Предприятия / заводы с оборотами в Украине

Предприятия / заводы в Украине – 3 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Продаю, здаю в оренду зерносховища в Подільському районі Одеської області ємністю 10 000тон. Зерносховища, продажа від 50000$ за один об’єкт, або 500000$ за майновий комплекс. Оренда 25% від чистого прибутку. Всі деталі по телефону.

18 284 300 грн.

Предприятия / заводы

20.07.2022

Продається високотехнологічний млинний комплекс. Броварський район, 40 км від м. Київ. Потужність переробки 2000 тон зерна пшениці щомісяця та отримання надзвичайно великої кількості у процентному відношенні високоякісного борошна та манної крупи. Комплекс має зерносховища для одночасного зберігання 2500 тон зерна, склади для зберігання борошна, макаронний цех, зерновози та борошновози, 1га землі. По території проходить залізнична гілка. Млин і лабораторія сертифіковані. Комплекс може працювати в режимі елеватора. Маємо навчений персонал та велику базу постачальників зерна та покупців продукції. Ціна 785000$. Можливий торг та часткове відтермінування платежу.

28 706 351 грн.
Торг возможен

Предприятия / заводы

16.06.2022

Потужність виробництва понад 3000 тон комбікормових сумішей на місяць. Територія 2,7 га. Можливість одночасного зберігання зерна, комбікорму, тощо до 7000 т. Можливість добудови ємностей для зберігання зерна ще на 21000 тон. Свій ктп - 250 ква та лінія електропередач від залізниці. Одночасно підключення від рем. Є в наявності бізнес план, мережа постачальників та покупців. Відстань від залізничної станції Балта, Подільський р-н, Одеської обл. - 1,7 км. Відстань від траси Київ-Одеса – 55 км. Ціна - $ 321 000. торг.

11 738 521 грн.
Торг возможен

Предприятия / заводы

15.01.2022

Процесс постройки завода или крупного предприятия может занять довольно много времени. Средства, которые нужны на его постройку, более выгодно вложить в покупку уже готового и полностью функционирующего проекта.

Продажа предприятий или заводов в Украине.

Лучший способ найти предложение по продаже различных предприятий в Украине – это зайти на доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Это популярный ресурс, где можно найти список различных предприятий, которые выставляются на продажу. Через сайт можно связаться с продавцом:

  •     швейной фабрики;
  •     обувной фабрики;
  •     металлургического завода;
  •     предприятия, работающего в области пищевой промышленности;
  •     завода по производству различной продукции.

Ukrmarket.net – возможность приобрести завод на выгодных условиях.

Доска бесплатных объявлений Ukrmarket.net поможет вам выйти на предпринимателей, которые готовы продать целый завод или предприятие. С помощью поисковой системы на сайте вы сможете быстро найти нужное вам предложение в Украине.

Предприятия / заводы, Продажа бизнеса, Для бизнеса – сайт бесплатных объявлений Украина.