Развлечения / искусство - прочее в Украине

Развлечения / искусство - прочее в Украине – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

"Які б проблеми у мене не було в житті, під час занять з хорошими добрими життєрадісними і по справжньому закоханими нареченим і нареченою, я забуваю про все, і навіть деякий час після тренування, залишається післясмак щастя, яке я черпнув від спілкування з прекрасними людьми, з якими мене пов'язує принаймні один, але дуже особливий спільний інтерес, ім'я якому - танець. Я щиро сподіваюся, що Вас будуть переповнювати ті ж почуття ... "з любов'ю і повагою, ваш тренер, Артем Матяш:) Зроблю найсучасніший весільний танець !!! Постановкою буду займатися я, - п'ятиразовий чемпіон України і переможець іноземних відкритих чемпіонатів зі спортивних бальних танців, учасник великої кількості фестивалів з клубної латини, досвідчений тренер, ведучий не тільки дитячі групи, але і групи для дорослих, танцюрист, який працював в Об'єднаних Арабських Еміратах, Єгипті та Туреччині в шоу-балетах, що спеціалізуються на хореографії різних стилів, таких як: спортивно-бальні, естрадно-спортивні, народні танці, класичний балет, джаз, модерн, чарльстон, Бродвей, американський фокстрот (smooth), бугі-вугі, рок-н-рол, твіст, стиль Майкла Джексона та Елвіса Преслі, хіп-хоп, джаз-фанк, вог, кінг-тат, стомп, трайбл-денс, сальса, бачата, єгипетські, грецькі, ірландські народні танці. Мої роботи Ви могли б побачити на сайті youtube У рядку пошуку введіть: DancerArtemMatyash

160 грн.

Развлечение / искусство - прочее

31.08.2018

Вы планируете торжество и не знаете с чего начать, или знаете ,но не можете найти именно то, о чем мечтаете , - обратитесь к нам. У нас есть арки, чехлы на стулья, столик для регистрации,аксессуары и многое другое... Мы поможем вам подобрать особую стилистику торжества и сделать праздник неповторимым.

1 300 грн.

Развлечение / искусство - прочее

28.08.2018

оцифровка всех видов видеокассет г Николаев

50 грн.

Развлечение / искусство - прочее

04.12.2017

Пропонуємо послуги по постановці Першого Весільного Танцю. Всього за 5 занять наші професійні тренери поставлять незабутній танець, який запамятається Вам на все життя, а також допоможуть Вам у виборі стилю, образу та музичного оформлення. Індивідуальний підхід до кожної пари. На останньому занятті присутній фотограф, котрий зафіксує незабутні моменти Вашої підготовки до Головного Танцю Вашого Життя. тамада на весілля у Львові Сергій Купрієнко

900 грн.

Развлечение / искусство - прочее

22.02.2016

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Организация праздников, фото, видео, полиграфия
Популярные рубрики:

Для организации праздников необходимо красиво оформить помещение или создать красивые украшения. Помощь в этом могут профессиональные компании, которые занимаются услугами в сфере развлечения или искусства.

Услуги в сфере развлечения и искусства в Украине.

Найти нужных людей, которые помогут вам решить все вопросы по созданию декоративных элементов для праздника, можно через доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Здесь вы найдете специалистов, которые:

Ukrmarket.net – краткий путь для поиска профессионалов своего дела.

Возможности сайта Ukrmarket.net позволяют быстро связаться с профессиональной компанией, которая поможет решить все ваши вопросы.

Услуги, Организация праздников, фото, видео, полиграфия, Развлечение / искусство - прочее - объявления Украина.