Прочие услуги
 
Стоимость Не важно

Прочие услуги в Ровенской области

Прочие услуги в Ровенской области – 11 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Предоставляем услуги балансировки шнеков, роторов, битеров, валов, молотильных барабанов. При ремонте производим предварительное дефектирование; при необходимости производим новые детали на замену.

1 000 грн.
Торг возможен

Прочие услуги

11.11.2022

РА ПП "Таір - Рівне" пропонує - лазерна порізка оракалу по контуру: порізка по контуру - 200грн / 1м.кв., друк з порізкою 395грн / 1м.кв., порізка матеріалів замовника 55грн / 1м.кв. Термін виконання від 5 робочих днів (прискорення виконання замовлення за домовленістю). Оплата попередня (% обговорюється індивідуально). Доставка по Україна.

55 грн.

Прочие услуги

28.08.2018

РА ПП "Таір - Рівне" пропонує виготовлення акрилових підставок під індивідуальне замовлення для меню, мобільних телефонів, візиток та ін. Підхід до кожного замовника. Виконання замовлення від 3 робочих днів після погодження (скорочення строків виконання можливе за домовленістю). Попередня оплата від 50% (обговорюється індивідуально). Доставка по Україні.

50 грн.

Прочие услуги

28.08.2018

Виготовлення табличок, стендів, куточків споживача, штендерів, харт-постерів. Макетування, виготовлення, за потреби монтаж (обговорюється індивідуально з кожним замовником). Термін виконання замовлення від 3 до 5 робочих днів після узгодження всіх деталей. Попередня оплата від 50% (за домовленістю). Доставка по Україні.

100 грн.

Прочие услуги

28.08.2018

Ремонт вивісок, лайтбоксів, об’ємних літер, реставрація зовнішньої реклами Рекламне агентство ПП «Таір – Рівне» пропонує: - ремонт вивісок, лайтбоксів, об’ємних літер, заміна світлової частини світлової реклами (діодів, ламп) - реставрація зовнішньої реклами (оновлення фасадів, заміна банерів, перферованої плівки, оракалу). - Термін виконання від трьох робочих днів. Вартість надання послуг залежить від складності виконаних робіт. Форма оплати за домовленістю. Послуга дійсна по м.Рівне та Рівненській області.

250 грн.

Прочие услуги

14.09.2018

Макетування, виготовлення і монтаж табличок, стендів, ростових фігур, куточків споживача Рекламне агентство ПП «Таір – Рівне» надає послуги по макетуванню, виготовленняю і монтажу табличок, стендів, ростових фігур, куточків споживача. Під індивідуальне замовлення різних форм та розмірів з пластику, композиту, акрилу. Термін виконання від 3 робочих днів після затвердження макету. Оплата за домовленістю. Доставка по Україні.

100 грн.

Прочие услуги

14.09.2018

Стенди під замовлення для шкіл, дитячих садочків та інших закладів освіти Рекламне агентство ПП «Таір – Рівне» пропонує макетування та виготовлення стендів з акрилу, композиту, пластику будь-яких форм та розмірів для дитячих садочків, шкіл (за НУШ), вищих навчальних закладів. Виготовлення почесних грамот, державної символіки (герб, прапор, гімн (друк на холсті, банерній тканині). Термін виконання від 3 робочих днів після погодження макету. Попередня оплата від 50%. Форма оплати за домовленістю.

100 грн.

Прочие услуги

14.09.2018

РА ПП "Таір - Рівне" спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами. Ви вже діюча фірма чи торгова точка чи лише плануєте відкриватись, тоді вам до нас. Ми допоможемо вам. Наш дизайнер підготує макет по Вашим потребам. Виготовлення та монтаж теж за нами. Також надаємо гарантійне обслуговування на світлову рекламу до 12 місяців. Всі деталі за телефонами. Підхід до кожного замовника

1 000 грн.

Прочие услуги

25.07.2018

Якщо Ви відомий бренд, але хочете, щоб про Вас дізнались більше, тоді реклама на транспорті, це те що Вам потрібно. Ми надаємо повний спектр транспортної реклами: розміщуємо інформацію на транспорті та в транспорті. РА ПП "Таір - Рівне" пропонує брендування транспорту громадського, власного, корпоративного. Ми розміщаємо листівки і банерні розтяжки з Вашою рекламою в громадському транспорті м.Рівне. За всю пророблену роботу ми обов’язково відзвітуємось - надавши Вам фотозвіт.

1 200 грн.

Прочие услуги

25.07.2018

Надаємо послуги ремонту, реставрації та балансування шнеків, роторів, бітерів, валів, молотильних барабанів до усіх зерно- та бурякозбиральних комбайнів, а також самохідних, підвісних, роторних та дискових мульчерів лісозаготівельної техніки. При ремонті проводимо попереднє дефектування; за потреби виготовляємо нові деталі на заміну. Після закінчення ремонтних робіт по відновленню проводимо динамічне балансування на професійному та потужному верстаті 9D716A, що дозволяє працювати з агрегатами різної складності : – точністю до 0,4 гмм/кг – вагою до 1500 кг – діаметром до 1800 мм – довжиною до 12 метрів

1 000 грн.
Торг возможен

Прочие услуги

07.11.2022

Виготовлення, ремонт та відновлення шнеків, підбарабань, решет і решітних станів будь-якої складності, а також запасних частин до сільськогосподарської техніки. Власне виробництво (без посередників). Форма оплати будь-яка, ТОВ з ПДВ. Доставку здійснюємо власним транспортом, або транспортними компаніями Нова пошта, Ін-Тайм, САТ, Делівері.

1 000 грн.
Торг возможен

Прочие услуги

02.11.2022

В современном обществе можно получить совершенно разные услуги в любых сферах деятельности человека. Это дает возможность освободить себя от различной работы и доверить ее профессионалам.

Предоставление различных услуг в Ровенской области.

С помощью доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net можно найти компании, которые на профессиональном уровне предоставят необходимые для вас услуги. На сайте в виде объявлений выкладывают свои предложения люди, которые могут предоставить различные услуги, такие как:

  •     торт на заказ;
  •     обрезку деревьев;
  •     установку памятников;
  •     ремонт гаражей и других помещений;
  •     изготовить под заказ различные металлические конструкции;
  •     выполнить токарные или фрезерные работы.

Ukrmarket.net – удачное место по поиску услуг в различных сферах жизнедеятельности.

Если вы хотите воспользоваться услугами квалифицированных людей, тогда вам стоит зайти на доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Это место, где собраны предложения по различным услугам от профессионалов в Ровенской области.

Услуги, Прочие услуги - объявления Ровенская область.