Офисная работа в Украине

Офисная работа в Украине – 3463 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Для работы по привлечению персонала в интернет-магазин нужны менеджеры.возраст от 20 лет.Знание персонального компьютера на уровне пользователя.Работа официально.Обучение в телеграмм бесплатно.Материалы по обучению подготовлены.Обучение индивидуально.Ждем вас в наших рядах!

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

15.11.2018

Для увеличения товарооборота интернет-магазина нужны работники в возрасте от 20 лет.Работа официально.Заработная плата на карту банка.Знание компьютера на уровне пользователя.Обучение бесплатно,персонально с каждым работником до достижения результата.Команда ждет вас!

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

15.11.2018

Пропонуємо роботу для жінок, які доглядають малюків або просто шукають додаткову роботу. Працюємо віддалено (інтернет), робочий день 2-5 годин, при цьому графік собі повністю плануєте самостійно! Не вимагаємо попереднього досвіду роботи в інтернеті. Ми навчимо з нуля усім необхідним навичкам. Навчання відбувається також віддалено, абсолютно безкоштовне! Багато наших працівників розпочали з нами власну справу і побудували кар'єру! Ласкаво просимо до нашої дружньої команди!

8 000 грн.

Операторы

31.10.2018

Запрошуємо на віддалену роботу (в інтернеті на пк/планшеті/смартфоні) жінок у декреті, студентів, активних людей, які шукають додатковий прибуток. Пропонуємо часткову зайнятість і вільний графік. Можна без попереднього досвіду роботи! Забезпечуємо безкоштовне, дистанційне навчання індивідуально кожного кандидата! Гарантуємо кар'єрне зростання при активній діяльності! Вік кандидатів 18-70 років.

8 000 грн.

Операторы

31.10.2018

Пропонуємо віддалену роботу, неповний робочий день. Для роботи потрібен пк/ноутбук/планшет/смартфон з підключеним інтернетом. Ідеально підійде як додаткова робота, для жінок, які доглядають маленьких дітей, для студентів, пенсіонерів. Вік від 18 до 70 років. Можна без попереднього досвіду роботи. Ми проводимо дистанційне навчання з кожним новачком (безкоштовно). Передбачене кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

31.10.2018

Дистанційна робота із частковою зайнятістю, на ПК/планшеті, в інтернеті. Гнучкий графік, можна легко поєднувати з іншою роботою, навчанням, доглядом за дитиною. Не вимагаємо попереднього досвіду. Ми безкоштовно навчаємо кожного нового співробітника, навчання відбувається також дистанційно. Запрошуємо на роботу жінок віком від 19 років. Гарантуємо кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

14.10.2018

Запрошуємо на роботу жінок віком 18-65 років. Додатковий прибуток! Віддалена робота в інтернеті, на ПК (смартфон/планшет). Робочий день тривалістю до 4-5 годин. Графік вільний. Навчаємо роботі з нуля. Навчання безкоштовне і дистанційне. Без капіталовкладень! Працюємо у дружній команді. Передбачене кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

06.11.2018

Пpoпoнyємo віддаленy poбoтy в інтеpнеті для жінoк, часткoва зайнятість (2-4 гoдини на дoбу), індивідyальний гpафік. Пoпеpедній досвід poбoти не має значення. Пpоводимо дистанційне навчання (безкoштовнo!). Вік від 18 рoків. Гаpантоване кар'єрне зpостання!

8 000 грн.

Операторы

06.11.2018

Дистанційна робота

Пoтpібні пpaцівники дo інтepнeт-мaгaзинy y зв’язкy із знaчним йoгo poшиpeнням для викoнaння poбoти інфopмaційнo-peклaмнoгo хapaктepy. Нeпoвнa зaйнятість і нaдзвичaйнo гнyчкий гpaфік. Прaцювaти мoжнa вдoмa нa ПК/плaншeті з підключeним інтepнeтoм. Зapoбітня плaтня пpямo зaлeжить від oбсягy poбoти. Мoжливий кap’єpнe зpoстaння. Оснoвні вимoги: yміння кoристyвaтися ПК нa середньoмy рівні, кoмyнікaбельність, вік від 18 рoків.

8 000 грн.

Операторы

11.10.2018

Пропонуємо додаткову роботу для жінок, зокрема, мамочок у відпусці по догляду за дитиною. Робота дистанційна, в інтернеті, необхідно мати ПК або планшет (можна також смартфон). Попередній досвід роботи неважлиий, ми безкоштовно навчаємо і супроводимо під час роботиНеповна зайнятість: робочий день тривалістю 3-4 години. Надаємо можливість самостійного планування робочого дня! Гарантуємо швидке кар'єрне зростання (і, відповідно, збільшення зарплатні) при активній роботі! Вікові обмеження: 18-65 років.

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

12.10.2018

Запрошуємо жінок, віком 19-65 років, на роботу до інтернет-магазину. не потрібен попередній досвід роботи. Ми безкоштовно та індивідуально навчаємо кожного співробітника, а також проводимо колективні зайняття для вдосконалення навичок. Робота і навчання відбуваються дистанційно. Тривалість робочого дня 3-4 години. Необхідно мати ПК/планшет з підключеним інтернетом. Можливо працювати також зі смартфону. Гарантуємо кар'єрне зростання при стабільній роботі!

7 000 грн.

