Реклама / маркетинг / PR - продвижение бизнеса в Украине

Реклама / маркетинг / PR в Украине – 11 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Все виды полиграфии от визитки до плаката рядом с Вами. Гарантируем оперативность и высокое качество печати. Разработка макетов, доставка. Ззвоните!

10 грн.

Полиграфия / дизайн

30.01.2022

Реклама на щитах 3х6, рекламні арки над дорогою 3х18 без посередників --Оренда --Макет --Друк --Монтаж Все зробимо під ключ швидко та недорого!!

3 000 грн.

Рекламные услуги / PR

21.11.2022

Якщо Вам потрібна якісна вивіска - тоді Вам до нас. Рекламне агенство "Таір - Рівне" надає послуги по макетуванню, виготовленню і монтажу вивісок. Наші спеціалісти допоможуть Вам визначитись з дизайном, матеріалом, враховуючи Ваші побажання. Після затвердження макету від 5 до 14 днів робочих днів Ваше замовлення буде виконано. Наша перевага - ми надаємо гарантійне обслуговування світлової реклами терміном до 12 місяців (строк гарантії обговорюється індивідуально). Чекаємо на Вас

Прочие рекламные услуги

25.07.2018

Рекламне агентство "Таір - Рівне" займається виготовленням та монтажем світлової реклами. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант - вивіски, лайтбокси, об’ємні літери. Термін виконання замовлення від 5 робочих днів. Попередня оплата від 50% (обумовлюється індивідуально з кожним замовником) Гарантійне обслуговування світлової реклами до 12 місяців. У Вас виникли питання, телефонуйте

Прочие рекламные услуги

25.07.2018

ПП Таір - Рівне пропонує послугу розміщення рекламної інформації в міському та міжміському транспорті. Ми можемо розміщати: листівки формату А3 А4 в тролейбусах і маршрутних таксі Рівного та по всій Західній Україні, банерні розтяжки в маршрутних таксі Рівного. Мінімальне замовлення 30шт. Ціна від 65грн за розміщення в 1 ТЗ. Термін виконання від 5 до 14 робочих днів після погодження макету. Попередня оплата від 50%. Фотозвіт по маршрутках, по тролейбусах підтвердження виконання роботи звіт по бортовим номерам.

Прочие рекламные услуги

25.07.2018

РА ПП "Таір - Рівне" надає послуги по розповсюдженню матеріалів з рекламною інформацією. Надаємо послуги: розклейка листівок з рекламною інформацією біля під’їздів вкидання рекламних носіїв в поштові скриньки роздача промоутерами. Термін виконання замовлення від 5 до 14 робочих днів або за попередньою домовленістю. Попередня оплата від 50%. За потреби надаємо частковий фотозвіт.

Прочие рекламные услуги

25.07.2018

Генеральна забудова виставок «під ключ» у будь-яких виставкових комплексах України та Європи. Будівництво і технічне забезпечення Event заходів, рекламних компаній, конференцій, форумів і фестивалів. У розпорядженні компанії власні: проектно-конструкторське бюро, виробничі цехи, монтажна дільниця, складські приміщення, свій автопарк. Профіль компаній: • Дизайн виставкових стендів • Проектування виставкових стендів • Будівництво виставкових стендів • Монтажно-демонтажні роботи • Забудова виставок стандартним виставковим обладнанням • Забудова приміщень для проведення презентацій, конференцій, майстер-класів • Оренда меблів для заходів Наші переваги: • Власне виробництво • Індивідуальний підхід • Застосування інновацій • Оригінальність оформлення • Функціональність • Оперативність виконання

1 000 грн.

Выставки / конференции

08.11.2022

Непорушною істиною сьогодення стало те, що інтернет - найкраще місце для розміщення власної реклами. Та як зробити це не дорого й максимально ефективно? - Ми знаємо.

5 грн.

Реклама в Интернет

29.06.2022

Однажды Билл Гейтс сказал: "Если Вашей фирмы нет в интернете - ее нет в бизнесе". Поэтому наличие сайта предприятия - это свидетельство его существования не только в интернете, но и в информационном поле вообще. Предлагаем Вам создать быстро и не дорого простой, но эффективный сайт для Вашего бизнеса с учетом Ваших интересов и запросов. Эконом-вариант обеспечивается за счет использования стандартных блоков системы управления содержимым сайта WordPress. Для создания сайта для Вас нам необходима текстовая информация и изображения.

500 грн.

Реклама в Интернет

29.06.2022

Предлагаем услуги по печати на Лесном массиве. Все виды продукции. Визитки, наклейки, флаеры, листовки, каталоги, буклеты, пластиковые и скретч-карты, широкоформатная печать. Также печатаем фотографии. Дизайн макетов. Киев.

70 грн.

Полиграфия / дизайн

17.04.2022

Дизайн и полиграфическая печать: наклеек штрих-кодов для склада, наклеек-артикулов, наклеек-бирок, для санитайзера, дезинфектора, антисептика, сетов (плейсметы). Изготавливаем трафареты. Печататаем лотереи (скретч), визитки,бланки, флаера, дисконтные, клубные, бонусные накопительные, страховые, подарочные (сертификаты) карточки, пластиковые бирки, пластиковые пропуска, пластиковые бейджи, фото, буклеты, каталоги и плакаты. Бесплатная доставка.

70 грн.

Полиграфия / дизайн

17.04.2022

Хорошо спланированная реклама, маркетинговый ход или своевременный пиар позволяют делать компанию более успешной на рынке, что влечет за собой повышении ее популярности и увеличение продаж.

Услуги рекламы, маркетинга и PR в Украине.

Если вы хотите разрекламировать свою компанию и увеличить продажи товара или количество оказанных услуг, вы можете зайти на доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. На сайте вы найдете специалистов, которые займутся:

  •     рекламой;
  •     маркетингом;
  •     пиаром;
  •     выставками;
  •     конференциями.

Ukrmarket.net – первый шаг на пути к продвижению вашего бизнеса к успеху.

С помощью доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net можно быстро найти успешное агентство в Украине, которое поможет вывести вашу компанию на новый уровень развития.

Реклама / маркетинг / PR, Услуги для бизнеса, Для бизнеса – газета интернет объявлений Украина.