Развлечения / искусство - прочее в Украине

Развлечения / искусство - прочее в Украине – 10 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Шукаєте нестандартний спосіб реклами вашої продукції чи бренду? Друк на кульках - чудова ідея! Пропонуємо широкий асортимент кульок різних форм та розмірів найкращої якості. Телефонуйте нам і створюйте позитвний імідж вашого товару! Ціна вказана за штуку, приблизна та залежить від кількості.

3 грн.

Развлечение / искусство - прочее

13.12.2019

Ціна орієнтовна і залежить від кількості. Допоможемо вам у оформленні свята повітряними кульками. Пропонуємо широкий асортимент кульок різних форм, розмірів та кольорів. Доступна ціна та найкраща якість!

90 грн.

Развлечение / искусство - прочее

13.12.2019

Услуги графического дизайнера. Создание макетов для полиграфической продукции под заказ. Обработка фотографий, любой массив. Администрирование сайтов удаленно.

400 грн.

Развлечение / искусство - прочее

04.12.2019

Качественное и доступное оформление мероприятий

50 грн.

Развлечение / искусство - прочее

27.11.2019

Украшение дома на новый год, светодиодная иллюминация фасада, оформление фасада, подсветка елки и деревьев, новогоднее световое оформление территории. ТМ Артфлорис предлагает: • Выезд специалиста на объект • Разработка дизайн-проекта • Монтаж и подключение иллюминации.

30 000 грн.

Развлечение / искусство - прочее

22.11.2019

Портрети на замовлення з фото (Ручна робота)

Портрети на замовлення з фото (Ручна робота) Хочете здивувати кохану чи рідну Вам людину? - Подаріть їй портрет! Такий подарунок принесе максимум позитивних та незабутніх емоцій! Виконую портрети: Акриловими фарбами на полотні А4 (20x30 см ) - від 400 грн А3 (30x40 см ) - від 800 грн Графітними олівцями на папері А4 (20x30 см ) - від 300 грн А3 (30x40 см ) - від 600 грн Також виконую портрети інших розмірів. Щоб дізнатися точну ціну, Ви надсилаєте фото , вказуєте бажаний розмір і техніку, тоді я зможу назвати ціну конкретно Вашого замовлення. Доставка по всій Україні. Передоплата 50% і друга частина при отриманні. При виготовленні портрета надсилаю вам фото. За всіма додатковими питаннями, звертайтеся в особисті повідомлення або по телефону

300 грн.

Развлечение / искусство - прочее

20.11.2019

Настає потихеньку золота осінь , відгримів День Незалежності 2019 , а мы стартуємо далі , по переду за 120 днів на нас чекає надзвичайне свято Нового року та розпочнуться масові корпоративи .Всі кого фактично й фізично ми не змогли охватити на День Незалежності ,прохання завчасно потурбуйтеся про корпоративні фейєрверки , для Вас як завжди приємна ціна та найвища якість. .Саме для Вас підготували надсучасні варіанти корпоративів ,- ви знайдете все від сучасної сцени , звука,світла до професійних ведучих ,а завершити свято пропонуємо різними яскравими піротехнічними фейєрверками.

5 000 грн.

Развлечение / искусство - прочее

26.10.2019

Если у вас намечается важное мероприятие и вы хотите украсить его чем-то необычным, то вы попали по адресу. Вашему вниманию предлагается восточный танец. Цена за 1 танец 600 грн.

600 грн.

Развлечение / искусство - прочее

26.04.2019

оцифровка всех видов видеокассет г Николаев

50 грн.

Развлечение / искусство - прочее

04.12.2017

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Организация праздников, фото, видео, полиграфия
Популярные рубрики:

Для организации праздников необходимо красиво оформить помещение или создать красивые украшения. Помощь в этом могут профессиональные компании, которые занимаются услугами в сфере развлечения или искусства.

Услуги в сфере развлечения и искусства в Украине.

Найти нужных людей, которые помогут вам решить все вопросы по созданию декоративных элементов для праздника, можно через доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Здесь вы найдете специалистов, которые:

Ukrmarket.net – краткий путь для поиска профессионалов своего дела.

Возможности сайта Ukrmarket.net позволяют быстро связаться с профессиональной компанией, которая поможет решить все ваши вопросы.

Услуги, Организация праздников, фото, видео, полиграфия, Развлечение / искусство - прочее - объявления Украина.