Продажи
 
Зарплата Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа в сфере продаж в Украине

Работа в сфере продаж в Украине – 96 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Требуется менеджер по продажам запасніх частей, фильтров, масел, шин для горнодобывающей и строительной спецтехники таких импортных производителей как: Komatsu, Caterpillar, Doosan, Terex, Hyundai, Hitachi, Volvo, Liebherr, Daewoo, New Holland, Case, Bobcat, JCB и т.д . Опіт работы не важен, всему научим. Зароботная плата на высоком уровне. Знание компьютера необходимо.

8 000 грн.

Продажи

06.12.2018

В новий онлайн проект з офіційними виплатами запрошуємо матусь в декреті. Робота зовсім не складна, не вимагає витрат часу та вкладень. Всьому безкоштовно навчимо і надамо всі матеріали для роботи. Спробуйте свої організаторські здібності і забезпечте собі прекрасну декретну відпустку

7 000 грн.

Продажи

26.03.2019

Требуется реализатор продукции Орифлейм.

0 грн.
По результатам собеседования

Продажи

25.03.2019

Робота підійде як нове джерело доходу або основний вид зайнятості. Робота тільки в інтернеті на ПК. Вимога жінка від 21-40 років, хороші навички та знання ПК хороший інтернет, грамотність, відповідальність. Умови: робота в будь-який час від 3 годин в день. Вакансія підійде як підробіток. Вакансія актуальна по всій Україні.

7 000 грн.

Продажи

30.01.2019

Дoдaткoвий зaрoбітoк нa дoму

Шукаємo oхoчих людей прaцювaти у oсoбистoму інтернет-магазині.Вимоги включають в себе вік з 20 років,наявність ноутбука та доступу до інтернету.Роботі необхідно виділяти від 3-х годин часу на день.Всього навчаємо безкоштовно,надаємо досвідченого наставника.Виплати раз в три тижні.Середня заробітна плата 6000 грн.

6 000 грн.

Продажи

02.03.2019

Безкоштовне вебінар-навчання, можливість працювати з дому. Гнучкий графік роботи, всього 2-4 години в день, можливе поєднання з основною роботою. В обов'язки входить: співбесіда з кандидатами, консультації, формування звітів. Вимоги: Впевнена робота з ПК (так само плюсом буде наявність смартфона або планшета), наявність стабільного доступу в інтернет. Готовність до щоденної роботи, вміння планувати свій день

7 500 грн.

Продажи

05.02.2019

Шукаємо співробітників для роботи віддалено. Вік від 20 років. Ми працюємо в мережі інтернет. Наша робота спрямована на збільшення товарообігу інтернет-магазину. Як це робиться ми всьому навчаємо абсолютно безкоштовно. Детальніше по ел. поштою.

7 500 грн.

Продажи

14.03.2019

Компaнія запрошує менеджерів для віддаленої рaботи в інтернет-мaгaзині. Працюємо легально, офіційно, в результаті роботи отримуєте пристойний дохід, cтaж, фінансове благополуччя. Місце проживання знaчення не має. Надаємо: Вільний грaфік, співпрацюємо через ПК віддалено, беcплaтное корпорaтівное навчання віддалено. Вaм потрібен додатковий зaробіток, але не знає де його взяти? Поєднуйте цю вакансію з основною роботою або навчанням. Чекаю відгуки нa електронну пошту.

6 500 грн.

Продажи

15.03.2019

Для жінок на дому

Наша робота підходить як підробіток і як основний вид доходу для жінок в декреті і всім бажаючим працювати не виходячи з дому Вимоги: від 3 годин нa рaботу протягом доби. бажання заробляти рівень впевненого користувача ПК Обов'язки: Розміщення реклами Процедура розгляду заявок і консультації Умови: Робота в дома Робота на дому не вимагає спеціальних навичок

8 000 грн.

Продажи

14.03.2019

Обов'язки: - реклама на сайтах за допомогою інтернету; Вимоги: Впевнений користувач ПК, здатність до навчання, відповідальність. Умови: офіційне працевлаштування; цікава робота в дружньому колективі; можливість особистісного і професійного зростання; стабільний дохід."

8 000 грн.

Продажи

14.03.2019

Наша робота ідеально підійде для жінок від 20 років як основний вид заробітку так і як підробіток. Всього 4 годин на день. Вимоги: Вільна орієнтація в Інтернеті; • Уміння вести електронне листування; Грамотна мова; Бажання досягати успіху; Умови роботи: Кар'єрний розвиток; Гнучкий графік Обов'язки: - Підбір персоналу на сайтах праце забезпечення та інших Інтернет-ресурсах - Щоденна звітність

8 000 грн.

Продажи

14.03.2019

Набираємо в команду кандидатів для віддаленої роботи. Це підробіток для тих хто готовий працювати на результат. Вимоги: вік з 18 років, досвід роботи в продажах (можна і без досвіду), вміння невимушено спілкуватися з людьми. Ваша задача - поширювати інформацію та запрошувати людей в проект.

