Начало карьеры / Студенты
 
Зарплата Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа и подработка для студентов в Украине

Работа и подработка для студентов в Украине – 115 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Потрібні енергійні та цілеспрямовані люди для роботи в інтернеті. Основні вимоги:вік 20-40р. Знання Пк на рівні користувача Доступ до інтернету. Зайнятість 3-4 год.в день вільний графік. Додаткова інформація на ВАШУ електронну пошту. Або додавайтесь в скайп olgafl6 з поміткою "ВАКАНСІЯ"

4 000 грн.
По результатам собеседования

Начало карьеры / Студенты

22.11.2017

Работа на дому.Неполная занятость.Доступ в интернет и навыки работы с ПК на уровне “продвинутый пользователь” обязательны. За подробностями стучитесь в скайп menedzher2014

5 500 грн.
По результатам собеседования

Начало карьеры / Студенты

22.11.2017

Зарaз, на жаль, багато людей не знають та не вірять в те, щo можна добре та спокійно заробляти, виконуючи діяльність у Інтернет-мережі. Але ми та наша величезна компанія відразу відмітимо, що це є гарним шaнсом саме для тих, у кого немає мoжливостi виходити з будинку, кому потрібні додаткові гроші для сім'ї, у кого не існує можливості прaцювaти фізично. Ось тут, на даний момент, зараз і пропонуємо таку робoту, як працювати вдома i за комп'ютером. Від Вас буде вимагатись тільки наявність вільного часу в середньому 4 години, наявнiсть знань ПК-користувача. Робота зручна й не має особливих складнощів або великої витрати часу. Знайте, у Вас будe шанс отримувати дуже високий заробіток, працюючи у нас в команді, учасники якої даватимуть Вам усю необхідну допомогу при цьому. Все захищено, дохід легальний, діють існуючі закони. Якщо може цікавити цю пропозицію, то звертайтеся, будь ласка, на нашу електронну пошту.

4 710 грн.

Начало карьеры / Студенты

21.11.2017

Официальное трудоустройство . Заработная плата выплачивается без задержек. Работа по 3-5 часов в сутки. Заработок зависит от потраченного времени и усилий и в среднем Есть возможность получать 100-500 $ за 3 недели. Детальная информация по скайпу menedzher2014

5 000 грн.
По результатам собеседования

Начало карьеры / Студенты

21.11.2017

Пропонуємо варіант підробки! Без відриву від сім'ї, від дітей, поряд з близькими - реально і офіційна побудова кар'єри. Попереднє проходження, безкоштовного, вчення від компанії. У обов'язку входитиме - робота з листами на електронній пошті, складання рекламних оголошень і розміщення їх на інтернеті-майданчиках, проведення онлайн співбесід в скайпе (режим листування, мікрофон і камера не потрібні), ведення звітності для керівництва компанії. Вимоги до претендента: Відповідальність Наявність ПК, стабільного інтернету Володіння ПК на рівні користувача Умови, графік роботи: Робота від 2 до 5 годин в день Дохід офіційно на рахунок в банці Перспективи кар'єрного зростання детальніша інформація по електронній пошті

4 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

20.11.2017

Даний проект призначений таким, що всім бажає працювати без продажів і додаткових вкладень, незалежно від віку! Компанія пропонує можливість працювати в домашній обстановці, в будь-який слушний для вас час. Ви працюєте по вільному графіку і маєте можливість повністю планувати і регулювати свій робочий час не в збиток іншим справам. Детальнішу інформацію вишлемо на електронну пошту. Вчення і консультації безкоштовно на кожному етапі роботи. Вимоги до претендента: - активна життєва позиція - завзятість і наполегливість характеру - виучувана Якщо зацікавилися, пишіть мені на пошту, обов'язково відповім всім на будь-які ваші питання.

4 300 грн.

Начало карьеры / Студенты

20.11.2017

Для роботи в інтернет магазині потрібні відповідальні співробітники. Робота інформаційно-рекламного характеру. У Ваші обов'язки входитиме розширення клієнтської бази, робота з оголошенням. В день достатній мати 2-3 години вільного часу. Без дзвінків. Без продажів. Без вкладень. Вимоги : Відповідальність Комунікабельність Обов'язку : - Підтримка і розвиток клієнтської бази інтернету-магазина - Допомога в реєстрації нових покупців - Консультування клієнтів по питаннях покупок Умови: Без вкладень Безкоштовне вчення і бізнес інструменти Реальні доходи Доступність інформації Постійна підтримка Якщо зацікавилися, пишіть мені на пошту, обов'язково відповім всім на будь-які ваші питання.

