Офисная работа в Ровенской области

Офисная работа в Ровенской области – 423 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Шукаємо працівника для віддаленої роботи. Вимоги: знання ПК, доступ до інтернету Обов'язки: наповнення баз даних, робота з електронною поштою Умови: вільний графік, безкоштовне навчання

7 000 грн.

Операторы

27.05.2019

Шукаємо менеджера в інтернет-магазин. Обов'язки: спілкування з клієнтами, ведення звітності, листування Вимоги: знання ПК, доступ до інтернету Умови: вільний графік, відрядно-преміальна форма оплати, безкоштовне навчання

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.05.2019

Шукаємо на постійну роботу відповідального працівника. Обов'язковою є наявність комп'ютера і доступ до інтернету. Обов'язки: спілкування з клієнтами, ведення ділової переписки Умови праці: вільний графік, відрядна форма оплати

9 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.05.2019

Пропонуємо роботу в інтернеті, яка полягає в розміщенні інформації на сайтах і веденні баз даних. Час роботи ви обираєте самі, від 2-3 годин в день. Оплата відрядно-преміальна на картку, навчання за рахунок компанії.

8 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.05.2019

Шукаємо активну людину, яка буде займатися рекрутингом в інтернеті. Ваші задачі: розміщення оголошень на сайтах з працевлаштування, проведення онлайн співбесід з кандидатами, ведення звітності. Необхідні якості: грамотність, комунікабельність, вміння виконувати поставлені задачі. Умови: вільний графік, навчання за рахунок компанії, можливість кар'єрного зростання.

8 000 грн.

Менеджеры по персоналу

27.05.2019

Набираємо працівників без досвіду роботи-всього навчимо в процесі. Вам потрібно буде за інструкцією розміщувати на сайтах інформацію, наповнювати бази даних, опрацьовувати вхідні запити. Достатньо мати від 3-х годин вільного часу в день, і доступ до інтернету. Звертайтесь за більш детальною інформацією.

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.05.2019

Робота інформаційно-консультаційного характеру. З/п по результатам роботи. Працюєте-отримуєте високий дохід.

7 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.05.2019

Набираємо співробітників для віддаленої роботи в інтернеті. Вимоги: знання комп'ютера на рівні користувача, доступ до інтернету, здатність до навчання. Обов'язки: робота з базами даних, ведення електронної переписки. Умови: гнучкий графік, навчання за рахунок компанії.

7 000 грн.

Операторы

27.05.2019

Потрібно спілкуватися в месенджерах та електронній пошті, проводити співбесіди, консультувати людей. Є готові скрипти і шаблони, всього навчаємо в процесі. Час роботи ви обираєте самі. Ідеально для мам в декреті або як додатковий заробіток.

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

27.05.2019

Работа удаленно через интернет, (на дому) со своего ПК и бесперебойном подключении к интернету. Свободный график работы (3-4 часа в день), что дает возможность совмещать ее или рассматривать как подработку. Вакансия для женщин от 23 лет, не требуется опыта работы. Общительность, целеустремленность, ответственность помогут вам достичь высоких доходов и карьерного роста. Обучение предоставляю (бесплатно).

6 000 грн.

Операторы

27.05.2019

Запрошуємо на додаткову роботу (заробіток) жінок віком від 20 років, для суміщення з основною роботою чи декретною відпусткою. Наші вимоги до кандидатів: доступ до інтернету, бажання працювати, вільний графік роботи, середні знання ПК. Потрібно: створення рекламних оголошень, робота у вайбер, робота з електронними листами.

8 000 грн.

