Работа для секретарей и офис-менеджеров в Украине

Работа для секретарей и офис-менеджеров в Украине – 23 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Дистанційна робота на ПК із гнучким графіком від 4-х год. в день. Ідеально підійде для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи, безкоштовно. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 23-х років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Робота на ПК із частковою зайнятістю від 3-х год. в день. Можна поєднувати з декретною відпусткою або з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи, безкоштовно. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 30 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

9 800 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Додатковий підробіток на ПК із зайнятістю 3-4 год. в день. Можна поєднувати з декретною відпусткою або з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 23 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача. За детальною інформацією пишіть на ел.пошту.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Потрібні співробітники для роботи з дому на ПК, які будуть займатися інформаційно-рекламною діяльністю. Графік гнучкий (2-4 год.в день), особливих навиків чи досвіду у даній сфері не потрібно, проводиться корпоративне навчання в процесі роботи. Хороший дохід, бонуси та премії від компанії. Деталі відправляємо на пошту.

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Вакансія для тих, хто шукає додатковий заробіток. Робота не потребує особливих навиків та досвіду, проводиться дистанційне навчання. Графік роботи вільний, від 3-х годин в день. Вимоги: жінки віком від 25 років, комунікабельні, амбіційні, наявність ПК з доступом в інтернет. Дохід стабільний, від компанії бонуси та премії. Детальніше пишіть на пошту.

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

У зв’язку із розширенням штату у компанію проводиться набір працівників для віддаленої роботи на ПК. Вимоги: жінки віком від 25 років, наявність ПК зі швидкісним інтернетом, вільних 3-4 години на день для роботи. Оплата офіційна на банківську карточку, графік нефіксований (складаєте самі), корпоративне навчання онлайн. За детальною інформацією пишіть на пошту.

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Зміст роботи: робота із заявками, розширення клієнтської бази. Вимоги: комунікабельність, грамотність, володіння ПК на рівні користувача, відповідальність, уміння працювати в команді, цілеспрямованість. Умови: - Гнучкий графік роботи; - Досвід роботи не обов'язковий; - Можливість поєднувати із основним видом діяльності. - Безкоштовне онлайн навчання. Заявки приймаються на електронну пошту.

11 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

На посаду менеджера інтернет-магазину запрошуються жінки віком від 30 років. Вимоги: комунікабельність, активність, знання ПК на рівні користувача, навики грамотного спілкування з людьми. Робота дистанційна з нефіксованим графіком. Навчання онлайн. Високий дохід та бонуси за хороші показники в роботі. За детальною інформацією звертайтеся на пошту.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

На посаду менеджера з продажу в інтернет-магазин запрошуються комунікабельні та активні жінки віком від 25 років. Робота дистанційна з вільним графіком. Основним завданням буде побудова структури споживачів та супровід клієнтів по інтернет-магазині. Все офіційно. За детальнішою інформацією пишіть на електронну пошту.

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Пропонуємо роботу на ПК для жінок, котрі шукають додатковий дохід до зарплати. Робота на неповний робочий день, інформаційного характеру, полягає в розширенні клієнтської бази споживачів. Основні вимоги: відповідальність, наполегливість, комунікабельність, наявність ПК з інтернетом. Навчання в процесі роботи. За детальною інформацією пишіть на пошту.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Якщо Ви молода та активна мама в декреті, котра шукає додатковий заробіток, тоді ця вакансія саме для Вас. Це робота інформаційного характеру, яку можна виконувати дистанційно на ПК, нікуди не виходячи з дому. Всі матеріали для роботи надаємо. Графік вільний від 3-х год. в день. Високий дохід, премії, бонуси, офіційне працевлаштування. Основні вимоги до кандидата: наполегливість у роботі, активність, відповідальність, здатність і бажання вчитися. За детальною інформацією пишіть на електронну пошту.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Проводиться набір працівників для дистанційної роботи в інтернет-магазині. Високий дохід, премії, безкоштовне навчання. Зайнятість часткова, можна поєднувати із основною діяльністю. Для роботи потрібен ПК зі швидкісним інтернетом та бажання працювати. За детальнішою інформацією звертайтеся на електронну пошту.

10 800 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Отличное предложение о работе для тех, кто хочет зарабатывать или подрабатывать из дома. Дистанционная работа на ПК информационного характера с гибким графиком. Обучение бесплатное, опыт работы не обязателен. Главным заданием будет формирование потребительской базы клиентов. Высокий доход, возможность профессионального роста, премии на каждом этапе роста. Пишите на почту, отправлю подробности.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Предлагаем вам зарабатывать не выходя из дома. Условия: график гибкий от 3-х часов в день, обучение в процессе работы, трудоустройство официальное, наличие ПК (ноутбука, планшета) с доступом в Интернет обязательно. Требования к кандидату: женщины от 25 лет, активные в обучении и работе, целеустремленные, грамотные в общении с людьми. За подробностями пишите на почту.

