Начало карьеры / Студенты
 
Зарплата Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа и подработка для студентов в Украине

Работа и подработка для студентов в Украине – 309 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

срочно Работа или подработка

Предлагаем работу или подработку для активных и целеустремленных ДЕВУШЕК.Требования: знание ПК уровень пользователя, базовый англ.язык приветствуется, ответственность. !!Гибкий график!!возможность совмещения с учебой.Отличные условия! деньги платим с первых дней!никакого обмана,задержек! ЗВОНИТЕ!!!

35 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

20.09.2018

Обычные объявления

проводиться набір цілеспрямованих людей віком з 18 років для роботи в онлайн -маркеті(на дому).Наша компанія надає безкоштовне навчання,а також ви будете мати підтримку досвідченого наставника.Робота полягає в обробці інформації та донесення її до суспільства.Виплата зарплати на карточку вашого банку раз в 3 тижні,графік роботи гнучкий,тобто коли маєте вільний час тоді працюєте.

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

15.08.2018

Робота на дому через інтернет. Діяльність підійде Вам,якщо ви мама в декреті,домогосподарка,студент або просто людина,що бажає змінити своє життя на краще! Зайнятість від 2-4 годин в день у зручний для Вас час...

5 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

17.01.2019

Робота на дому через інтернет. Діяльність підійде Вам,якщо ви мама в декреті,домогосподавка,студент або просто людина,що бажає змінити своє життя на краще! Зайнятість від 2-4 годин в день у зручний для Вас час.

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

17.01.2019

Робота на дому в інтернеті. Бізнес,який змінює життя простих людей! Все офіційно! Без вкладень! Реальний заробіток!

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

17.01.2019

ПОТРІБНА РОБОТА ВДОМА ??? ТЕРМІНОВО!У Зв'язку з розширенням, стрімко розвивається бізнес, потрібні АКТИВНІ люди! Навчання безкоштовне,в режимі онлайн Заробіток постійно зростає, з часом вихід на пасивний дохід. Від вас:бажання навчатися і заробляти хороші гроші,постійний вихід в інтернет.

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

17.01.2019

РОБОТА ДЛЯ ВАС! - Пропоную роботу в мережі, - Зайнятість всього 2-3 години в день, - Хороший дохід, - Навчання (Безкоштовне), Зацікавило? Чекаю тебе в ролі свого партнера!

6 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

17.01.2019

Віддалена робота

Вакансія підійде як заробіток або основний вид зайнятості. Вакансія актуальна по всій Україні. Робота ведеться виключно в інтернеті за ПК. Вимога жінка від 20 років, знання коп’ютера на рівні середнього користувача хороший інтернет, грамотність, відповідальність. Умови: робота з гнучким графіком від 2-4 годин в день. Вакансія підійде як додатковий дохід.

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

18.01.2019

Робота на дому через інтернет. Діяльність підійде Вам,якщо ви мама в декреті,домогосподарка,студент або просто людина,що бажає змінити своє життя на краще! Зайнятість від 2-4 годин в день у зручний для Вас час.

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

18.01.2019

Вакансія підійде як підробіток або основний вид зайнятості! Вакансія актуальна по всій Україні. Робота ведеться віддалено,на дому. Вимога: жінка від 21 року, хороші навички та знання ПК хороший інтернет, грамотність, відповідальність, цілеспрамованість. Умови: робота з гнучким графіком від 3 годин в день. Вакансія підійде !

7 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

23.01.2019

Вакансія підійде як додатковий дохід або основний вид зайнятості. Вакансія актуальна по всій Україні. Робота ведеться виключно в інтернеті за ПК. Вимога жінка від 23, рівень і знання ПК не нижче середнього хороший інтернет, грамотність, відповідальність. Умови: робота з гнучким графіком від 3 годин в день.

7 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

23.01.2019

Вакансія підійде як підробіток або основний вид зайнятості. Робота ведеться виключно в інтернеті. Вимога жінка від 22 -30 років , знання коп’ютера на рівні високого користувача хороший інтернет, грамотність, відповідальність, цілеспрамованість. Умови: робота з гнучким графіком від 4-5 годин в день. Вакансія підійде як нове джерело. Вакансія актуальна по всій Україні.

