявлений Ukrmarket.net поможет вам в этом. С ее помощью вы сможете сэкономить свое время и быстро найти поставщика в Украине, предлагающего наиболее выгодные условия.

Отделочные / облицовочные материалы, Строительные материалы, Товары, Для бизнеса – газета бесплатных объявлений Украина.