6 500 грн.

Продажи

24.08.2018

1) Доход от 200 до 1000 грн 2)Дёшевое обучение 3) Быстрое и простое обучение 4)Оплата на карту 5)Работа на дому 6)Уделяй 1-2 часа в день работе и получай большой доход

150 грн.

Продажи

19.03.2019

Шукаю людей для продажів

Шукаю продавців! Оплата одразу, сума - відсоток від вартості товару + подарунки за активну роботу. Товари щоденного вжитку із високим товарообігом. Ідеально підійде для студентів.

0 грн.
По результатам собеседования

Продажи

05.12.2018

Додаткова робота

Пропоную додаткову роботу. Підійде для жінок у декреті, студентів, пенсіонерів. Суть - продажі товарів щоденного вжитку, товарообіг високий. Винагорода за роботу одразу (до 1-2 разів/тиждень), складає відсоток від вартості товару. Передбачені подарунки за активну роботу. При бажанні можливе кар'єрне зростання.

0 грн.
По результатам собеседования

Продажи

05.12.2018

шукаємо менеджера з продажу запчастин до спецтехніки Підбір запчастин •Облік Введення заміні запчастин •Організація на проведення ремонтних робіт •Залучення Нових постачальників бажано знання польської мови

10 000 грн.
По результатам собеседования

Продажи

19.03.2019

Приглашаются к сотрудничеству активные люди на должность менеджера. Работа ведется дистанционно, необходим интернет. Требования к соискателю: ответственность, готовность обучаться, умение концентрироваться на поставленных задачах, уверенный пользователь ПК. Работа в команде, приветствуется инициатива, желание продвигаться по карьерной лестнице. В обязанности входит работа с клиентами, консультирование по продукции компании, помощь в оформлении заказов. заключение сделок с новыми клиентами. Работа ведётся в социальных сетях, размещение информации о компании. Условия работы: график работы устанавливаются индивидуально, но не менее 4 часа в день. Вы получаете: бесплатное обучение. дисконт от компании на всю продукцию, по результатам работы - премирование. Возможность совмещения работы с учёбой или основной работой. Ваша заработная плата на прямую зависит приложенных ваших усилий.

7 000 грн.

Продажи

10.09.2018

Продавец

Работа для девушек 16-55 лет.желание работать в сетевом бизнесе и хорошо зарабатывать, обучение и регистрация за 2 часа у нас в офисе, зарплата 5000 до 15000гр.за3-4 недели, свободный график работы, всё будет зависеть только от вашего желания.

10 000 грн.

Продажи

18.03.2019

В интернет - магазин с известным брендом косметики, нужен консультант. Работа подходит для тех кто-ищет дополнительный доход. Неполная занятость. Условия: работа исключительно в онлайн режиме, можно обучаться в процессе работы ( бесплатно), зарплата будет начисляться от % продажей, у каждого сотрудника есть фиксированная скидка на всю продукцию, это будет первый доход. Требования: наличие и знание ПК на уровне пользователя, доступ в интернет, 3-4 часа свободного времени, работа для женщин возраст от 20 лет, также возможно для мам в декрете. Более подробную информацию вышлю на электронную почту.

7 000 грн.

Продажи

18.03.2019

Требуются сотрудники в международную коммерческую компанию для удаленной работы. Активность, внимательность, доброжелательность. С опытом и без опыта работы. Карьерный рост, хороший заработок, предусмотрено бесплатное обучение. Прием заказов, их оформление, заключение договоров, расширение клиентской базы. Вся информация на почту.

6 000 грн.
По результатам собеседования

Продажи

15.03.2019

Каждая компания, которая занимается выпуском продукции или реализует различный товар, нуждается в специалистах в области продаж. Именно потому сегодня рынок вакансий в этой области переполнен хорошими предложениями, среди которых можно выбрать достойную работу с высокой оплатой труда.

Размещение объявлений по работе в области продаж в Украине.

Имея соответствующий опыт и желание работать в области продаж, человек может подыскать для себя перспективную работу, опираясь на услуги доски бесплатных объявлений UkrMarket. На данном ресурсе оставляют вакансии работодатели, которые нуждаются в специалистах в области продаж:
  • косметической продукции;
  • табачных изделий;
  • продуктов питания;
  • обуви и одежды;
  • ювелирных изделий;
  • книг.

UkrMarket– поможет сделать первый шаг навстречу перспективной работе.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket человек, который находится на стадии поиска работы, может найти для себя должность в хорошей компании. Удобная поисковая система поможет вам быстро найти подходящую вакансию в Украине и напрямую связаться с работодателем.

Продажи, Розничная торговля / продажи, Работа – газета интернет объявлений Украина.