Реклама
 
Зарплата Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа в сфере рекламы в Украине

Работа в сфере рекламы в Украине – 275 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Потребуємо співробітників у мережу інтернет-магазинів. Робота віддалена від кількох годин на добу, наявне безкоштовне навчання. Обов'язки: спілкування, реклама, розширення кола споживачів, залучення партнерів. Умови для роботи і графік обираєте самі. Ми ж надаємо можливість росту, гарну оплату, перспективу

8 000 грн.

Реклама

18.12.2018

Для обробки інформації і роботи з рекламою потрібні жінки. Робота виключно віддаленна, графік вільний. Офіційний дохід, можливість кар"єрного росту та виходу на пасивний дохід. Деталі по ел. пошті, або у вайбер

5 000 грн.

Реклама

17.02.2019

Пропонуємо працювати в соціальних мережах створюючи та поширюючи рекламу компанії-партнера. Можна без досвіду роботи. Навчання за рахунок компанії.

0 грн.
По результатам собеседования

Реклама

16.02.2019

Запрошуємо працювати віддалено у сфері реклами відомого бренду та залучення нових клієнтів. Робота з вільним графіком та безкоштовним навчанням.

0 грн.
По результатам собеседования

Реклама

16.02.2019

Потрібний рекламний менеджер на віддалену роботу. Зайнятість близько 3-4 год в день. Вимоги: комунікабельність, грамотна мова, пунктуальність, знання ПК. Компанія пропонує офіційне працевлаштування, безкоштовне навчання, вільний графік, робота на дому. Інструменти і шаблони для роботи надаються.

5 600 грн.

Реклама

12.05.2018

Потрібні співробітники для роботи в команді через інтернет. Широкі перспективи професійного і кар’єрного росту, стабільний дохід, можливість корпоративного навчання. Вимоги до кандидатів: висока мотивація в розвитку кар’єри, освіта не нижча середньої, активність, емоційна стійкість. Всі деталі надішлю на електронну пошту.

5 800 грн.

Реклама

07.05.2018

Пропоную роботу в мережі інтернет для тих хто шукає додатковий дохід. Робота з електонними дошками оголошень, а також відповіді на відгуки по ел. пошті. Шаблони надаються. Навчаємо безкоштовно. Прохання тих хто шукає халявну роботу, типу ввод капчі чи сортування картинок, не звертатись. В нас потрібно дійсно працювати!!! Зарплата спочатку відрядна, залежить від вашої активності. Всі подробиці вишлю на вашу ел. пошту, залишайте адресу.

6 000 грн.
По результатам собеседования

Реклама

02.09.2018

Наша вакансія може бути розглянута як можливість додаткового підробітку. Вимоги: жінки від 19 років, хороше знання пк, вільний доступ до інтернету, бажання вчитись. Умови роботи:вільний графік, безкоштовно навчання.

0 грн.
По результатам собеседования

Реклама

16.02.2019

Потрібний менеджер по рекламі для віддаленої роботи. Обов'язки: робота з сайтами в інтернеті, робота по рекламі сайту, робота на дошках оголошень. Вільний графік роботи, не менше 2 год в день. Деталі відправлю на вашу пошту.

7 000 грн.

Реклама

01.02.2019

Вакансія може бути розглянута як підробіток. Вимоги: жінки від 18 років, знання пк, наявність інтернету, комунікабельність. Умови: за бажанням офіційне працевлаштування, вільний графік, навчання.

0 грн.
По результатам собеседования

Реклама

16.02.2019

Підробіток у декреті жінкам

Рекламна діяльнісь в інтернеті як підробіток мамам в декреті. Без досвіду, вкладень, відриву від родини. 2-4 години для роботи у зручний час

6 500 грн.

Реклама

16.02.2019

работа,не выходя из дома

Требования : -Наличие компьютера со скоростным интернетом -Навыки грамотного общения с людьми -Высшее образование Обязанности : -Размещение рекламы в интернете -Консультации клиентов Условия : -Официальное трудоустройство -Возможность карьерного роста Работа из дома Резюме отправлять на электронную почту

7 000 грн.

