Работа оператором в офисе в Украине

Работа оператором в офисе в Украине – 2387 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Пропонуємо роботу для жінок, які доглядають малюків або просто шукають додаткову роботу. Працюємо віддалено (інтернет), робочий день 2-5 годин, при цьому графік собі повністю плануєте самостійно! Не вимагаємо попереднього досвіду роботи в інтернеті. Ми навчимо з нуля усім необхідним навичкам. Навчання відбувається також віддалено, абсолютно безкоштовне! Багато наших працівників розпочали з нами власну справу і побудували кар'єру! Ласкаво просимо до нашої дружньої команди!

8 000 грн.

Операторы

31.10.2018

Запрошуємо на віддалену роботу (в інтернеті на пк/планшеті/смартфоні) жінок у декреті, студентів, активних людей, які шукають додатковий прибуток. Пропонуємо часткову зайнятість і вільний графік. Можна без попереднього досвіду роботи! Забезпечуємо безкоштовне, дистанційне навчання індивідуально кожного кандидата! Гарантуємо кар'єрне зростання при активній діяльності! Вік кандидатів 18-70 років.

8 000 грн.

Операторы

31.10.2018

Пропонуємо віддалену роботу, неповний робочий день. Для роботи потрібен пк/ноутбук/планшет/смартфон з підключеним інтернетом. Ідеально підійде як додаткова робота, для жінок, які доглядають маленьких дітей, для студентів, пенсіонерів. Вік від 18 до 70 років. Можна без попереднього досвіду роботи. Ми проводимо дистанційне навчання з кожним новачком (безкоштовно). Передбачене кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

31.10.2018

Дистанційна робота із частковою зайнятістю, на ПК/планшеті, в інтернеті. Гнучкий графік, можна легко поєднувати з іншою роботою, навчанням, доглядом за дитиною. Не вимагаємо попереднього досвіду. Ми безкоштовно навчаємо кожного нового співробітника, навчання відбувається також дистанційно. Запрошуємо на роботу жінок віком від 19 років. Гарантуємо кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

14.10.2018

Запрошуємо на роботу жінок віком 18-65 років. Додатковий прибуток! Віддалена робота в інтернеті, на ПК (смартфон/планшет). Робочий день тривалістю до 4-5 годин. Графік вільний. Навчаємо роботі з нуля. Навчання безкоштовне і дистанційне. Без капіталовкладень! Працюємо у дружній команді. Передбачене кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

06.11.2018

Пpoпoнyємo віддаленy poбoтy в інтеpнеті для жінoк, часткoва зайнятість (2-4 гoдини на дoбу), індивідyальний гpафік. Пoпеpедній досвід poбoти не має значення. Пpоводимо дистанційне навчання (безкoштовнo!). Вік від 18 рoків. Гаpантоване кар'єрне зpостання!

8 000 грн.

Операторы

06.11.2018

Дистанційна робота

Пoтpібні пpaцівники дo інтepнeт-мaгaзинy y зв’язкy із знaчним йoгo poшиpeнням для викoнaння poбoти інфopмaційнo-peклaмнoгo хapaктepy. Нeпoвнa зaйнятість і нaдзвичaйнo гнyчкий гpaфік. Прaцювaти мoжнa вдoмa нa ПК/плaншeті з підключeним інтepнeтoм. Зapoбітня плaтня пpямo зaлeжить від oбсягy poбoти. Мoжливий кap’єpнe зpoстaння. Оснoвні вимoги: yміння кoристyвaтися ПК нa середньoмy рівні, кoмyнікaбельність, вік від 18 рoків.

8 000 грн.

Операторы

11.10.2018

Запрошуємо на додаткову роботу на неповний робочий день жінок віком 18-65 років. Працювати потрібно дистанційно, на ПК (або планшет, або смартфон) із підключеним інтернетом. Проводимо безкоштовне, дистанційне, індивідуальне навчання усім необідним навичкам. Гарантуємо кар'єрне зротання!

8 000 грн.

Операторы

15.10.2018

Пропонуємо роботу для жінок у відпусці по догляду за дитною. Робота дистанційна, на ПК в інтернеті (на планшеті або смартфоні також можна). Тривалість робочого дня до 4-5 годин, графік плануєте собі самостійно. Ми проводимо безкоштовне навчання кожного кандидата. Навчання також дистанційне. Дана пропозиція передбачає кар'єрне зростання із можливістю у майбутньому стати основним джерелом прибутків. Вік від 18 років.

8 000 грн.

Операторы

15.10.2018

Пропонуємо роботу на ПК, віддалену, неповний день (2-5 годин). Графік надзвичайно гнучкий та індивідуальний. Можливо поєднувати з іншою діяльність основною роботою, доглядом за дитиною, навчанням тощо). Попередній досвід роботи не потрібен. Ми дистанційно, безкоштовно навчаємо в індивідуальному порядку. Гарантуємо кар'єрне зростання! Запрошуємо жінок віком 18-60 років.

8 000 грн.

