Прочие рекламные услуги для бизнеса в Украине

Прочие рекламные услуги в Украине – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Якщо Вам потрібна якісна вивіска - тоді Вам до нас. Рекламне агенство "Таір - Рівне" надає послуги по макетуванню, виготовленню і монтажу вивісок. Наші спеціалісти допоможуть Вам визначитись з дизайном, матеріалом, враховуючи Ваші побажання. Після затвердження макету від 5 до 14 днів робочих днів Ваше замовлення буде виконано. Наша перевага - ми надаємо гарантійне обслуговування світлової реклами терміном до 12 місяців (строк гарантії обговорюється індивідуально). Чекаємо на Вас

Прочие рекламные услуги

25.07.2018

Рекламне агентство "Таір - Рівне" займається виготовленням та монтажем світлової реклами. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант - вивіски, лайтбокси, об’ємні літери. Термін виконання замовлення від 5 робочих днів. Попередня оплата від 50% (обумовлюється індивідуально з кожним замовником) Гарантійне обслуговування світлової реклами до 12 місяців. У Вас виникли питання, телефонуйте

Прочие рекламные услуги

25.07.2018

ПП Таір - Рівне пропонує послугу розміщення рекламної інформації в міському та міжміському транспорті. Ми можемо розміщати: листівки формату А3 А4 в тролейбусах і маршрутних таксі Рівного та по всій Західній Україні, банерні розтяжки в маршрутних таксі Рівного. Мінімальне замовлення 30шт. Ціна від 65грн за розміщення в 1 ТЗ. Термін виконання від 5 до 14 робочих днів після погодження макету. Попередня оплата від 50%. Фотозвіт по маршрутках, по тролейбусах підтвердження виконання роботи звіт по бортовим номерам.

Прочие рекламные услуги

25.07.2018

РА ПП "Таір - Рівне" надає послуги по розповсюдженню матеріалів з рекламною інформацією. Надаємо послуги: розклейка листівок з рекламною інформацією біля під’їздів вкидання рекламних носіїв в поштові скриньки роздача промоутерами. Термін виконання замовлення від 5 до 14 робочих днів або за попередньою домовленістю. Попередня оплата від 50%. За потреби надаємо частковий фотозвіт.

Прочие рекламные услуги

25.07.2018

Любой рекламный ход может обеспечить продвижение компании в определенном направлении. Это эффективный инструмент, вкладывая деньги в который, вы обязательно получите их обратно, дополнительно увеличив продажи.

Предложение различных рекламных услуг в Украине.

На доске бесплатных объявлений Ukrmarket.net оставляют свои предложения профессиональные рекламные агентства, которые предложат вам различные услуги в виде:

  •     сувенирной рекламы;
  •     рекламы на радио;
  •     рекламы в местах продаж;
  •     рекламы в прессе;
  •     политической рекламы.

Ukrmarket.net – возможность получить любой вид рекламы в Украине.

На доске бесплатных объявлений Ukrmarket.net можно быстро выйти на рекламное агентство в Украине. Вам лишь стоит зайти на сайт и ввести в поисковой системе соответствующий запрос.

Прочие рекламные услуги, Реклама / маркетинг / PR, Услуги для бизнеса, Для бизнеса – газета бесплатных объявлений Украина.