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

В інтернет-магазин потрібні працівники для рекламно-інформаційної роботи. Зайнятість 3-4 год, графік гнучкий, навчання проводиться в процесі роботи. Для роботи потрібен ПК з Інтернетом. Дохід офіційний, премії, бонуси за хороший результат. За детальною інформацією звертайтеся на електронну пошту.

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.11.2022

Помощник руководителя

Компания ООО «ПРОМ-ОКЕАН» специализируется на поставке промышленных насосов, объявляет об открытии вакансии помощника руководителя Обязанности: - подготовка отчетной документации: заполнение баз, контроль за составлением договоров, спецификаций, счетов, накладных - ведение переписки и телефонных переговоров с бизнес-партнерами и клиентами - ведение отчетности о проделанной работе - выполнение поручений руководителя - координация и распределение телефонных звонков, корреспонденции и посетителей - принятие быстрых решений в ситуациях, не терпящих отлагательства и обеспечению руководителя всей информационной базой - участие по необходимости в переговорах. - прием заявок для отдела продаж. Требования: Опыт работы – 1-3 лет - высшее образование - владение ПК, основными программами, офисной техникой - высокий уровень делового общения - стрессоустойчивость, быстрая ориентируемость в стрессовой ситуации - умение качественно осваивать новые знания. - многозадачность Условия: Удобное месторасположение офиса Оплата - по результатам собеседования График работы: Пн-Пт, 9-18.

15 000 грн.
По результатам собеседования

Cекретари / офис-менеджеры

25.01.2022

Менеджер по тендерним закупівлям

ООО «ПРОМ-ОКЕАН» спеціалізується на продажі та поставці насосного обладнання, оголошує про відкриття вакансії Менеджера з тендерних закупівель Вимоги: • Вища освіта. • Досвід роботи від 1 року та рекомендації. • Підготовка повного пакету тендерної документації. • Знання і застосування діючих нормативних актів, законів в галузі, в системі «PROZORRO». • Забезпечувати складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель. • Досвідчений користувач ПК (Word, Exсel і т.п.); • Наявність досвіду роботи з електронними майданчиками. Обов’язки: • Участь в проведенні публічних закупівель. • Підготовка тендерної документації для публічних закупівель. • Ведення ЗЕД. Умови : • Комфортне місце розташування офісу ; • Дружній колектив.

15 000 грн.
По результатам собеседования

Cекретари / офис-менеджеры

25.01.2022

Подработка, возможное совмещение с обучением, декретом, основной работой. Обязанности: -подбор пepсонала на сайтах трудоустройства - проведение собеседований онлайн - работа с эл.почтой (входная, исходящая информация) - ведение первичной отчетности Требования: коммуникабельность, ответственность, наличие ПК и доступ в интернет. Условия: удаленная работа, график свободный от 4 часов в день.В своей команде хотим видеть энергичных, коммуникабельных, стремящихся к успеху людей.

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

05.06.2022

Предлагаем работу в сети интернет, которая не требует специальных навыков. Основные обязанности: формирование клиентской базы и ведение переписки. Подойдет всем, кто найдет 3-4 часа свободного времени и желание зарабатывать. Можно обучаться в процессе работы. Требования: наличие ПК и свободного выхода в интернет, уверенное пользование ПК, обучаемость, целеустремленность, коммуникабельность. Возраст от 23 лет. График работы Вы выбираете сами. Обучение бесплатное, помощь и консультации по всем вопросам работы. Для дополнительной информации пишите на указанный номер в Телеграмм.

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.04.2022

Идет набор сотрудников (возраст от 23 лет) для удаленной работы в сети интернет. В обязанности входит реклама бренда и ведение переписки. Требования: - обучаемость - аккуратность и внимание к деталям - высокий уровень самоорганизации в работе, - доброжелательность в общении Условия: -свободный график работы, от 2-х часов. -наличие ПК с выходом в интернет -возможность карьерного роста. Для дополнительной информации пишите на номер телефона в Вайбере ( на звонки не отвечаю)

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

18.04.2022

Основную часть персонала в офисе составляет секретариат и офис менеджеры. Именно они ответственны за работу с документами, консультирование клиентов, ответы на звонки, а также ряд других операций. Данные служащие представляют основу любого офиса и помогают директору компании реализовывать свои планы.

Вакансии офис-менеджеров в Украине.

Если вы хотите развивать свою карьеру на посту офис-менеджера, вы можете начать поиски места для трудоустройства с доски бесплатных объявлений UkrMarket. С помощью сайта вы сможете устроиться на работу в перспективную компанию, где вы будете получать приличное вознаграждение за ваш труд. Здесь вы найдете вакансию на пост:

  • секретаря;
  • сотрудника на хостес;
  • менеджера по работе с клиентами;
  • офис-менеджера;
  • менеджера по закупкам.

UkrMarket – возможность устроиться в престижную компанию с высокой оплатой труда в Украине.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket позволяет соискателю быстро сориентироваться на рынке вакансий и найти работу в необходимой для него сфере. С помощью сайта можно устроиться на постоянную или временную работу в Украине.

Cекретари / офис-менеджеры, Cекретариат / АХО, Работа – частные объявления в интернете Украина.