Офисная работа в Украине

Офисная работа в Украине – 7988 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Предлагаем работу в сети интернет для тех, у кого найдется от 4 свободных часов в день. Требуется наличие компьютера и интернет. Что надо делать? Размещение информации в интернете для привлечения клиентов, проведение консультаций онлайн. Возможно совмещение с основной работой, учебой. Карьерный рост. Заявки отправлять на электронную почту

6 000 грн.

Cекретариат / АХО   Другая офисная работа

10.03.2019

Обычные объявления

Компания приглашает к сотрудничеству. Работа для мам в декретном отпуске, студентам в качестве начала карьеры. Можно совмещать с основной работой. График гибкий. Требования: - компьютер или планшет; - доступ к стабильному интернету; - грамотная письменная и устная речь; - 3-4 часа свободного времени. Подробности на электронную почту.

6 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

30.06.2019

Робота вдома для жінок. Потрібні співробітники для надання рекламно-інформаційних послуг. Графік вільний, можна поєднувати з основною роботою, навчанням. Заробітна плата сплачується на банківську картку. Обов’язки: розміщення рекламної інформації в мережі Інтернет, робота з електронною поштою, звітність про виконану роботу. Вимоги: володіння ПК на рівні користувача, працездатність, здібність до навчання. Подробиці електронною поштою.

6 500 грн.

Операторы

07.07.2019

Дистанційна робота на ПК.

Для просування бренду великої компанії потрібні співробітники. Вимоги: вік від 23 років, наявність ПК або планшета, безперебійний інтернет, відповідальність, робота на результат. Умови: індивідуальний графік роботи, від 3-х годин на добу. Офіційний дохід, доброзичливий колектив. За детальною інформацією пишіть на пошту

6 500 грн.

Операторы

07.07.2019

Для віддаленої роботи на ПК потрібні активні жінки, яким потрібна підробіток, можливе суміщення з основною роботою. Вимоги: вік від 23 років, наявність ПК, безперебійний інтернет, бажаний досвід роботи з додатками Word та електронною поштою, мінімум 3-4 години на день у зручний для Вас час. Робота рекламно-інформаційного характеру. умови: Графік роботи вільний, надається навчання, допомога наставника, професійний і кар'єрний ріст, офіційний дохід. Всі питання надсилайте на пошту.

6 500 грн.

Операторы

07.07.2019

Обов'язки: дистанційна робота на ПК Вимоги: ПК на рівні користувача, стабільний інтернет, грамотність Умови: вільний графік роботи, 3-4 години в день. Подробиці поштою

6 500 грн.

Операторы

07.07.2019

У зв’язку з розширенням компанія проводить набір співробітниць на посаду менеджер інтернет-магазину. Основні вимоги до кандидатів: впевнений користувач ПК, вихід в інтернет, серйозне і відповідальне ставлення до роботи, бажання заробляти. Проводитьcя навчання в онлайн режимі. Обов'язки: надання рекламних послуг інтернет - магазину. Умови, графік роботи: приділяти роботі від 3-х годин на день, можливо суміщення, безоплатне корпоративне навчання, офіційний дохід, премії, зарплата на банківську карту. Питання про вакансії відправляйте на пошту.

6 500 грн.

Операторы

07.07.2019

Триває набір співробітників для дистанційної роботи. Потрібні надійні співробітники для робoти в інтернеті та кoнсультацій кліентів, проведення співбесід oнлайн. Робoта вдома, є можливість сумішення з навчанням або іншою робoтoю. Пoтрібно лише 2-4 години в день. Зарплата oфіційна. Пoдрoбнoсті пo поштою.

6 500 грн.

Операторы

07.07.2019

Вимоги: наявність ПK або планшета, вільний доступ в інтернет, грамотність, відповідальність. Обов'язки: ведення переписки пo електронній пошті, розміщення інформації в мережі Інтернет. Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування, дружній колектив, можливості кар'єрного зростання, бонуси і премії за активну роботу, безкоштовне корпоративне навчання і супровід в роботі на початковому етапі. Bcі подробиці на e-mail

6 500 грн.

Операторы

07.07.2019

Пропоную можливість поєднувати декретну відпустку з роботою на дому! Без відриву від Вашої сім'ї і дитини! Вік від 23 років. Робота від 3-4 годин в день, графік роботи індивідуальний. Вимоги: наявність ПK або планшета, вільний доступ в інтернет, грамотність, відповідальність. Обов'язки: ведення переписки пo електронній пошті, розміщення інформації в мережі Інтернет. Подробиці поштою.

6 500 грн.

