Предоставление услуг по созданию сайтов и мобильных приложений в Украине

Разработка сайтов и приложений в Украине – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Группа дизайнеров предлагает услуги по веб-дизайну. Отрисовка одно и много страничного сайта. Условия заказа: иметь четкое представление как будет выглядеть ваш сайт, пример (ссылка на понравившийся сайт), наличие тех.задания с текстовым массивом (содержание сайта), качественные фотографии продукции, хорошее настроение и желание к совместному креативу) Пишите - будем рады сотрудничеству! Индивидуальный подход к каждому клиенту - залог обоюдного успеха!

2 000 грн.

Создание сайтов

04.12.2019

Пишу програми на замовлення фізичних та юридичних осіб з оплатою на розрахунковий рахунок підприємця. Від простих задач для студентів до програм внутрішньго бухгалтерського обліку. Можливі варіанти роботи на одному ПК, флеш-носії, в локальній мережі підприємства чи в інтернет. Програми на інженеррі розрахунки для дипломів і дисертацій тощо. Офіційно (ФОП), приймаю замовлення тільки з України) Ціна договірна - залежить від складності і терміновості. Якщо нема точного завдання - обговоримо до початку роботи.

200 грн.
Торг возможен

Разработка приложений

24.11.2019

Индивидуальная разработка веб-сайтов, интернет-магазинов и диджитал систем под задачи бизнеса.

2 000 грн.
Торг возможен

Создание сайтов

16.11.2019

Замовити сайт Львів

Створюємо сайти для компаній не перший рік. В наявності велике портфоліо, яке розміщене у нас на сайті. Дотримуємось термінів і бюджетів. В ціну входить створення сайтів і оптимізація під пошукові системи. Тобто ви отримуєте готовий сайт, без необхідності залучення інших спеціалістів.

5 500 грн.
Торг возможен

Создание сайтов

07.07.2019

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Фриланс услуги
  • Рубрики в разделе Разработка сайтов и приложений
Популярные рубрики: