Работа для менеджеров по персоналу в Украине

Работа для менеджеров по персоналу в Украине – 2657 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Срочно требуются администратор по работе с кадрами. Обязанности подбор персонала. Требование: гаджет или пк с выходом в интернет, целеустремленность. Условия: гибкий график, 3 час в день, бесплатное обучение

8 000 грн.

Менеджеры по персоналу

07.04.2019

Потрібні працівники для розвитку інтернет магазинів та пошуку партнерів по бізнесу.Компанія надає безкоштовне навчання,супровід наставника,можливість офійного працевлаштування та кар'єра.Вік з 23 років.

7 500 грн.

Менеджеры по персоналу

15.03.2019

Робота як основна або додатковий заробіток без професійних навиків,підійде для всіх жінок віком від 23 років.Робота полягає у розміщенні оголошень створенні товарообігу(як це робити навчаємо),пошук нових партнерів.

7 500 грн.

Менеджеры по персоналу

15.03.2019

У компанію необхідні менеджери по роботі з базою клієнтів.Робота проводиться на ноутбуці через інтернет.Вимоги: комунікабельність,наполегливість,вік з 23 років,знання програм ПК. Умови: графік вільний,навчання безкоштовне,можливість подорожувати та кар'єрно зростати.

7 500 грн.

Менеджеры по персоналу

15.03.2019

проводиться набір партнерів для роботи в онлайн.Робота простенька потрібно тільки бути впевненим у собі та йти до своєї цілі.Робота носить інформаційний та рекламний характер ,а також потребує спулкування з потенційними клієнтами по електронній пошті.Середня зарплата 6500 грн

6 500 грн.

Менеджеры по персоналу

28.08.2018

візьмемо у свою команду активних та цілеспрямованих дівчат для роботи в онлайн-маркеті.Робота проводиться вся на ПК,необхідно виділяти 3-4 год/день.Заробітна плата залежить від товарообігу і виплачується на картку банку.

6 500 грн.

Менеджеры по персоналу

28.08.2018

у зв'язку з стрімким та стабільним розвитком у компанію необхідні працівники.Для роботи потребується ноутбук,доступ до інтернету,3-4 годинки вільного часу.Компанія надає безкоштовне навчання,а менеджери допомагають швидко включитися у робочий процес.

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

28.08.2018

необхідні менеджери для розвитку магазинів.Роботі необхідно виділяти кілька годин часу в день.Графік вільнй.Вимоги: вік від 25 років

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

21.02.2019

У міжнародну компанію необхідні співробітники.Компанія навчає безкоштовно в онлайн формі.Вся робота проводиться на ПК у зручний час.Вік з 25 років

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

21.02.2019

Набираємо працівників дівчат,мам в декреті,домохазяйок для роботи в інтернет-магазині.Суть роботи розкрутка продукції,залучення нових партнерів,робота з електронною поштою.Переваги роботи гнучкий графік,можливість кар'єрного росту.

6 000 грн.

Менеджеры по персоналу

20.09.2018

шукаємо активних цілеспрямованих дівчат,жінок для роботи в компанії віддалено (на дому).Суть розміщення рекламної інформації ,робота з електронною поштою,пошук нових клієнтів та обробка їхніх даних.Фірма надає безкоштовне навчання,супровід (наставника).

6 000 грн.

Менеджеры по персоналу

21.09.2018

Прoвoдимo нaбiр aктивних людей, якi нacтрoєнi фaйнo ********* в мережi iнтернет.Чac для рoбoти ви oбирaєте caмi, нaвчaння безкoштoвне тaкoж ви будете oтримувaти дoпoмoгу тa iнcтрукцiї вiд нaших менеджерiв.

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

28.08.2018

Прoвoдитьcя набiр кoлeг та кoлeжанoк для рoбoти в iнтeрнeт бeз вiдриву вiд хатнiх cправ.cуть рoбoти рoзмiщeння iнфoрмацiї та рeклами на cайтах та пoдальша кoнcультацiя пoтeнцiйних клiєнтiв пo мeйлу. Виплaти oфiцiйнi нa бaнкiвcьку кaртoчку.Будeмo рaдi бaчити вac у cвoїй кoмaндi.

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

28.08.2018

Дoдaткoвий підробток мoжe пiдiйти як для мaмoчoк в дeкpeтнiй вiдпуcтцi тaк i для дoмoхaзяйoк, a тaкoж для тих хтo хoчe cумiщaти з ocнoвнoю poбoтoю. Вимoги дo кaндидaтiв вiк з 19 poкiв; нaявнicть вiльнoгo дocтупу в iнтepнeт, a тaкoж бaжaння пpaцювaти в кoмaндi тa заробляти.Виплати раз у 3 тижні

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

28.08.2018

Проводиться набір партнерів для роботи на дому.Робота інформаційного типу і здійснюється на ноутбуці через мережу інтернет.Переваги можливісь кар'єрного росту та гнучкий графік який будуєте під себе.

6 500 грн.

Менеджеры по персоналу

23.08.2018

будемо раді прийняти у свою команду нових партнерів для роботи в інтернет-магазині і не тільки.Суть роботи створювати власний товарообіг,залучати людей у свою ланку та допомога в роботі на початках.Середня заробітна плата 6200

6 000 грн.

Менеджеры по персоналу

23.08.2018

Запрошуємо жінок з частковою або повною зайнятістю для роботи з електронною поштою і розміщенням оголошень. Робота є віддаленою(працюємо вдома). Робота полягає в поширенні інформації про компанію та навчання і співпраця з новими клієнтами.

6 000 грн.

Менеджеры по персоналу

17.09.2018

Пропонуємо підробіток для жінок з вільним графіком.Робота пов'язана з пошуком нових партнерів,створення клієнтської бази,спілкування по електронній пошті.Робота проста,підійде всім хто хоче заробляти.

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

07.10.2018

Будемо раді прийняти у свою команду активних мам які прагнуть заробляти та кар'єрно рости.Робота рекламного та інформаційного характеру,всього навчаємо в процесі роботи.Набираємо з 19 років.

6 700 грн.

Менеджеры по персоналу

07.10.2018

пропонуємо роботу в неті без особливих навиків.Підходить для всіх хто має кілька години вільного часу.Можливе навчання під час роботи . Вимогивід вас наявність ноутбука,в доступ до інтернету. Час для праці ви обираєте самі,навчання безкоштовне також ви будете мати наставника,який вам допомагатиме.Виплати офіційні на банківську карточку.

6 000 грн.

Менеджеры по персоналу

25.07.2018

Квалифицированные кадры могут за короткий промежуток времени развить успех компании до небывалых высот. Нехватка таких сотрудников заставляет компании предлагать работу для менеджера по персоналу, который будет проводить тщательный отбор кандидатов на должность и определять лучшего из них.

Вакансии менеджеров по персоналу в Украине.

Трудоустроиться в крупную компанию, которая остро нуждается в менеджере по персоналу можно через доску бесплатных объявлений UkrMarket. На сайте размещают вакансии работодатели в Украине, что позволяет соискателю выбрать работу:
  • с хорошими условиями труда;
  • достойной заработной платой;
  • перспективой карьерного роста;
  • оплачиваемым отпуском и больничным.

UkrMarket – решает любые вопросы с трудоустройством.

Поисковая система на сайте UkrMarket дает возможность быстро найти работу в Украине. На сайте можно осуществлять не только поиск работы, но также оставлять свое краткое резюме, которое смогут просматривать компании, заинтересованные в ваших профессиональных навыках.

Менеджеры по персоналу, Cекретариат / АХО, Работа – газета бесплатных объявлений Украина.