Товары для бизнеса по оптовым ценам в Ровенской области

Товары для бизнеса в Ровенской области – 91 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Рабочие мужские брюки прямого покроя с удобными нашитыми карманами. Звоните, будем рады сотрудничеству!

570 грн.

Одежда рабочая

14.02.2019

Толстовка мужская легкая хлопковая с капюшоном. Звоните, будем рады сотрудничеству!

390 грн.

Одежда рабочая

16.04.2019

Компания предлагает Днища эллиптические, торосферические, конуса от Д500 различный вид товара, до Д1800 (сварных) днищ и толщиной металла до 8мм.. Находимся в г. Киеве. Будем рады сотрудничеству с Вами.

100 грн.
Торг возможен

Прочая металлургическая продукция

15.05.2019

Изоляционная лента ХБ

Реализуем изоленту ХБ 0,2*20 - 17м/ролл, оптом и в розницу со склада в Днепре или с доставкой по Украине. Изолента ХБ – расходный материал основное предназначение которого изолировать токонесущие части проводов от воздействия внешней среды,попадания влаги,предотвращение короткого замыкания между проводами и защита человека от поражения электрическим током,а так же в других сферах промышленности.

18 грн.

Электрика

15.05.2019

Трубы ГОСТ8734, 8732, 10705

Трубы сварные прямошовные, гарячекатаные бесшовные, холоднодеформированные, ГОСТ. Услуги порезки. Осуществляем доставку по всей Украине.

Договорная

Трубы

19.03.2019

Утепленная куртка предназначена для защиты от холода. Воротник отложной. Звоните, будем рады сотрудничеству!

558 грн.

Одежда рабочая

03.12.2018

Утепленная куртка мужская на синтепоне. Звоните, будем рады сотрудничеству!

670 грн.

Одежда рабочая

16.11.2018

Флисовый пуловер женский с короткой застежкой-молнией. Звоните, будем рады сотрудничеству!

278 грн.

Одежда рабочая

19.11.2018

Пуловер мужской флисовый с короткой застежкой-молнией. Звоните, будем рады сотрудничеству!

278 грн.

Одежда рабочая

19.11.2018

Костюм для охранника состоит из куртки и брюк. Звоните, будем рады сотрудничеству!

595 грн.

Одежда рабочая

22.11.2018

Брезентовые рукавицы с огнеупорной ткани . Звоните, будем рады сотрудничеству!

25 грн.

Средства защиты рук

22.11.2018

Ботинки рабочие с завышенными берцами из натуральной кожи, Звоните, будем рады сотрудничеству!

645 грн.

Спецобувь

01.02.2019

Защитный щиток НБТ1 .Звоните, будем рады сотрудничеству!

145 грн.

Одежда рабочая

28.03.2019

Fairy Jar All in 1 - 115 шт, капсулы для посудомойки

Самое надежное и экономное средство 115 штук чистого качества для Вас!!!

Договорная
Торг возможен

Бытовая химия

02.05.2019

Гелевые капсулы для посудомоечных машин Dreft Platinum 90 шт

капсулы универсальные с линейки призводителя Фейри, единственные капсулы оправданныеи ценной и каччеством.

400 грн.
Торг возможен

Бытовая химия

02.05.2019

Продам проволоку вольфрамовую

Продам проволоку вольфрамовую, марки ВА, 99,9% содержание вольфрама. Диаметры, которые в наличии: ø 0,04 мм; ø 0,3 мм; ø 0,4 мм; ø 1,0 мм; ø 1,5 мм.

Договорная

Металлопрокат

02.05.2019

Продам кобальт металлический

Продам кобальт металлический, в виде брикета и ломаного катода (чешуйка).

1 грн.

Металлопрокат / арматура

02.05.2019

Склад для усунення течі Kalekim Izostop

Склад для усунення течі Kalekim Izostop 3001 - швидкосхоплюючий однокомпонентний розчин на цементній основі. Використовується для моментального усунення гідравлічних протікань і зупинки води, що проходить через бетонні або кам'яні поверхні. Безусадочний матеріал, повністю схоплюється протягом 180-240 секунд. Розводиться водою. Матеріал IZOSTOP є еластичною масу, яку використовують для закупорювання активних течі. Виготовлений на цементній основі з додаванням спеціальних частинок. Склад відноситься до категорії бистросхвативающегося. Це дозволяє за кілька хвилин ліквідувати протікання будь-якого ступеня складності і ефективно застосовувати розчин в ремонтних цілях. Приклади використання IZOSTOP: +аварійний ремонт водопроводу в басейні; +усунення течі під водою (а також під тиском); +кріплення заставних деталей, болтів та інших вузлів для можливості їх негайного використання; +відновлення гідротехнічних конструкцій в житлових будинках і промбудівлях; +заповнення зовнішніх дефектів, стиків, швів. особливості: ✓Високий ступінь адгезії, механічна міцність. ✓Легке застосування, швидке висихання. ✓Водонепроникність. ✓Не тріскається і не дає опади. ✓Захищає металеві конструкції, антикорозійний. ✓Сумісно з будь-яким ізоляційним матеріалом. інструкції: 1.Для приготування еластичною пасти на 1 кг порошку додайте 180 мл чистої води. 2.Одягніть рукавички і розімніть руками отриману масу до консистенції густого тесту. 3.Надайте масі конічну форму і закрийте дірку. 4.Утримуйте масу під тиском протягом 90-120 секунд до застигання. 5.Вирівняйте поверхню підручними інструментами та видаліть надлишки. 6.Після завершення процедури очистіть інструменти і одяг від залишків суміші.