Операторы

08.07.2019

Менеджер для дистанційної роботи У компанію терміново потрібні співробітники для роботи вдома через інтернет, можна без досвіду. Актуально для матусь в декреті, домогосподарок, всіх тих кому потрібен додатковий або основний дохід. Вимоги: дівчина, жінка від 23 років, комунікабельна, здатна до навчання, наявність ПК, стабільний інтернет, впевнений користувач ПК. Обов'язки: робота з дошками оголошень, соціальними мережами, пошук нових партнерів, навчання і супровід нових партнерів. Умови: графік роботи від 3 годин на день, доброзичливий колектив, корпоративне навчання в процесі роботи, кар'єрний ріст. Більш докладно поштою.

6 500 грн.

Операторы

08.07.2019

Велика компанія набирає співробітників для розвитку інтернет-магазину. Потрібні активні, комунікабельні дівчата. Дохід офіційний, можливість поєднувати з навчанням або іншою роботою, доброзичливий колектив. Подробиці електронною поштою.

6 500 грн.

Операторы

08.07.2019

Пропонуємо роботу вдома з розміщення рекламної інформації в Інтернеті. Часткова або повна зайнятість. Можна поєднувати з роботою, навчанням. Для роботи необхідний ПК з виходом в інтернет. Безкоштовне покрокове навчання

6 500 грн.

Операторы

08.07.2019

Прибуток в онлайн-магазині дистанційно. Вимоги: впевнене знання ПК, офісних програм, вміння обробляти електронну пошту, наявність ПК або планшета і стабільний вихід в інтернет, вільний час не менше 3 годин. Обов'язки: розміщення рекламних текстів на безкоштовних дошках оголошень, спілкування з зацікавленими людьми, підбір співробітників. Ми пропонуємо: вільний графік віддаленої роботи, корпоративне навчання, офіційний дохід. Звертайтеся на пошту

6 500 грн.

Операторы

08.07.2019

Обов'язки: робота на комп'ютері (віддалено) Вимоги: знання пк на хорошому рівні, стабільний інтернет, грамотність, відповідальність, цілеспрямованість, Умови: гнучкий графік роботи, від 3-4 годин в день. Подробиці відправляємо на вашу пошту

8 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

22.07.2019

Для удаленной работы нужны менеджеры. Условия: девушка от 22 лет, знание компьютера не менее чем на среднем уровне. Обязанности: рекламно-информационная деятельность, отчетность. Качества: честность, целеустремленность, обучаемость. График свободный. Детали по почте.

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

23.06.2019

*Для удаленной работы нужны менеджеры. Условия: женщина от 20-48 лет, знание компьютера не менее чем на среднем уровне. Обязанности: обработка заявок, отчетность. Качества: честность, целеустремленность, обучаемость. График свободный. Детали по почте.

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

23.06.2019

*Нужен Менеджер дистанционно. Условия: женщина от 20-48 лет, знание компьютера не менее чем на среднем уровне. Обязанности: рекламно-информационная деятельность, отчетность. Качества: честность, целеустремленность, обучаемость. График свободный. Детали по почте.

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

23.06.2019

Проводится набор на открытую вакансию менеджера (удаленно). Условия: девушка от 22 лет, знание компьютера не менее чем на среднем уровне. Обязанности: обработка заявок, отчетность. Качества: креативность, целеустремленность, обучаемость. График свободный. Детали по почте.

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

23.06.2019

Для удаленной работы нужны менеджеры. Условия: девушка от 22 лет, знание компьютера не менее чем на среднем уровне. Обязанности: рекламно-информационная деятельность, отчетность. Качества: честность, целеустремленность, обучаемость. График свободный. Детали по почте. Указывайте в письме.

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

23.06.2019

Любая компания имеет не только производственную часть, но и офисное помещение. Здесь проводится квалифицированными сотрудниками обработка документов и работа с клиентами. Офисные работники высоко ценятся, так как они напрямую взаимодействуют с клиентами и могут заключать прибыльные контракты.

Вакансии офисного персонала в Украине.

Получить должность в офисе можно, заглянув на сайт UkrMarket. Это доска бесплатных объявлений, на которой можно увидеть всевозможные запросы работодателей по поиску офисного персонала. С помощью сайта можно устроиться работать:
  • секретарем;
  • оператором;
  • менеджером;
  • администратором.

UkrMarket – возможность найти работу в офисе успешной компании.

Благодаря существованию доски бесплатных объявлений UkrMarket вы можете в любое удобное время просматривать вакансии о трудоустройстве в офис в Украине, которые постоянно выкладываются на сайте. На данном ресурсе вы сможете найти перспективную компанию, которая предложит вам достойную оплату за ваш труд.

Cекретариат / АХО, Работа – частные объявления в интернете Украина.