Операторы

15.10.2018

Ласкаво просимо активних та цілеспрямованих мамочок, домогосподарок та жінок, які хотіли б мати додаткову роботу! Пропонуємо віддалену роботу в інтернті із частковою зайнятістю. Необхідно мати ПК/планшет/смартфон. Вік кандидатів 18-65 років. Попередній досвід НЕ вимагаємо: навчимо безкоштовно необхідним навичкам. Навчання відбувається також віддалено. Перспектива кар'єрного зростання! Є можливість обійняти одну із численних директорських посад у майбутньому при активній роботі!

8 000 грн.

Операторы

15.10.2018

Пропонуємо віддалену роботу (в інтернеті) з частковою зайнятістю. Ідеально підходить для жінок у декретній відпусці. Може бути також додатковою роботою, поєднуватися із навчанням. Працювати потрібно на ПК. Графік вільний. Без попереднього досвіду роботи! Ми навчаємо! Дистанційно і безкоштовно. Кар'єрне зростання передбачене!

8 000 грн.

Операторы

04.11.2018

Пропонуємо роботу на неповний робочий день, віддалену. Тривалість робочого дня 2-5 годин. Працювати потрібно на ПК/планшеті/смартфоні в інтернеті. Графік надзвичайно гнучкий, можна працювати у будь-який час доби, одномоментно або декілька разів протягом доби. Навчаємо - можна без попереднього досвіду роботи. Навчання відбувається також дистанційно, безкоштовне. Вік 18-75 років. Передбачено кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

04.11.2018

Пропонуємо дистанційну роботу на ПК для жінок, часткова зайнятість. Уся діяльність здійснюється он-лайн, робочий день тривалістю 3-4 години, графік індивідуальний. Немає вимог до попереднього досвіду роботи. Наша компанія забезпечує безкоштовне навчання для кожної співробітниці, що відбувається також дистанційно. Є переспектива кар'єрного зростання!

8 000 грн.

Операторы

07.11.2018

Запрошуємо на дистанційну роботу в інтернеті жінок віком 18-65 років. Працювати потрібно на ПК/планшеті/смартфоні, лише 2-4 години на добу у будь-який зручний час. Перебачене кар'єрне зростання для кожного партнера. Без вимог до попереднього досвіду роботи. Ми навчимо усім необхідним навичкам, а також гарантуємо супровід і підтримку під час роботи. Навчання безкоштовне, індивідуальне, відбувається он-лайн.

8 000 грн.

Операторы

07.11.2018

Запрошуємо на дистанційну роботу жінок. Робота на ПК в інтернеті. Робочий день неповний, тривалість 2-5 годин. Ми проводимо безкоштовне навчанння усім необхідним навичкам для початку роботи, а також гарантуємо супровід у подальшому. Ми запрошуємо лише активних та амбіційних кандидатів. Робота передбачає кар'єрне зростання, що супроводжується збільшенням Ваших прибутків. Вік кандидатів 18-65 років.

8 000 грн.

Операторы

18.10.2018

Пропонуємо Вам навчитися заробляти в інтернеті! Ми навчаємо цього безкоштовно та дистанційно. Пропонуємо роботу на ПК (планшеті) з неповним робочим днем та індивідуально складеним графіком. Суть роботи у кар'єрному зростанні, при цьому суттєво збільшуються Ваші прибутки! Запрошуємо на співбесіду у форматі листування жінок віком 18-60 років. У нас велика, дружня команда! Стань її частиною та очоль свою команду у майбутньому!

8 000 грн.

Операторы

18.10.2018

Запрошуємо на віддалену роботу із частковою зайнятістю активних людей, вік від 18 років. Робота відбувається віддалено. Графік надзвичайно гнучкий. Без досвіду роботи! Забезпечуємо навчання кожного співробітника, безкоштовно і дистанційно. Гарантуємо кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

02.11.2018

Ідеальна пропозиція роботи для жінок, які доглядають маленьких діток, а також для домогосподарок, студентів та взагалі будь-кого, хто шукає додатковий прибуток. Вікові обмеження 18-70 років. Робота віддалена (в інтернеті). Графік плануєте собі самостійно. Робочий день тривалістю від 2 до 5 годин (при бажанні можна більше - прискориться кар'єрне зростання). Можна без попереднього досвіду роботи в інтернеті, проте бажано мати елементарні навички роботи з ПК. Ми забезпечуємо безкоштовне навчання, що відбувається дистанційно. Кар'єрне зростання - це гарантовано для кожного працівника!

8 000 грн.

Операторы

02.11.2018

Пропонуємо додатковий прибуток в інтернеті. Робота дистанційна, робочий день тривалістю 2-5 годин, графік плануєте собі Ви. Приймаємо без попереднього досвіду роботи. Ми забезпечимо безкоштовне дистанційне навчання, під час якого уже можна буде почати працювати. Вимоги: вік 18-65 років, комунікабельність, грамотність, цілеспрямованість, навички середньостатистичного користувача ПК, наявність ПК (планшету/смартфону) з підключеним інтернетом. Бажано, жінки. Гарантоване кар'єрне зростання! Ласкаво просимо до нашої амбіційної команди!

8 000 грн.

Операторы

19.10.2018

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Украине.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Украине большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Украине, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Украина.