4 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

20.11.2017

Требования : -ответственность -базовое знание английского языка -креативность -неординарный подход -знание ПК Возраст 18-30

4 500 грн.
По результатам собеседования

Начало карьеры / Студенты

20.11.2017

Оператор ПК

-пунктуальность -владение ПК -ответственность -неординарный подход

4 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

20.11.2017

Динамично развивающейся компании, требуються консультанты в интернет-магазин товаров повседневного спроса и косметики. Работа только в интернете. Требования: ответственность, работа на результат, серьезное отношение к работе, хорошая обучаемость, желание зарабатывать, выход в интернет, уделять работе 3-4 часа ежедневно, в удобное для вас время, позитивность. Возраст от 20 до 45 Мы предоставляем пошаговые инструкции, бесплатно обучаем, сопровождаем до вашей заработанной 1000$ Вы будете получать постоянную поддержку команды. Обязанности: размещать рекламные тексты в сети интернет, регистрировать желающих, сопровождать на первых этапах. Проффесиональный и карьерный рост.

8 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

18.11.2017

Крупной международной компании требуються сотрудники, которые точечно по Украине и другим странам мира, будут развивать и руководить интернет-магазинами. Работа только через интернет за вашим ПК. Требования: коммуникабельность, активность, положительность, стремление карьерного роста, ответственность, лидерство. Обязанности: создание базы потребителей и партнеров интернет-магазина, работа с командой, рассылка писем, размещение обьявлений на бесплатных досках.

10 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

18.11.2017

Работа

В интернет-магазин требуются менеджеры без опыта работы для распространения информации, обслуживании клиентов и оформления их заказов. Возраст 18-40 лет.Гибкий график, работа удаленная. Оставляйте свой номер телефона, менеджер с вами свяжется и объяснит суть работы.

5 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

18.11.2017

Є Інтернет та вільні години? То можете попрактикувати спокійно саму нескладну роботу в цілях отримувати гарні додатково зароблені гроші. Тут працюємо частково, але можна все виконувати й по повній, тоді швидшим відбуватиметься професіональний зріст, ріст висоти самого заробітку. Сама діяльність полягатиме в рекламуванні нашої компанії, наданні вигідних пропозицій співпраці у нас. Просто розміщуємо оголошення, тексти, картинки чи інше на рекламних сторінках різних сайтів, соціальних мереж. Вимоги: - потрібні комп'ютер або ноутбук; - вимагаємо уміння спілкуватися, робити в команді; - потрібна висока навчальна здатність, саме бажання працювати, заробляти. В умовах існуватиме два варіанти: повна зайнятість і часткова. Друга буде підходити для матерів в декреті, кому потрібний додатковий заробіток, хто вчиться. Графік роботи вільний. Існує навчання, видача будь-якої допомоги усім початківцям у цій сфері. Бажаєте спробувати попрацювати – пишіть запити на мою електронну пошту.

5 060 грн.

Начало карьеры / Студенты

20.11.2017

Зараз нам потрібні позаштатні (віддалені) менеджери по рекламі. Обов'язки: - робота у рекламних сайтах в Інтернеті; - набір тестів, формування оголошень, пропозицій; - виконання реєстрацій; - спілкування зі співробітниками, листування електронною поштою. У вимогах необхідно мати комп'ютер, навички користувача ПК і постійний зв'язок з Інтернетом, також вимагатимемо грамотність. Умови роботи: - заробітна плата 3500 та більше; - не нормований робочий день, вільний графік; - зарплата безпосередньо залежатиме від кількості приділеного часу; - наявність кар'єрного зростання, що дозволяє підвищити рівень доходу; - повне навчання в протягом одного тижня. Якщо є інтерес, бажання працювати тут - пишіть запити на мою електронну пошту.

4 800 грн.

Начало карьеры / Студенты

20.11.2017

Сфера діяльності інформаційна: дошки оголошень, сайти працевлаштувань, блоги, соцмережі, форуми. Працюємо видалено і за комп'ютером. Для роботи потрібний буде персональний комп'ютер або ноутбук з постійним доступом до мережі Інтернет, а також невеликий доступний час - години 3-4 приблизно. Графік тут вільний, діяльність виконуємо у будь-який слушний час. Обов'язки: - набір простих та коротких текстових реклам, складання вакансій; - розміщення об'яв, пропозицій на різних інформаційних сайтах, в соц. мережах; - обробка електронної пошти, прийняття запитів; - ведення ділового листування. Пропонуємо все як частковою зайнятістю, виконуючи роботу вдома будинку й у вільну годину. У нас існує безкоштовне навчання. Усім, хто не мав справи в такій сфері, ми надаємо базове ознайомлення i видачу усіх необхідних матеріалів. Цікавитиме, тоді звертайтеся, будь ласка, на мою електронну пошту.

