Работа в сфере продаж в Украине

Работа в сфере продаж в Украине – 34 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Робітник по продажам

Посадові обов'язки: Розміщення оголошень по набору персоналу; Консультування претендентів (телефонні бесіди); Обробка резюме, отримав вхідних дзвінків від претендентів, запис кандидатів на співбесіду; Ведення бази даних і звітності. Вимоги: Грамотна мова; Упевнений користувач ПК; Уміння працювати в команді; Розглянемо кандидатів без досвіду роботи, з бажанням розвиватися у сфері підбору і вчення персоналу. Ми пропонуємо: Офіційне оформлення, Можливість професійного і кар'єрного зростання. Пишіть на пошту .

4 000 грн.

Продажи

08.11.2017

Динамічно розвиваюча компанія шукає активних і цілеспрямованих співробітників для видаленої роботи в інтернеті. Сфера діяльності — інформаційне консультування (робота з оголошеннями, поштою, соц. мережі, ськайп) Без продажів. Шукаємо людей, які хочуть запрацювати в інтернеті, але не знають «як». Грошей на халяву не платять, тут потрібно працювати! Вимоги до претендента: Бажано роботі приділяти 2-3 години часу в день, потрібний комп'ютер або ноутбук, стабільний інтернет, бажання і готовність до вчення (проходіт онлайн, повністю безкоштовно) Умови, графік роботи: вільний графік, зарплата офіційна, перераховується на ваш розрахунковий рахунок або карту в банці кожні 3 тижні або 17 раз на рік, премії на кожному етапі зростання. Заявки відправляти на пошту! ! !

4 500 грн.

Продажи

14.11.2017

ПОТРІБНІ СПІВРОБІТНИКИ ПО ПРОСУВАННЮ БРЕНДУ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ! Вільний графік. Дохід високий. Зайнятість від 2 годин в день. Наявність комп'ютера. Все офіційно. Личить для молодих мам, домогосподарок і просто для тих, кому потрібні ГРОШІ. Обов'язки: - підбір і адаптація персоналу; - вчення персоналу; - розробка мотиваційних схем; - аналіз ефективності роботи співробітників. Що потрібно робити: 1. Обробка отриманих на пошту заявок. 2. Відправка кореспонденції за допомогою електронної пошти (пропозиції, акції і так далі ). 3. Реєстрація зацікавлених людей на сайті компанії. 4. Звітність по виконаній роботі .

4 300 грн.

Продажи

16.11.2017

У торгівельний центр (інтернет-магазин) набираємо співробітників. Обов'язки: обробка телефонних дзвінків; надання покупцям інформації по продукції фірми; Вимоги: досвід на аналогічній посаді вітається; вища освіта не обов'язкова; володіння російською мовою; комп'ютерна письменність; Умови роботи: графік гнучкий, індивідуальний; кар'єрне зростання; оплата відрядно-преміальна згідно маркетингу-плану; Детальна інформація по скайпу

4 800 грн.

Продажи

11.12.2017

Потрібні консультанти по рекламі інтернет магазина. Інформування покупців про товари і пропозиції, реєстрація нових співробітників, їх вчення, робота з оголошеннями, електронною поштою. Офіційна зарплата, кар'єрне зростання. Заявки відправляти на пошту !

5 000 грн.

Продажи

11.12.2017

Приглашаем: Продавцов Кассиров Грузчиков Свободный график (от 1 до 7 дней в неделю) Оплата в конце каждой недели

5 000 грн.

Розничная торговля

11.12.2017

СРОЧНО!!! Требуется сотрудник с опытом работы в торговле. Подробности обсудим при личной встрече. О времени своего прихода просьба сообщить по телефону.

6 000 грн.
По результатам собеседования

Продажи

07.12.2017

Компания Опт Тексиль с 12 летним опытом в связи с расширением штата требуются продавцы в отдел розничной торговли Наши требования: -желание работать и зарабатывать; -опыт в продажах желателен, но не обязателен; -честность и порядочность; что мы предлагаем со своей стороны: - ставка + проценты - график (6/3, с 10.00-19.30) Если вы действительно хотите работать и соответственно зарабатывать, тогда мы ждем вас

8 000 грн.

Розничная торговля

04.12.2017

Менеджер по продажам Компания Опт Тексиль с 12 летним опытом в связи с расширением штата требуются менеджеры по продажам Наши требования : -желание работать и зарабатывать; -опыт в продажах желателен; Что мы предлагаем со своей стороны: -ставка+% -премии по итогам успешной работы; -обучаем -удобный график

6 000 грн.

Продажи

04.12.2017

Компания Опт Тексиль с 12 летним опытом в связи с расширением штата требуется помощник руководителя Наши требования : -желание работать и зарабатывать; - выполнять все распоряжения руководителя Что мы предлагаем со своей стороны: -ставка+% -обучаем -удобный график

5 000 грн.

Продажи

04.12.2017

Вимоги: • грамотна усна і письмова мова • базові навички продаж • певнений користувач ПК • порядність • жінка до 45-ти років • бажання вчитися і розвиватися Обов'язки: • прийом вхідних дзвінків, обробка замовлень • додавання інформації на сайти і дошки оголошень, редагування зображень • ведення груп в соціальних мережах • контроль актуальності цін і залишків Чому ми? • Своєчасна оплата з/п (кожних 3 тижні) • Можливість безкоштовного навчання (при необхідності навчимо азам Photoshop, поділимося знаннями в області SEO, SMM, інтернет-маркетингу в цілому) • Можливість фінансового та кар'єрного зростання (ми активно розвиваємося, є можливість в подальшому істотно збільшити і дохід і професійні навички)

0 грн.
По результатам собеседования

Розничная торговля

27.11.2017

торговый агент

на роботу потрибни торгови агенти

9 000 грн.