Менеджеры по персоналу

12.10.2018

Запрошуємо на додаткову роботу на неповний робочий день жінок віком 18-65 років. Працювати потрібно дистанційно, на ПК (або планшет, або смартфон) із підключеним інтернетом. Проводимо безкоштовне, дистанційне, індивідуальне навчання усім необідним навичкам. Гарантуємо кар'єрне зротання!

8 000 грн.

Операторы

15.10.2018

Пропонуємо роботу для жінок у відпусці по догляду за дитною. Робота дистанційна, на ПК в інтернеті (на планшеті або смартфоні також можна). Тривалість робочого дня до 4-5 годин, графік плануєте собі самостійно. Ми проводимо безкоштовне навчання кожного кандидата. Навчання також дистанційне. Дана пропозиція передбачає кар'єрне зростання із можливістю у майбутньому стати основним джерелом прибутків. Вік від 18 років.

8 000 грн.

Операторы

15.10.2018

Пропонуємо роботу на ПК, віддалену, неповний день (2-5 годин). Графік надзвичайно гнучкий та індивідуальний. Можливо поєднувати з іншою діяльність основною роботою, доглядом за дитиною, навчанням тощо). Попередній досвід роботи не потрібен. Ми дистанційно, безкоштовно навчаємо в індивідуальному порядку. Гарантуємо кар'єрне зростання! Запрошуємо жінок віком 18-60 років.

8 000 грн.

Операторы

15.10.2018

Ласкаво просимо активних та цілеспрямованих мамочок, домогосподарок та жінок, які хотіли б мати додаткову роботу! Пропонуємо віддалену роботу в інтернті із частковою зайнятістю. Необхідно мати ПК/планшет/смартфон. Вік кандидатів 18-65 років. Попередній досвід НЕ вимагаємо: навчимо безкоштовно необхідним навичкам. Навчання відбувається також віддалено. Перспектива кар'єрного зростання! Є можливість обійняти одну із численних директорських посад у майбутньому при активній роботі!

8 000 грн.

Операторы

15.10.2018

Пропонуємо віддалену роботу (в інтернеті) з частковою зайнятістю. Ідеально підходить для жінок у декретній відпусці. Може бути також додатковою роботою, поєднуватися із навчанням. Працювати потрібно на ПК. Графік вільний. Без попереднього досвіду роботи! Ми навчаємо! Дистанційно і безкоштовно. Кар'єрне зростання передбачене!

8 000 грн.

Операторы

04.11.2018

Пропонуємо роботу на неповний робочий день, віддалену. Тривалість робочого дня 2-5 годин. Працювати потрібно на ПК/планшеті/смартфоні в інтернеті. Графік надзвичайно гнучкий, можна працювати у будь-який час доби, одномоментно або декілька разів протягом доби. Навчаємо - можна без попереднього досвіду роботи. Навчання відбувається також дистанційно, безкоштовне. Вік 18-75 років. Передбачено кар'єрне зростання!

8 000 грн.

Операторы

04.11.2018

Пропонуємо дистанційну роботу на ПК для жінок, часткова зайнятість. Уся діяльність здійснюється он-лайн, робочий день тривалістю 3-4 години, графік індивідуальний. Немає вимог до попереднього досвіду роботи. Наша компанія забезпечує безкоштовне навчання для кожної співробітниці, що відбувається також дистанційно. Є переспектива кар'єрного зростання!

8 000 грн.

Операторы

07.11.2018

Запрошуємо на дистанційну роботу в інтернеті жінок віком 18-65 років. Працювати потрібно на ПК/планшеті/смартфоні, лише 2-4 години на добу у будь-який зручний час. Перебачене кар'єрне зростання для кожного партнера. Без вимог до попереднього досвіду роботи. Ми навчимо усім необхідним навичкам, а також гарантуємо супровід і підтримку під час роботи. Навчання безкоштовне, індивідуальне, відбувається он-лайн.

8 000 грн.

Операторы

07.11.2018

Запрошуємо на дистанційну роботу жінок. Робота на ПК в інтернеті. Робочий день неповний, тривалість 2-5 годин. Ми проводимо безкоштовне навчанння усім необхідним навичкам для початку роботи, а також гарантуємо супровід у подальшому. Ми запрошуємо лише активних та амбіційних кандидатів. Робота передбачає кар'єрне зростання, що супроводжується збільшенням Ваших прибутків. Вік кандидатів 18-65 років.

8 000 грн.

Операторы

18.10.2018

Любая компания имеет не только производственную часть, но и офисное помещение. Здесь проводится квалифицированными сотрудниками обработка документов и работа с клиентами. Офисные работники высоко ценятся, так как они напрямую взаимодействуют с клиентами и могут заключать прибыльные контракты.

Вакансии офисного персонала в Украине.

Получить должность в офисе можно, заглянув на сайт UkrMarket. Это доска бесплатных объявлений, на которой можно увидеть всевозможные запросы работодателей по поиску офисного персонала. С помощью сайта можно устроиться работать:
  • секретарем;
  • оператором;
  • менеджером;
  • администратором.

UkrMarket – возможность найти работу в офисе успешной компании.

Благодаря существованию доски бесплатных объявлений UkrMarket вы можете в любое удобное время просматривать вакансии о трудоустройстве в офис в Украине, которые постоянно выкладываются на сайте. На данном ресурсе вы сможете найти перспективную компанию, которая предложит вам достойную оплату за ваш труд.

Cекретариат / АХО, Работа – частные объявления в интернете Украина.