4 710 грн.

Начало карьеры / Студенты

20.11.2017

Пропоную добре оплачувану видалену роботу в інтернеті. Робота зовсім не складна, доходи величезні. Спробуйте поміняти своє життя, поставивши її на нові і стабільні фінансові рейки. Пора виходити з убогості, держава ніколи вам не дасть фінансового благополуччя. Ми пропонуємо не лохотрон, а добре оплачувану роботу за зовсім не складні дії. Наша видалена робота в інтернеті однозначно доведеться вам по-смаку. Пишіть і запитуйте про все - із задоволенням відповім всім!

4 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

17.11.2017

Потрібні активні, цілеспрямовані мами, які готові працювати 2-3 години в день. Час вибираєте самі. Робота повністю ведеться в інтернеті з вашого комп'ютера. Безкоштовне вчення. Кар'єрне зростання. Ніякої метушні і метушні. Працювати потрібно, халявщикам у нас нічого робити. Ми пропонуємо великі можливості. У нас все легально. Зарплата приходить на розрахунковий рахунок в банці. Офіційне працевлаштування. Обов'язки: Товариськість, грамотна мова, уміння залучити і зацікавити клієнта. Розуміння виявлення потреб і уміння переймати ініціативу в розмові. Уважність, порядність, активність. Пишіть на пошту або в скайп. Я зв'яжуся з вами.

4 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

16.11.2017

В недавно открытый интернет-магазин требуется администратор для его развития. Возможно без опыта, проводится полное обучение перед началом работы. Требование: - возраст от 20 лет. - уверенный пользователь ПК - стабильный выход в интернет - вежливость - грамотное общение с клиентами. Условия: - не полный рабочий день - гибкий график. - обучение за счет компании. - реальный карьерный рост.

7 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

13.10.2017

Набираємо співробітників для роботи в інтернеті. Запрошуємо в інтернет магазин співробітників для видаленої роботи вдома через інтернет. Робота не пов'язана з продажами товарів, грошових вкладень робити також не потрібно. Робота проста, але дуже прибуткова.

4 200 грн.

Начало карьеры / Студенты

14.11.2017

Робота для тих, хто хоче запрацювати вдома, але не знає як. Спеціально створений інтернет-проект відмінно підійде для домогосподарок, мам в декреті, студентів, пенсіонерів, інвалідів і що всіх бажають працювати не виходячи з будинку. Робота ведеться лише удома, лише на комп'ютері і займає 2-3 години у будь-який час доби. Робота виключно рекламно-інформаційного характеру, онлайн інструменти для роботи можна отримати під час безкоштовного вчення також безкоштовно. Працюємо без вкладень! У нас є пробний період, якщо Вас щось не влаштує, то ви зможете вийти з проекту у будь-який час не витративши на це ні копійки. Реєстрація вас ні до чого не зобов'язав. Безкоштовна! Вимоги до претендента: 1. Бажання працювати не виходячи з будинку. 2. Бажання виучуватися і при цьому заробляти. 3. Наявність комп'ютера і інтернету. Умови, графік роботи: 1. Вдома в інтернеті 2-3 години в день. 2. Вільний графік. 3. Премії і дарунки за хорошу роботу.

4 800 грн.

Начало карьеры / Студенты

14.11.2017

Сегодня большинство компаний предпочитают набирать на работу студентов или сотрудников без опыта работы. С одной стороны это возможность для компаний держать рабочий персонал с умеренной заработной платой, а с другой стороны это возможность для начинающих сотрудников получить бесценный опыт работы.

Вакансии для студентов и соискателей без опыта работы в Украине.

Студенты могут совмещать образование параллельно с временной работой. Это перспектива получить первый рабочий опыт. Поможет в этом доска бесплатных объявлений UkrMarket, где можно найти большой список вакансий в Украине для учащихся и соискателей без опыта работы. Здесь можно найти вакансию:

  • официанта;
  • помощника менеджера;
  • стажировщика;
  • сотрудника в развлекательный комплекс;
  • работника на промо-акциях.

UkrMarket – поможет совмещать работу вместе с обучением.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет быстро найти временную или постоянную работу, на которой можно будет получить свой первый опыт. На сайте можно найти вакансию в качестве подработки или в соответствии с вашей квалификацией.
Начало карьеры / Студенты, Работа – сайт бесплатных объявлений Украина.