Маркетинг
 
Зарплата Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа в сфере маркетинга в Ровенской области

Работа в сфере маркетинга в Ровенской области – 32 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Відкрита вакансія менеджера ПК. Умови праці - Зайнятість декілька годин на день - Можливість працювати в комфортних для Вас умовах - Кар’єрний ріст - Навчання бескоштовне - з/п від 5000 грн - Дружній колектив. Нам цікаві кандидати від 22-35 років дівчата та жінки. Якщо Ви відповідальна, чесна, комунікабельна людина, яка готова вчитися тоді терміново пишіть нам на електорону адресу.

5 500 грн.

Маркетинг

25.05.2019

Если Вы активный,целеустремленный.амбициозный,ответственный человек.И ищите дополнительный доход с минимальной затратой времени,то эта работа для Вас.Мы Вас ждем.!!

7 000 грн.

Маркетинг

17.05.2018

Компания набирает операторов для удаленой работыт в интернет магазине. Работа связана с обработкой электроной почты, социальными сетями, размещением обьявлений на форумах и досках обьявлений. Мы для вас предоставляем все инструменты для работы. Если вас заинтиресовало наше предложение пишите на почту ответим на все вопросы.

8 000 грн.

Маркетинг

25.05.2019

Запрошуємо долучитися до команди з розвитку інтернет маркетингу. Робота віддалена, вільний графік, безкоштовне навчання, тренінги, семінари, корисні поради. Робота чудово підходить жінкам, оскільки сфера діяльності пов'язана з красою та здоров'ям

0 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

18.01.2019

Открыта вакансия для удалённой работы в интернет магазине. Приглашаем женщин от 18 лет. Возможное совмещение с основной работой и декретом. График Вы выбираете сами.

0 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

17.02.2019

Робота жінкам у сфері маркетингу. Гарні умови, хороші перспективи. Спробуйте свої сили і отримайте можливість створення власної справи

0 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

16.02.2019

Спробуйте свої сили у розвитку онлайн проекту. Потрібна жінка маркетолог на вільний графік і віддалену роботу. Навчимо всьому.

0 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

16.02.2019

Пропонуємо роботу менеджерам з продажів (жінкам). Робота онлайн, а тому вільний графік. Навчання безкоштовне і супровід команди постійно.

0 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

24.02.2019

Шукаємо жінку маркетолога для підробітку з вільним графіком. Можна поєднувати з декретом і іншою роботою, головне наявність інтернету. Всьому навчимо

0 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

24.02.2019

Нужны женщины для удалённой работы. Нужен свободный доступ к интернету и желание работать. Всему научим. График свободный

0 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

22.02.2019

Вакансія для додаткового підробітку жінкам з вільним графіком. Робота на пк, смартфоні чи планшеті з доступом до інтернету. Навчимо роботі безкоштовно

6 500 грн.

Маркетинг

24.02.2019

Пропонуємо можливість отримання додаткового доходу. Вакансії для жінок від 20 років. Робота можлива вдома, добре поєднується з декретом або іншою роботою. Важливо мати доступ до інтернету та кілька годин для роботи. Потрібно організовувати товарообіг в інтернет магазині, рекламуючи товар і запрошуючи нових клієнтів. Досвід роботи не важливий.

0 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

11.01.2019

Надаємо роботу у співпраці з косметичною компанією на гарних умовах. Вільний графік, без прямих продажів, інтернет-магазин, запрошення нових клієнтів та рекламна робота.

6 500 грн.

Маркетинг

02.02.2019

Надаємо можливість заробітку в інтернеті для жінок. Суть роботи полягає у розміщенні рекламної інформації онлайн у зручному для Вас форматі. Досвід роботи не вимагаємо. Працювати можете вдома та будь-де, де є вільний доступ до інтернету. Ваш заробіток залежить лише від Вас

6 500 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

11.02.2019

Запрошуємо на віддалену роботу жінок. Пропонуємо: безкоштовне дистанційне навчання та супровід у всіх питаннях; можливість кар’єрного росту; дружня команда; можливість oформити офіційні виплати на картку; дохід може бути більше 8000 грн.; жодних oбмежень у віці та досвіді. Ваш заробіток залежить від товарообігу Вашого онлайн магазину та кількості клієнтів у ньому. Працюйте у зручний час.

0 грн.
По результатам собеседования

Маркетинг

21.12.2018

Віддалена робота на дому! Потрібні дівчина для роботи з клієнтською базою. Робота ведеться тільки вдома, нікуди їздити не треба. Вакансія підійде домогосподаркам, жінкам в декреті, а так само тим, хто шукає підробіток або з поєднанням з основним місцем роботи. Робота інформаційного характеру!

7 000 грн.

Маркетинг

24.01.2019

вимога: Освіта не має значення. Працьовитість, дисципліна. Володіння комп'ютером, на рівні ПК користувача. Наявність вільного часу 4-6 годин в день. Обов'язки: Збільшення клієнтської бази. Працюємо з електронкою, і в ВК, ОК. Розміщення реклами в інтернеті. Процедура розгляду заяв про клієнтів. умови: Можливість суміщення з основною роботою. Безкоштовне онлайн -навчання. Супровід старшого менеджера.

6 000 грн.

Маркетинг

13.05.2019

Работа на дому, не выходя из дома, не покидая рабочего места три часа в день через сети Интернет с помощью ПК, планшета, телефона. Основное направление - организационно-информационная деятельность. Требования к соискателям - ответственность и коммуникабельность.

6 100 грн.

Маркетинг

27.05.2019

Требуется администратор, в связи с ростом компании, идет дополнительный набор кадров. График гибкий 3-4 часа в день. Пк или гаджет ваш, работа только дома

6 000 грн.

Маркетинг

07.04.2019

На роботу потрібна Жінка у впевнено розвинуту організіцію, стабільну. Ведеться набір працівників(можливо без досвіду). Навчальні матеріали безкоштовні. Від співробітниць бажання навчатися. Роботи багато, тому потрібні які вміють усидчиво заробляти -дівчата! Нормальний користувач ПК опрацювання в мережі

8 000 грн.

Маркетинг

01.12.2018

Продвижение компании с помощью маркетинговых приемов значительно повышает ее шансы на общий успех. Сегодня каждая крупная компания обязательно имеет отдел маркетинга, в котором работают специалисты среднего и высокого уровне. Именно они обеспечивают правильную стратегию развития компании.

Вакансии в сфере маркетинга в Ровенской области.

Устроиться на хорошую работу в известную компанию, где вы сможете проявить полностью свой трудовой потенциал можно с помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket. На сайте можно найти большой список вакансий в Ровенской области, которые оставляют представители крупных и зарубежных компаний. Здесь можно найти предложения в сфере:

  • интернет-маркетинга;
  • трейд маркетинга;
  • аналитики;
  • статистики;
  • сетевого маркетинга;
  • контент-маркетинга.

UkrMarket – поможет устроиться в компанию вашей мечты.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы можете значительно увеличить круг поисков компаний, в которых вы бы хотели работать. На сайте можно найти предложения от известных фирм в Ровенской области, которые готовы на должном уровне оплачивать ваш профессиональный труд.

Маркетинг, Маркетинг / реклама / дизайн, Работа – газета бесплатных объявлений Ровенская область.