Операторы

27.05.2019

Запрошуємо на вільну вакансію оператора пк в інтернет-магазин. Вимоги: наявність інтернету, кілька годин, комунікабельність, вміння роботи з ел.поштою та соц.мережами. Графік вільний, робоче місце - зручне, умови гарні.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

29.01.2019

Набираємо команду активних менеджерів у онлайн проект. Робота без досвіду та вкладень. Вік від 18 років. Активність та комунікабельність - основні вимоги. Робота від 2 годин на день, постійний супровід та кваліфікована онлайн допомога

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

29.01.2019

Вимоги: знання ПК на рівні користувача для роботи з електронними листами, комунікабельність, бажання вчитись. В обов'язки входить: створення бази клієнтів, облік товарообігу по групам. Умови роботи: зручний графік 2-4 години на день, можливість працювати вдома, навчання дистанційне у зручний час.Можливість кар'єрного зростання, премії, заохочення, робота в команді.

8 000 грн.

Операторы

07.12.2018

Підробіток в онлайн-магазині для жінок. Вимоги і обов’язки: доступ до інтернету, робота онлайн від 2-х годин на добу, листування, підбір кадрів, реклама компанії та продукції, активність та вміння спілкуватися з клієнтами. Надаємо дистанційно навчальні матеріали та зразки для роботи. Жодних вкладень, окрім Вашого часу і бажання працювати.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

07.12.2018

Робота в онлайн-магазині для комунікабельних та активних. Вимоги: знання ПК для роботи з поштою, оголошеннями та створення бази клієнтів. Гнучкий графік (2-4 години) на день. Може розглядатись і як джерело додаткового доходу і як основна робота. Підходить для матусь в декреті, бо не вимагає значного часу. Навчання і консультування дистанційне і безкоштовне.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

07.12.2018

Відкрита вакансія менеджера з підбору кадрів. Робота віддалена з вільним графіком. Вимоги: комунікабельність, ввічливість. Завдання: підбір кадрів в режимі онлайн, проведення співбесід та навчання.

0 грн.
По результатам собеседования

Менеджеры по персоналу

30.01.2019

Для роботи (підробітку) в міжнародній компанії потрібні менеджери з реклами. Досвід роботи не обов’язковий, безкоштовне навчання, робота онлайн без встановленого графіка лише 2-4 години на день у зручний час. Обов’язки: реклама компанії та продукції, залучення покупців та партнерів.

8 000 грн.

Менеджеры по персоналу

06.12.2018

Пропонуємо можливість додаткового заробітку для комунікабельних жінок. Суть полягає у рекламній діяльності онлайн у ручному для Вас форматі. Досвід роботи не вимагається. Команда наших менеджерів безкоштовно всьому навчить. Працювати можна вдома, в транспорті, в кафе, тобто будь-де, де є доступ до інтернету. Ваш заробіток залежить лише від Вашого бажання і амбіцій. Можливе і офіційне працевлаштування.

8 000 грн.

Операторы

06.12.2018

Пропонуємо додатковий підробіток для жінок без вікових обмежень та досвіду роботи. Вимоги: знання ПК, вміння спілкуватися з клієнтами та грамотно вести листування. Обов’язки: надання рекламної інформації про компанію та залучення нових клієнтів. Умови: працювати можна у зручний час від 2 годин на день, можлива оплата на картку щотритижні.

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

06.12.2018

Любая компания имеет не только производственную часть, но и офисное помещение. Здесь проводится квалифицированными сотрудниками обработка документов и работа с клиентами. Офисные работники высоко ценятся, так как они напрямую взаимодействуют с клиентами и могут заключать прибыльные контракты.

Вакансии офисного персонала в Ровенской области.

Получить должность в офисе можно, заглянув на сайт UkrMarket. Это доска бесплатных объявлений, на которой можно увидеть всевозможные запросы работодателей по поиску офисного персонала. С помощью сайта можно устроиться работать:
  • секретарем;
  • оператором;
  • менеджером;
  • администратором.

UkrMarket – возможность найти работу в офисе успешной компании.

Благодаря существованию доски бесплатных объявлений UkrMarket вы можете в любое удобное время просматривать вакансии о трудоустройстве в офис в Ровенской области, которые постоянно выкладываются на сайте. На данном ресурсе вы сможете найти перспективную компанию, которая предложит вам достойную оплату за ваш труд.

Cекретариат / АХО, Работа – частные объявления в интернете Ровенская область.