Реклама
 
Зарплата Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа в сфере рекламы в Украине

Работа в сфере рекламы в Украине – 437 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Нaдaємo віддaлену рoбoту в oнлaйн-мaгaзині. Кoмпaнія випускає тoвари для щoденнoгo вжитку. В oбoв'язки в ходить:реклaмa наших товарів та кoмпанії, запрoшення нових пaртнерів та покупців, прoведення співбесід і нaвчaння. Вимoги: жінки від 18 рoків, можнa без досвіду роботи, дoступ дo інтернету, кілька вільних годин на добу. Умови роботи: графік вільний, навчання дистaнційне і безкоштовне, дружній колектив, вaшa оплaтa - це % від товарообігу, гарні винaгороди, премії, знижки, кар'єрний ріст.

8 000 грн.

Реклама

15.12.2018

Пропонуємо віддалену роботу в інтернет-магазині. Наша компанія випускає товари щоденного використання. Завдання: залучення покупців, реклама товарів та компанії, запрошення співробітників, проведення співбесід. Вимоги: жінки від 20 років, можна без досвіду роботи, доступ до мережі інтернет, кілька годин. Умови: графік роботи формуєте самі, навчання безкоштовне, дружня команда, оплата залежить від товарообігу, гарні винагороди, можливість швидкого зростання.

8 000 грн.

Реклама

15.12.2018

Потрібні працівники для роботи на дому через мережу Інтернет. Кар'єрний ріст, стабільний та високий дохід, навчання онлайн, повністю безкоштовно, вільний графік, від 3-х годин. Робота підійде як додатковий дохід або як основний вид зайнятості.

6 000 грн.

Реклама

06.09.2018

Тpебовaния: нaличие ПК либо ноутбукa, интеpнет, гpaмотнaя pечь. Зa дополнительной инфоpмaцией обpaщaйтесь по электpонному aдpесу.

4 600 грн.

Реклама

25.09.2018

Шукаємо відповідальних співробітників, які прагнуть кар'єрного зростання та швидко вчаться. Робота з вільним графіком, в інтернеті. Оплата своєчасна, залежить від Вашої активності. Вимоги: жінки від 22 років. Подробиці на пошту.

6 000 грн.

Реклама

02.10.2018

Работа с клиентской базой, её увеличение. Работа удаленная, требует 4-5 часов времени. По вопросам в личку.

5 600 грн.

Реклама

02.10.2018

Работа удаленно на дому в интернете. Суть работы: размещение обьявлений на различных сайтах, переписка и консультирование потенциальных клиентов по электронной почте. Требование: - знание ПК на уровне пользователя; - свободный доступ в интернет; - умение и желание общаться с людьми. - 2-3 часа свободного времени в день. Подробности по электронной почте.

7 500 грн.

Реклама

14.12.2018

Формуємо команду активних та цілеспрямованих людей для розвитку інтернет-магазину. Робота: активна рекламна діяльність, запрошення клієнтів, розширення колективу. Вимоги: вміння працювати з людьми, наявність інтернету, позитивний настрій. Умови: безкоштовне навчання, вільний графік, дружній колектив, хороша оплата

8 000 грн.

Реклама

14.12.2018

Пропонуємо можливість створити додаткове джерело власного доходу. Потрібні жінки віком до 55 років, активність, рішучість, цілеспрямованість, доступ до інтернету, 2-4 години на день. Робота полягає у спілкуванні, розміщенні реклами, запрошенні клієнтів, створенні і рекламі власного інтернет магазину. Умови: навчання, вільний графік, гарні винагороди.

8 000 грн.

Реклама

14.12.2018

Рекламно-информационная деятельность в интернете. Свободный и гибкий график работы. Оплата сдельная, бонусы.

7 000 грн.

Реклама

13.12.2018

Срочно нужны девушки для работы в интернете. Реклама декоративной косметики, средств личной гигиены.Рекрутирование.Обучаем.Кому интересно пишите,отвечу всем

3 300 грн.

