Логистические, складские услуги. Аренда транспорта

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Логистические, складские услуги. Аренда транспорта

Количество магазинов в Украине – 3
Вантажні перевезення вантажів.Вантажне таксі

Вантажні перевезення вантажів.Вантажне таксі

Луцк

Надаєм послуги з переїзду в Луцьку, квартирний і офісний. Перевезення меблів, офісний або квартирний переїзд це завжди величезний стрес, а якщо необхідно перевезти піаніно, сейф або розібрати і зібрати меблі своїми силами впоратися часом нереально.Вам потрібна організація має величезний досвід роботи не просто в сфері вантажоперевезень, а в організації переїздів квартир і офісів. Це ми - Компанія Наші співробітники працюють організовано, а значить швидко, наявність спеціалізованого транспорту, складально-розбірного інструменту, пакувального матеріалу дозволяє нашому персоналу якісно виконати

Услуги

5 объявлений

Арцеулова, 9

Спецбудтранс та Інвестбуд-2016

Спецбудтранс та Інвестбуд-2016

Тернополь

ПП «Спецбудтранс» з міста Тернопіль - компанія з великим досвідом у сфері надання послуг спецтехнікою: екскаватор, автокран, автовишка, гідромолот, ямобур, кран маніпулятор, тягач, трал, самосвал, бульдозер, грейдер. Ми працювали на різноманітних об’єктах в різних куточках західної України. Сучасна техніка плюс професіоналізм наших менеджерів та операторів спецтехніки дозволяє виконувати роботу швидко і якісно. Можливий виїзд в різні регіони за умов довгострокової оренди та за індивідуальною домовленістю.

ООО "Броварское управление механизации"

ООО "Броварское управление механизации"

Бровары

Броварское управление механизации предоставляет услуги не только по Киеву, но и по друзим регионам Украины строительной техникой, а именно: - краны гусеничные МКГ-25БР, - автокраны, - автовышки локтевые. Выполняем грузоперевозки грузов и конструкций, в том числе и негабаритных "шириной" до 3,2 м и "длинной" до 13 м седельными тягачами с полуприцепами грузоподъемностью до 20 тонн.

Транспорт

7 объявлений

Лесная улица, 6 Б

Услуги, Логистические, складские услуги. Аренда транспорта - магазины Украина