Реклама

16.02.2019

Работа для тех, кто быстро хочет построить карьеру, не ленится и не пасует перед трудностями. Кто привык добиваться своего и не плачет от каждой неудачи, а смело шагает вверх по карьерной лестнице. Работа заключается в подаче рекламы, обработке корреспонденции,сопровождении новых партнеров на начальных этапах. Работа занимает не много времени 3-4 часа в день. оплата без задержек. Работаем дома, не бегаем на 9.00 на работу. Обучение и помощь абсолютно бесплатно. Хочешь в команду успешных Лидеров- пиши...

9 000 грн.

Реклама

16.02.2019

Набираю партнёров к себе в комаду. Мне нужно 5 ответственных людей для развития интернет-магазина. Бизнес под ключ, без вложений. Обучение бесплатное, помощь и консультации на время обучения круглосуточно. Трудоустройство официальное. Подробности по электронной почте.

7 000 грн.
По результатам собеседования

Реклама

16.02.2019

Ищy пomoщникa для рaбoты в интeрнeтe. З.П. высoкaя, oбязaтeльнo нaличиe ПК и интeрнeтa. Дeтaли нa пoчтy.

7 200 грн.

Реклама

07.10.2018

Тpебовaния: нaличие ПК либо ноутбукa, интеpнет, гpaмотнaя pечь. Зa дополнительной инфоpмaцией обpaщaйтесь по электpонному aдpесу.

4 600 грн.

Реклама

25.09.2018

Шукаємо відповідальних співробітників, які прагнуть кар'єрного зростання та швидко вчаться. Робота з вільним графіком, в інтернеті. Оплата своєчасна, залежить від Вашої активності. Вимоги: жінки від 22 років. Подробиці на пошту.

6 000 грн.

Реклама

02.10.2018

Работа с клиентской базой, её увеличение. Работа удаленная, требует 4-5 часов времени. По вопросам в личку.

5 600 грн.

Реклама

02.10.2018

Компaния ищет cотpyдников нa должноcть консультанта по интернет продажам. Тpебовaния: влaдение ПК, нaличие cкоpоcтного интеpнетa, yмение paботaть в комaнде, гpaмотнaя pечь. Гpaфик paботы cвободный. Стaбильнaя зapплaтa, официaльное тpyдоycтpойcтво. Вcе вопpоcы и pезюме выcылaйте нa почтy.

4 600 грн.

Реклама

19.09.2018

Развивающая компания ищет cотpyдников нa должноcть менеджеpa по подбоpy пеpcонaлa. Тpебовaния: наличие ноутбука либо ПК, нaличие cкоpоcтного интеpнетa, yмение paботaть в комaнде, гpaмотнaя pечь. Гpaфик paботы cвободный. Стaбильнaя зapплaтa, официaльное тpyдоycтpойcтво. Вcе вопpоcы и pезюме выcылaйте нa почтy.

3 400 грн.

Реклама

19.09.2018

Реклама – это продуктивный метод продвижения продукции и привлечения внимание к товару со стороны покупателей. Занимаются внутренней и наружной рекламой профессиональные компании, которые всегда нуждаются в сотрудниках с креативным мышлением.

Вакансии в области рекламы в Украине.

Если вы хорошо разбираетесь в рекламе и имеете соответствующий опыт работы, тогда вы без проблем сможете найти работу через доску бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт поможет вам отыскать перспективное место для постоянной работы в области:
  • наружной рекламы;
  • печатной рекламы;
  • рекламы на телевидении;
  • продвижения брендовой продукции.

UkrMarket – широкий выбор вакансий в области рекламы в Украине.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket имеет очень удобную структуру, которая позволит каждому жителю в Украине быстро найти подходящую для него вакансию и трудоустроиться в своем городе. Возможности сайта позволяют не только проводить поиск, но также оставлять на ресурсе свою кандидатуру для ее рассмотрения работодателями.
Реклама, Маркетинг / реклама / дизайн, Работа – частные объявления в интернете Украина.