Ремонт холодильников, бойлеров, кондиционеров и прочей крупной бытовой техники в Украине

Ремонт крупной бытовой техники в Украине – 6 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Запчастини, комплектуючі та витратні матеріали для пральних і посудомийних машин, холодильників, газових плит, духових шаф, варильних поверхонь, витяжок, водонагрівачів, від: Bosch / Siemens, Ariston / Indesit, Electrolux / Zanussi, Gorenje, AEG, Smeg, Wirlpool, LG , Samsung, та ін. Завжди в асортименті і під замовлення: силові електронні модуля, панелі управління, електромотори приводу, ТЕН, водяні помпи, впускні клапана, блокувальні замки, приводні ремені, підшипники, сальники, амортизатори, пружини та ін. Спеціальні пропозиції для майстрів.

100 грн.

Ремонт крупной бытовой техники

19.08.2022

Своєчасне обслуговування котлового обладнання збільшує термін служби всього агрегату, а також теплообмінника, без подальшої його заміни. Що в опалювальний сезон, не може не порадувати будь-якого власника у безвідмовній роботі всієї опалювальної системи Профілактику газових котлів необхідно проводити щонайменше 1 раз на рік. Необхідність у періодичному сервісному обслуговуванні обумовлена ​​технічними процесами горіння газу та нагрівання води, за допомогою яких згодом відбувається перешкода у коректній та надійній роботі газових котлів. Часто, не коректна робота проявляється саме тоді коли надворі температура повітря знижується, і навантаження устаткування збільшується. Гарантія заводу виробника не дійсна, як і на машину, не дається гарантія без технічного обслуговування. Перевага при проведенні періодичного сервісного обслуговування аварійні зупинки газового обладнання зводяться до мінімуму.

500 грн.

Ремонт крупной бытовой техники

08.08.2022

Ремонт стиральных и посудомоечных машин в Кременчуге и прилегающих районах, на дому, гарантия.

250 грн.

Ремонт крупной бытовой техники

29.10.2021

ДИАГНОСТИКА И РЕМОНТ стиральных машин автомат. ГАРАНТИЯ. БЕЗ ВЫХОДНЫХ.

150 грн.

Ремонт крупной бытовой техники

01.07.2022

Ремонт холодильников на дому у заказчика по Харькову. Все марки и модели. Гарантия на свою работу. Без выходных.

150 грн.

Ремонт крупной бытовой техники

01.07.2022

Ремонт кинескопных телевизоров Akai, Funai, Daewoo, Samsung, Lg, Panasonic, Sharp.итд. Профессионально. Порядочность. Если хорошо сделать нельзя не берусь. Оплата только за успешно отремонтированный телевизор. С выездом на дом. Профессионально. Опыт работы 27 лет. Все районы города. В любое разумное время. Без выходных. Дмитрий Александрович.

500 грн.

Ремонт крупной бытовой техники

08.03.2022

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Обслуживание, ремонт техники
Популярные рубрики: