Бытовой ремонт / уборка в Путиле

Бытовой ремонт / уборка в Путиле

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Загострюємо акуратно, із дотриманням усіх вимог ножі до *********. Зразок виконання дивіться на світлинах до оголошення. Пишить на viber або дзвоніть на вказані номери з 9,00 до 19,00 щоденно крім неділі. Віддаленим клієнтам пропонуємо пересилання до нас через т/к Нова Пошта.

100 грн.

Другие бытовые услуги

31.05.2021

Загострюємо ножі газонокосарок прямі, сталеві. Зразок роботи дивіться на світлинах до оголошення. Пишить на viber або телефонуйте з 9,00 до 19,00 щоденно крім неділі на вказані номери. Віддаленим клієнтам пропонуємо пересилання до нас через т/к Нова Пошта.

120 грн.

Другие бытовые услуги

31.05.2021

Загострюємо з дотриманням усіх вимог стемєскі і долота теслярські. Зразкі роботи приведені на світлинах. Віддаленим клієнтам пропонуємо пересилання до нас через т/к Нова Пошта. Пишить або дзвоніть на вказані номери.

50 грн.

Другие бытовые услуги

31.05.2021

Изготовление рукавов технических из брезентовой ткани различной плотности. Под заказ. Различные размеры. Установка колец (люверсов) для крепления. Водостойкий или огнестойкий брезент). Отправка по Украине. Наличный и безналичный расчет. Цена договорная.

220 грн.
Торг возможен

Услуги швеи

31.08.2020

Якщо ваша м'ясорубка чи кухонний комбайн погано перемелюють м'ясо то це свідчить про притупленість ножів. Таке часто трапляється навіть із новими кухонними комбайнами через заводській недогляд чи брак. Щоби відновити ріжучи властивості іх потрібно правильно загостити і відщліфувати на спеціальному обладнанні. Таке обладнання і досвід у нас в наявності. Дирчатий ніж шліфується з двох боків, а ріжучий ніж також шліфується для прилягання до дирчатого ножа і загострюється. Для якісного шліфування і загострення ріжучих ножів радимо звертатися до нашої майстерні. Самостійна і некваліфікована спроба загострити такі ножі часто призводить до іх псування. Довіряйте майстрам з досвідом. Для клієнтів з інших міст України наша послуга також доступна через т/к Нова Пошта.

60 грн.

Другие бытовые услуги

23.01.2019

Популярные рубрики:

Услуги по уборке и бытовому ремонту позволяют современному человеку высвободить свое время, не тратя усилия на такую изнурительную работу. На себя ее возьмут профессиональные компании, которые выполнят все операции в минимальные сроки, обеспечив при этом максимальное качество услуг.

Предоставление услуг по уборке и бытовому ремонту в Путиле.

Чтобы держать помещение в чистоте, можно воспользоваться услугами профессиональных компаний, которые с радостью возьмутся за самую трудную работу. Заказать их услуги можно через доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Они помогут вам:

  •     вывезти строительный мусор;
  •     убрать снег;
  •     провести уборку помещений;
  •     отремонтировать технику;
  •     пошить/отремонтировать одежду и обувь.

Ukrmarket.net – широкий выбор услуг по уборке и бытовому ремонту в Путиле.

Связаться с профессионалами, которые делают все быстро и качественно, можно с помощью доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Здесь вы можете найти работников, которые предоставляют услуги по уборке и бытовому ремонту в Путиле.

Услуги, Бытовые услуги - объявления Путила