Работа для секретарей и офис-менеджеров в Украине

Работа для секретарей и офис-менеджеров в Украине – 87 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

В риэлторскую компанию VIPagent требуется секретарь для работы в офисе в шаге от метро Алексеевская (пр-т Людвига Свободы 34). Требования: девушка от 22 до 40 лет, приятной внешности, с высшим или неоконченным высшим образованием, уверенный пользователь ПК, активная, исполнительная, стрессоустойчивая, внимательная, пунктуальная, ответственная. Условия работы: с 9.00 до 18.00. Обязанности: прием и распределение телефонных звонков; организация приема посетителей; работа с орг.техникой; обеспечение жизнедеятельности офиса (чай, кофе, вода, бумага и т.д.); выполнение отдельных служебных поручений руководителя, решение внутренних организационных вопросов;

15 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

28.09.2021

Требования: - Умение быстро находить нужную информацию в интернете; - Грамотная поставленная речь; - Быть на связи и в онлайне с 9:00 до 20:00; - Грамотно и вежливо общаться по телефону и в переписке; - Умение быстро ориентироваться в новых интернет-сервисах; - Нацеленность на результат, самостоятельность и оперативность. - Приветствуется технический и аналитический склад ума у кандидатов.

20 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

28.09.2021

Дистанційна робота на ПК із гнучким графіком від 4-х год. в день. Ідеально підійде для жінок у декреті або для тих, хто шукає додатковий заробіток у сумісництві з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи, безкоштовно. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 23-х років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Робота на ПК із частковою зайнятістю від 3-х год. в день. Можна поєднувати з декретною відпусткою або з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи, безкоштовно. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 30 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

9 800 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Додатковий підробіток на ПК із зайнятістю 3-4 год. в день. Можна поєднувати з декретною відпусткою або з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 23 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача. За детальною інформацією пишіть на ел.пошту.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Потрібні співробітники для роботи з дому на ПК, які будуть займатися інформаційно-рекламною діяльністю. Графік гнучкий (2-4 год.в день), особливих навиків чи досвіду у даній сфері не потрібно, проводиться корпоративне навчання в процесі роботи. Хороший дохід, бонуси та премії від компанії. Деталі відправляємо на пошту.

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Вакансія для тих, хто шукає додатковий заробіток. Робота не потребує особливих навиків та досвіду, проводиться дистанційне навчання. Графік роботи вільний, від 3-х годин в день. Вимоги: жінки віком від 25 років, комунікабельні, амбіційні, наявність ПК з доступом в інтернет. Дохід стабільний, від компанії бонуси та премії. Детальніше пишіть на пошту.

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

У зв’язку із розширенням штату у компанію проводиться набір працівників для віддаленої роботи на ПК. Вимоги: жінки віком від 25 років, наявність ПК зі швидкісним інтернетом, вільних 3-4 години на день для роботи. Оплата офіційна на банківську карточку, графік нефіксований (складаєте самі), корпоративне навчання онлайн. За детальною інформацією пишіть на пошту.

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Зміст роботи: робота із заявками, розширення клієнтської бази. Вимоги: комунікабельність, грамотність, володіння ПК на рівні користувача, відповідальність, уміння працювати в команді, цілеспрямованість. Умови: - Гнучкий графік роботи; - Досвід роботи не обов'язковий; - Можливість поєднувати із основним видом діяльності. - Безкоштовне онлайн навчання. Заявки приймаються на електронну пошту.

11 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

На посаду менеджера інтернет-магазину запрошуються жінки віком від 30 років. Вимоги: комунікабельність, активність, знання ПК на рівні користувача, навики грамотного спілкування з людьми. Робота дистанційна з нефіксованим графіком. Навчання онлайн. Високий дохід та бонуси за хороші показники в роботі. За детальною інформацією звертайтеся на пошту.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

На посаду менеджера з продажу в інтернет-магазин запрошуються комунікабельні та активні жінки віком від 25 років. Робота дистанційна з вільним графіком. Основним завданням буде побудова структури споживачів та супровід клієнтів по інтернет-магазині. Все офіційно. За детальнішою інформацією пишіть на електронну пошту.