Реклама

13.12.2018

Все мы знаем,что реклама,это двигатель торговли.А реклама через интернет,расходится в 100 раз быстрее. На фирму идет набор сотрудников,для рекламы.По всем вопросам пишите мне на почту.Кого надо научим,обучение по ходу работы,и бесплатно.

3 000 грн.

Реклама

13.12.2018

Рaбoта с частичной занятостью. Для работы необходимо 3-4 чaса, знaние ПК и дoступ в интернет. Подрoбности на почту отправляем.

7 000 грн.

Реклама

06.05.2018

Віддалена робота рекламного характеру

Шукаємо співробітників в інтернет-магазин. Запрошуємо жінок від 20 років, можна без досвіду роботи. Обов'язки: спілкування з клієнтами, залучення нових покупців, розширення кола споживачів. Умови: графік вільний, від 2-ох годин. Навчання безкоштовне всім тонкощам.

7 000 грн.

Реклама

13.12.2018

Потребуємо співробітників. Вимоги: жінки від 20 років, активні, комунікабельні, з доступом до інтернету. Робота полягає у розвитку інтернет-магазину, залученні покупців, розміщенні рекламних оголошень, організації обігу товарів, створенні баз даних. Умови: вільний незалежний графік, достойна оплата.

7 000 грн.

Реклама

13.12.2018

Вакансія відкрита для активних і комунікабельних жінок. Вік від 20 років, освіта будь-яка, досвід не має значення, доступ до інтернету. Надаємо безоплатне навчання (вебмінари, консультації). Умови роботи: вільний графік, постійна підтримка, хороші винагороди і премії

0 грн.
По результатам собеседования

Реклама

13.12.2018

Вимоги: знання ПК на рівні користувача (ел. пошта, соц.мережі), вільний доступ в Інтернет, комунікабельність, можливо без досвіду роботи Посадові обов'язки: розміщення інформації в мережі Інтернет, проведення консультацій онлайн Умови: Графік від 3-х годин в день, навчання безкоштовне в процесі роботи Оплата: спочатку відрядна+ премії + бонуси. Подробиці пересилаю на ел.пошту

5 500 грн.

Реклама

15.07.2018

Для активных и целеустремленных людей, которые ищут дополнительный заработок, предлагаем удаленно работу на дому в интернете. Требование: наличие и знание ПК, хороший интернет,ЦЕЛЕУСТРЕМЛЕННОСТЬ! 2-3 часа свободного времени в день. Предоставляем бесплатное онлайн обучение. Пишите на почту.

0 грн.
По результатам собеседования

Реклама

12.12.2018

Для активных и целеустремленных людей, которые ищут дополнительный заработок, предлагаем удаленно работу на дому в интернете. Требование: наличие и знание ПК, хороший интернет, 2-3 часа свободного времени в день. Предоставляем бесплатное онлайн обучение.

0 грн.
По результатам собеседования

Реклама

12.12.2018

Молодым активным мамочкам в декрете, у которых в день найдётся 2-3 часа свободного времени, и желание заработать, предлагаем работу в нашем проекте который называется "Экспресс-Карьера"

0 грн.
По результатам собеседования

Реклама

12.12.2018

Реклама – это продуктивный метод продвижения продукции и привлечения внимание к товару со стороны покупателей. Занимаются внутренней и наружной рекламой профессиональные компании, которые всегда нуждаются в сотрудниках с креативным мышлением.

Вакансии в области рекламы в Украине.

Если вы хорошо разбираетесь в рекламе и имеете соответствующий опыт работы, тогда вы без проблем сможете найти работу через доску бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт поможет вам отыскать перспективное место для постоянной работы в области:
  • наружной рекламы;
  • печатной рекламы;
  • рекламы на телевидении;
  • продвижения брендовой продукции.

UkrMarket – широкий выбор вакансий в области рекламы в Украине.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket имеет очень удобную структуру, которая позволит каждому жителю в Украине быстро найти подходящую для него вакансию и трудоустроиться в своем городе. Возможности сайта позволяют не только проводить поиск, но также оставлять на ресурсе свою кандидатуру для ее рассмотрения работодателями.
Реклама, Маркетинг / реклама / дизайн, Работа – частные объявления в интернете Украина.