Продажи

23.11.2017

Вимоги: В/О; Добре поставлена грамотна мова; Досвід роботи у сфері продажу послуг; Впевнений користувач ПК. Додаткові вимоги: здатність до Навчання, комунікабельність, вміння працювати в стресовій ситуації в рамках жорстких часових обмежень, вміння планувати час, наявність аналітичних здібностей, відповідальність; спрямованість на результат. Обов'язки: Знання всіх продуктів (послуг) компанії; Професійне консультування клієнтів по продуктам (послугам) компанії; Пошук та залучення нових клієнтів; Формування клієнтської бази; Аналіз інформації по клієнтам, консультації з виникаючих питань; Ведення звітності про виконану роботу. Умови: Графік роботи: 5-денний тиждень; Конкурентна заробітна плата+бонуси+премії; Можливість кар'єрного і професійного зростання ( у т. ч. закордонні офіси); Безкоштовне навчання в компанії: тренінги, стажування, курси підвищення кваліфікації. Додаткова інформація на ВАШУ електронну пошту. Або додавайтесь в скайп з поміткою "ВАКАНСІЯ"

5 000 грн.

Продажи

22.11.2017

Требования к кандидатам: Девушка (возраст 18−35 лет) Грамотная речь, умение убеждать, желания работать с людьми; Порядочность, аккуратность; Ответственность, целеустремленность, амбициозность; Опыт работы в продажах или в сфере услуг приветствуется, но не обязательно. Желательно без вредных привычек. Обязанности: Консультация покупателей; Продажа в соответствии со стандартами; Прием, выкладка и инвентаризация продукции, согласно стандартам Компании. Условия работы: График работы 4/2 . Профессиональный рост: обучение ассортименту, тренинги по эффективным продажам; Стажировку за счет Компании; Официальное оформление; работа в профессиональном коллективе Конкурентную (своевременную) заработную плату, хороший мотивационный пакет, оплачиваемый

5 000 грн.

Продажи

22.11.2017

В продуктовий магазин в місті Житомир потрібен продавець. Вимоги: досвід роботи з продуктами харчування, вік від 18 до 50. Графік роботи: 2 тижня через 2 тижня, оплата за 2 тижня роботи - 3000 грн. З 9.00 до 22.00.

3 000 грн.

Розничная торговля

20.11.2017

Продавец

В магазин нужен продавец. Требования: знание кассы, возраст от 20 до 40. График работы: з 10.00 до 22.00, неделю/неделю или 5/5 или 3/3. З/П 160 грн/день+1% от кассы (в среднем 250-300 грн/день).

4 000 грн.

Продажи

20.11.2017

В магазин сумок в г. Житомир нужен продавец. Требования: женщина от 20-50 лет, можно без опыта работы. Обязаности: активная торговля, выкладка товара, учет продаж, поддержка чистоты и порядка на рабочем месте. График работы: с 9.00 до 19.00, 7 дней рабочих-4 выходных. з/п от 3800 грн (ставка+%), в среднем 4500 грн.

4 500 грн.

Продажи

20.11.2017

В Глобал на островок с косметикой нужен продавец. Требования: девушка от 25 до 40 лет, с опытом работы в продажах, приятной внешности. Условия работы: 3/3 з 10.00 до 21.00. з/п ставка+%. От 4000 грн.

4 000 грн.

Продажи

20.11.2017

На підприємство, яке займається виробництвом і продажем кормів для тварин, потрібні торгові представники з авто. РОБОТА В М. ЧУДНІВ. ВИМОГИ Освіта (спеціальність) – особливого значення не має Розглядаємо різні варіанти:  Спеціалісти з досвідом роботи у продажах  Спеціалісти, які хочуть працювати у продажах та мають мінімальний досвід у продажах/торгівлі ОБОВ’ЯЗКИ  Продаж кормів власного виробництва для тварин (свині, кури, корови, кролі і т.д.) для домашніх господарство та невеликих фермерських господарств.  Проведення презентацій продукції та компанії клієнтам.  Відвідування клієнтів відповідно до попередньо узгодженого маршруту.  Виконання планів продажів.  Післяпродажний супровід клієнтів.  Ведення внутрішньої звітності. Режим роботи: 08.00 – 17.00, 2 вихідні на тиждень. Якщо не місцеві, то роботодавець оплачує проживання в м.Чуднів. Роботодавець оплачує:  амортизації власного автомобіля.  пального.  мобільного зв’язку.

0 грн.
По результатам собеседования

Продажи

20.11.2017

На предприятие которое занимается производством машин и оборудования для сельского и лесного хозяйства нужен менеджер по продажам. Требования: опыт работы в продажах с/х оборудования. Нормированный график работы. З/П от 12000 грн.

15 000 грн.

Продажи

20.11.2017

Практически вся экономика построена на продажах, что требует для ее поддержания значительных трудовых ресурсов. Поэтому найти работу в данном сегменте можно довольно легко. Вакансии в сфере продаж и розничной торговли всегда открыты для тех, кто ищет работу.

Вакансии и в розничной торговле в Украине.

Если вы являетесь владельцем магазина и вам срочно нужны специалисты в области продаж, вы можете зайти на сайт UkrMarket и разместить здесь свое объявление. За счет популярности сайта и постоянного просмотра предложений о работе на данном ресурсе, вы сможете быстро найти специалистов в области:
  • закупок;
  • продаж;
  • розничной торговли.

UkrMarket – возможности для быстрого поиска рабочего персонала в области продаж.

Благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket вы можете найти опытных специалистов в области розничной торговле или молодой персонал, который будет ориентирован на эффективную работу и увеличение количества продаж.
Розничная торговля / продажи, Работа – частные объявления в интернете Украина.