7 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

23.01.2019

Вакансія підійде як суміщення або основний вид зайнятості. Вакансія актуальна по всій Україні. Робота проводиться в онлайн режимі на дому. Вимога жінка від 25років, знання коп’ютера на рівні середнього користувача хороший інтернет, грамотність, відповідальність, цілеспрамованість. Умови: робота в будь-який час від 2-4 годин в день. Вакансія підійде як заробіток або основний вид зайнятості.

6 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

17.01.2019

Вакансія підійде як заробіток або основний вид зайнятості. Робота ведеться виключно в інтернеті за ПК. Вимога жінка від 20 років, рівень і знання ПК не нижче середнього,хороший інтернет, грамотність, відповідальність, цілеспрамованість. Умови: робота з гнучким графіком від 2-4 годин в день.Для мам в декреті. Вакансія підійде як нове джерело доходу або основний вид зайнятості. Вакансія актуальна по всій Україн

7 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

24.01.2019

Вакансія підійде як підробіток або основний вид зайнятості.Робота ведеться віддалено на дому. Вимога жінка від 21року , знання коп’ютера на рівні середнього користувача хороший інтернет, грамотність, відповідальність, цілеспрамованість. Умови: робота в зручний час від 3 годин в день.Підійде для мам в декреті. Вакансія актуальна по всій Україні.

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

17.01.2019

Вакансія підійде як заробіток або основний вид зайнятості. Робота ведеться виключно в інтернеті за ПК. Вимога жінка від 20 років, рівень і знання ПК не нижче середнього,хороший інтернет, грамотність, відповідальність, цілеспрамованість. Умови: робота з гнучким графіком від 2-4 годин в день.Для мам в декреті. Вакансія підійде як нове джерело доходу або основний вид зайнятості. Вакансія актуальна по всій Україні.

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

17.01.2019

Потрібні менеджери з реклами! Працівники вікок від 22 років. Обов'язкова вимога для кандидатів :навички роботи на комп'ютері на рівні користувача. Навчання безкоштовне. Гнучкий графік роботи від 2-4 годин на день Можлива часткова зайнятість або поєднання з основною роботою!

7 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

23.01.2019

Вакансія підійде як суміщення або основний вид зайнятості. Вакансія актуальна по всій Україні. Робота тільки інформаційного характеру ми надаємо сайт. Вимога жінка від 22років, знання копютера на рівні високого користувача хороший інтернет, грамотність, відповідальність, цілеспрамованість. Умови: робота зручний час від 3 годин в день. Вакансія підійде як додатковий дохід .

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

18.01.2019

Вакансія підійде як нове джерело доходу або основний вид зайнятості. Робота тільки в інтернеті на ПК. Вимога жінка від 21 років, хороші навички та знання ПК ,хороший інтернет, грамотність, відповідальність, цілеспрамованість. Умови: робота в будь-який час від 3-5 годин в день. Вакансія актуальна по всій Україні.

6 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

18.01.2019

Тепер, це реально! Вам потрібно: 2-3 години в день для роботи. доступ в інтернеті. бажання навчатися і працювати. жінка віком від 25 років. Терпіння і труд все перетруть!

7 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

08.02.2019

Сегодня большинство компаний предпочитают набирать на работу студентов или сотрудников без опыта работы. С одной стороны это возможность для компаний держать рабочий персонал с умеренной заработной платой, а с другой стороны это возможность для начинающих сотрудников получить бесценный опыт работы.

Вакансии для студентов и соискателей без опыта работы в Украине.

Студенты могут совмещать образование параллельно с временной работой. Это перспектива получить первый рабочий опыт. Поможет в этом доска бесплатных объявлений UkrMarket, где можно найти большой список вакансий в Украине для учащихся и соискателей без опыта работы. Здесь можно найти вакансию:

  • официанта;
  • помощника менеджера;
  • стажировщика;
  • сотрудника в развлекательный комплекс;
  • работника на промо-акциях.

UkrMarket – поможет совмещать работу вместе с обучением.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет быстро найти временную или постоянную работу, на которой можно будет получить свой первый опыт. На сайте можно найти вакансию в качестве подработки или в соответствии с вашей квалификацией.
Начало карьеры / Студенты, Работа – сайт бесплатных объявлений Украина.