405 грн.

Отделочные / облицовочные материалы

29.11.2017

Гідроізоляційний кристалічний матеріал Izoseal

Гідроізоляційний кристалічний матеріал Izoseal 3026 - однокомпонентний гідроізоляційний матеріал з особливою формулою. Являє собою суміш цементних наповнювачів, органічних і неорганічних добавок. Забезпечує глибоке проникнення компонентів в структуру поверхні через пори, і викликає зростання кристалічних новоутворень в капілярно-пористої системі матеріалу. Призводить до герметизації пір і утворення захисного гідроізоляційного бар'єру бетонної конструкції. Може наноситься на старий або свіжий бетон, цементосодержащіе штукатурки, цегляну кладку. Застосування IZOSEAL 3026 Однокомпонентний склад IZOSEAL 3026 рекомендований як ефективний матеріал для гідроізоляції бетонних і цегляних поверхонь. Може використовуватися на стінах і підлогах, схильних до прямому або зворотному тиску води. Хімічна формула IZOSEAL 3026 дозволяє заповнити структуру оброблюваного матеріалу спеціальними частками. Кристали закупорюють капілярно-пористу систему поверхні, створюючи захисний гідроізоляційний бар'єр. Приклади використання IZOSEAL: +захист конструкцій від впливу води в підвалах, гаражах; +басейнах, водосховищах, водоочисних станціях; +тунелях, каналах, мостах, шахтах; +ванних кімнатах, туалетах, складах. особливості: ✓Глибоке проникнення, заповнює усадочні тріщини (до 0,4 мм). ✓Стійкість до гідростатичного тиску рідини. ✓Простота в застосуванні, економічність з точки зору витрат. ✓Не потребує додаткових елементів при використанні, тільки вода. ✓Може наноситися на вологий, а також зелений бетон. ✓Захищає сталеві елементи конструкції (арматурна сталь, сітка). ✓Схвалено як матеріал, що контактує з питною з водою. інструкції: 1.Очистіть і розширте видимі тріщини, в холодних швах повинні бути виконані U- канали шириною / глибиною 25 мм. 2.Приготуйте розчин. Якщо використовується метод нанесення пензлем, змішайте 25 кг порошку з 7 л чистої води. У разі використання пульверизатора, необхідно отримати більш рідку консистенцію (25 кг + 12 л води). 3.Перемішайте отриманий розчин до однорідної маси. Під час роботи з розчином його необхідно постійно перемішувати. У разі його застигання, не додавайте воду, використовуйте монтажний міксер для розрідження маси. 4.Нанесіть в розкриті і очищені місця первинний шар IZOSEAL (приблизно 0,8-1.0 кг / м2). Через 120-480 хвилин, в разі необхідності, вирівняйте оброблену ділянку складами TAMIRART 30 (S40). 5.Нанесіть другий шар (приблизно 0,8-1.0 кг / м2) перпендикулярно першому, ще не висохлому шару, після його часткового затвердіння. 6.Враховуйте, що приготований розчин разовий. Він повинен бути використаний за 20 хвилин. Невикористану масу слід утилізувати. 7.Після обробки поверхні складом IZOSEAL, протягом 5 днів її необхідно зволожувати. Також слід забезпечити захист від вітру, сонця або мінусових температур протягом цього періоду.

810 грн.

Отделочные / облицовочные материалы

21.11.2017

Первичный алюминий. Экспорт.

Первичный алюминий. Экспорт. Работаем по заявке.

2 грн.

Прочая металлургическая продукция

30.04.2019

Одним из главных факторов для построения успешного бизнеса является наличие товара. Покупая его напрямую у производителей, можно добиться минимальной цены за его покупку и реализовать его на рынке с максимальной выгодой и по конкурентоспособной стоимости.

Продажа товаров для бизнеса в Ровенской области.

Начать бизнес в любой сфере можно с помощью доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net. На сайте вы сможете найти предложения от производителей в Ровенской области, у которых можно приобрести товар оптовыми партиями по самой низкой цене. Через сайт можно купить:

  •     мебель;
  •     товары для детей;
  •     строительные материалы;
  •     металлургическую продукцию;
  •     одежду и обувь;
  •     бытовую химию.

Ukrmarket.net напрямую свяжет покупателя с производителем различной продукции.

С помощью доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net крупный и мелкий предприниматель может построить свой бизнес на основе покупки товара от производителей.

Товары, Для бизнеса – газета бесплатных объявлений Ровенская область.