Работа оператором в офисе в Ровенской области

Работа оператором в офисе в Ровенской области – 294 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Предлагаем надомная работа на ПК онлайн. Требования: Женщина от 20 лет Наличие ПК. Грамотность, целеустремленность, трудолюбие. Обязанности: работа с эл. Почтой. Реклама. Условия: частичная занятность. Карьерный рост.

5 000 грн.

Операторы

13.02.2019

В інтернет магазин товарів відомого бренду потрібна жінка для віддаленої роботи з клієнтами та замовленнями. Робота в інтернеті без вкладень та всього кілька годин на добу

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

11.02.2019

Надаємо роботу для підробітку в мережі інтернет для жінок. Не потрібен досвід, навчаємо безкоштовно. Любите час проводити в соціальних мережах? Ми пропонуємо на цьому заробляти. Спілкування, листування, реклама.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

02.02.2019

Хотите больше времени проводить с ребенком ииметь дополнительный доход, работая под руководством самой себя. Всего 2-4 часа в день. Наличие нета и желание работать и развиваться. Мы предоставим бесплатное обучение и много общения, которого так не хватает в декрете.

8 000 грн.

Операторы

25.03.2019

Пропонуємо жінкам в декреті віддалену роботу. Працюйте у вільний час. Кілька годин на добу. Ми всьому навчимо безкоштовно. Кожна мама для себе зможе знайти те, що їй потрібно: додатковий дохід, спілкування, корисні поради, якісну продукцію

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

23.01.2019

Пропонуємо віддалено працювати менеджеру консультанту. Вакансія краще підходить жінкам. Робота лише в інтернеті - кілька годин на добу. Обов’язки: підбір кадрів, інформаційно-рекламна діяльність, робота з електронною поштою. Умови роботи: робота у зручний час

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

15.01.2019

Робота вдома за комп'ютером. Жінки, які хочуть працювати, навчатись і при цьому мати час для себе та родини. Запрошуємо.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

18.01.2019

Пропоную роботу жінкам, які полюбляють проводити час в соціальних мережах. Вільний графік, робота не складна (рекламна діяльність), можливість створити власну справу. Надаємо консультації та навчання безкоштовно

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

05.02.2019

Запрошуємо жінок на віддалену роботу. Пропонуємо безкоштовне навчання, тренінги, вебмінари. Ніяких вкладень, роботі можна приділяти кілька годин на добу. Працювати можна з будь-якого пристрою, де є доступ до інтернету

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

15.01.2019

Возможность подработки онлайн. Несколько часов, доступ к интернету и желание работать - все требования. Работа не сложная, обучаем всему

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

16.02.2019

Для работы приглашаем женщин от 18 лет. работа в интернет магазине известной компании. Обучение за счёт компании онлайн. Для работы нужен доступ к интернету и желание развиваться)

6 500 грн.

Операторы

16.02.2019

Пропонуємо можливість додаткового доходу у вільний час. Для цього потрібно: доступ до інтернету, від 2 годин часу на добу, вміння роботи з ПК і ел.поштою. Добре підходить для жінок в декреті, як додатковий заробіток, можна суміщати з основною роботою. Суть роботи полягає у розміщенні реклами та спілкуванні з клієнтами.

8 000 грн.

Операторы

08.12.2018

Вимоги до кандидатів: жінки віком від 20 років, наявність доступу до інтернету, наявність 2-4 годин вільного часу, вміння спілкуватися з людьми. Пропонуємо безкоштовне онлайн навчання у зручному для Вас форматі. Супровід і допомога на всіх етапах навчання. Можливість перетворення підзаробітку в основний вид доходу.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

08.12.2018

Пропонуємо роботу менеджерам-консультантам (краще на вакансію підходять жінки). Робота віддалена на постійній основі з вільним графіком. Завдання: консультування клієнтів, допомога при виборі та оформленні замовлень, облік товарів по групам.

6 500 грн.

Операторы

26.01.2019

Запрошуємо працювати віддалено без вкладень. Онлайн проект з розвитку мережі інтернет-магазинів. Пропонуємо вільний графік, навчання, супровід та можливість кар'єрного росту.

6 500 грн.

Операторы

05.02.2019

Робота/підробіток для жінок в онлайн-магазині. Вільний графік, безкоштовне навчання, ніяких вкладень , час роботи від 2 годин. Вся робота в мережі, тому потрібен доступ до інтернету. Робота в онлайн-магазині товарів щоденного використання. Оплата залежить від товарообігу.

8 000 грн.

Операторы

21.12.2018

Надаємо роботу з вільним графіком та можливістю розвивати власну справу, працюючи в інтернеті. Жодних реклам, баз, вкладень та ризиків. Кілька годин на день, доступ до інтернету та бажання навчатись і працювати - всі вимоги до кандидатів

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

13.01.2019

Требования: интернет, знание пк на уровне пользователя, комуникабельность и желание обучаться. Условия: гибкий график, бесплатное обучение

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

16.02.2019

Віддалена робота в онлайн-проекті. Досвід роботи не важливий. Надаємо безкоштовно навчальні матеріали та вебмінари. Робота не складна - потрібно розміщувати оголошення в інтернеті, запрошувати нових клієнтів. Підходить для суміщення, для додаткового заробітку, для мам в декреті.

8 000 грн.

Операторы

18.12.2018

Пропонуємо активним жінкам роботу в інтернеті у галузі реклами, краси та здорового способу життя. Робота дистанційна, не прив'язана до місця та часу. Гнучкий графік, безкоштовне навчання та постійна підтримка менеджерів, добрий варіант для додаткового заробітку

6 500 грн.
По результатам собеседования

Операторы

05.02.2019

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Ровенской области.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Ровенской области большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Ровенской области, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Ровенская область.