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Пропонуємо роботу на ПК для жінок, котрі шукають додатковий дохід до зарплати. Робота на неповний робочий день, інформаційного характеру, полягає в розширенні клієнтської бази споживачів. Основні вимоги: відповідальність, наполегливість, комунікабельність, наявність ПК з інтернетом. Навчання в процесі роботи. За детальною інформацією пишіть на пошту.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Проводиться набір працівників для дистанційної роботи в інтернет-магазині. Високий дохід, премії, безкоштовне навчання. Зайнятість часткова, можна поєднувати із основною діяльністю. Для роботи потрібен ПК зі швидкісним інтернетом та бажання працювати. За детальнішою інформацією звертайтеся на електронну пошту.

10 800 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Якщо Ви молода та активна мама в декреті, котра шукає додатковий заробіток, тоді ця вакансія саме для Вас. Це робота інформаційного характеру, яку можна виконувати дистанційно на ПК, нікуди не виходячи з дому. Всі матеріали для роботи надаємо. Графік вільний від 3-х год. в день. Високий дохід, премії, бонуси, офіційне працевлаштування. Основні вимоги до кандидата: наполегливість у роботі, активність, відповідальність, здатність і бажання вчитися. За детальною інформацією пишіть на електронну пошту.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Отличное предложение о работе для тех, кто хочет зарабатывать или подрабатывать из дома. Дистанционная работа на ПК информационного характера с гибким графиком. Обучение бесплатное, опыт работы не обязателен. Главным заданием будет формирование потребительской базы клиентов. Высокий доход, возможность профессионального роста, премии на каждом этапе роста. Пишите на почту, отправлю подробности.

9 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

В інтернет-магазин потрібні працівники для рекламно-інформаційної роботи. Зайнятість 3-4 год, графік гнучкий, навчання проводиться в процесі роботи. Для роботи потрібен ПК з Інтернетом. Дохід офіційний, премії, бонуси за хороший результат. За детальною інформацією звертайтеся на електронну пошту.

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

Предлагаем вам зарабатывать не выходя из дома. Условия: график гибкий от 3-х часов в день, обучение в процессе работы, трудоустройство официальное, наличие ПК (ноутбука, планшета) с доступом в Интернет обязательно. Требования к кандидату: женщины от 25 лет, активные в обучении и работе, целеустремленные, грамотные в общении с людьми. За подробностями пишите на почту.

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.09.2021

СРОЧНО!!! Требуются консультанты для работы в Фейсбук, Инстаграмм и др. соцсетях. Условия: - 2-3 часа свободного времени, - наличие интернета, - 20+ Искать никого не нужно, люди сами будут писать большим потоком! Опыт не нужен , обучение 100% Обязанности: - отвечать на входящие сообщения по готовым шаблонам

8 200 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

13.04.2019

Вы лидер от природы? Привыкли во всем добиваться успеха? Любите общаться с людьми? Предлагаем вам возможность заработка в интернете. От вас требуется: - свободный доступ к интернету - наличие ПК или планшета - трудолюбие - порядочность Наши условия работы: - гибкий график (от 4-х часов в сутки) - возможность карьерного роста - заработная плата выплачивается на карту вашего банка Подробности в переписке

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

10.01.2019

Ты мама в декрете! Хочешь зарабатывать дома. Я нашла возможность, поделюсь бесплатно! Карьерный рост. Бесплатное обучение. Официальное оформление!

8 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

13.04.2019

Основную часть персонала в офисе составляет секретариат и офис менеджеры. Именно они ответственны за работу с документами, консультирование клиентов, ответы на звонки, а также ряд других операций. Данные служащие представляют основу любого офиса и помогают директору компании реализовывать свои планы.

Вакансии офис-менеджеров в Украине.

Если вы хотите развивать свою карьеру на посту офис-менеджера, вы можете начать поиски места для трудоустройства с доски бесплатных объявлений UkrMarket. С помощью сайта вы сможете устроиться на работу в перспективную компанию, где вы будете получать приличное вознаграждение за ваш труд. Здесь вы найдете вакансию на пост:

  • секретаря;
  • сотрудника на хостес;
  • менеджера по работе с клиентами;
  • офис-менеджера;
  • менеджера по закупкам.

UkrMarket – возможность устроиться в престижную компанию с высокой оплатой труда в Украине.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket позволяет соискателю быстро сориентироваться на рынке вакансий и найти работу в необходимой для него сфере. С помощью сайта можно устроиться на постоянную или временную работу в Украине.

Cекретари / офис-менеджеры, Cекретариат / АХО, Работа – частные объявления в интернете Украина.