Купить электротранспорт в Сумской области

Электротранспорт в Сумской области

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Моноколесо Inmotion V5F нове (тільки распакованое) з цитрус.юа з гарантійним талоном, відміткою дати продажу (28/12/17), з номером товару, і штампом магазину У комплект Inmotion V5F входить телескопічна ручка, за допомогою якої моноколесо можна котити за собою як звичайну сумку на коліщатках У комплект поставки входить: моноколесо, зарядний пристрій, ручка телескопічна з кріпленням, бризговики, гарантійний талон, керівництво користувача, упаковка Inmotion V5F - це поліпшена версія моноколеса InMotion V5 + У Inmotion V5F збільшені потужність мотора до 550W і ємність батареї до 320Wh (дивись фото) Завдяки цим показникам, максимальна швидкість моноколеса Inmotion V5F збільшилася до 25 км / год, а дальність поїздки на одному заряді до 40 км. Для моноколеса Inmotion V5F є телескопічна ручка для зручного транспортування, за допомогою якої моноколесо можна котити за собою як звичайну сумку на коліщатках Підніжки з наждаковим покриттям, щоб не ковзала нога; закруглені і підняті від землі на 13см, що дозволяє робити більш круті повороти, не зачіпаючи землі. Кнопка сплячого режиму під ручкою, яка відключає моноколесо при його піднятті і включається, якщо кнопку відпустити. Це зручно, коли моноколесо потрібно пронести коротку відстань або просто підняти. Фара, яскраво висвітлює дорогу в темний час доби. Габаритні вогні спереду і ззаду, що дозволяють іншим учасникам руху бачити райдера на моноколесе. М'які бічні накладки, що роблять їзду комфортною. Шину колеса можна підкачувати до тиску 2,8BAR Добовий пробіг, максимальна швидкість, маршрут руху - всю інформацію можна отримати через додаток для смартфона на iOS / Android по блютуз Потужність двигуна: 550 Вт Акумулятор: 320Wh Максимальна швидкість: до 25 км / год Пробіг на одному заряді: до 40 км Вага апарату: 12 кг Розміри апарату: 478х409х147мм Розмір колеса: 14 '(360мм) Можливий підйом: до 18 градусів (залежить від ваги їздця) Температура експлуатації: від -10С до + 40С Витримує вагу: до 120 кг Відстань від підніжки до землі: 130 мм Класу захисту IP55 - Захист від дощу. Повний захист від випадкового проникнення. Часткова захист від проникнення пилу Час зарядки акумулятора До 100% - за 4 години. До 80% - за 3 години 30 хвилин. Ємність аккумулятору 320 Вт • год. напруга 220 В, 50 - 60 Гц. додаткові властивості Bluetooth Моноколесо оснащено рекуперативної системою гальмування

15 000 грн.

Гироборды, Моноколеса, Гироскутеры, Cигвей

10.02.2018

Автомобили, велосипеды — это дело привычное, подобными видами транспорта никого не удивишь. Другое дело электротранспорт, такое изобретение считается актуальным новым направлением на территории Украины. Действительно на улицах нашей страны редко можно встретить человека передвигающегося на электробайке или на гироборде. Так почему бы не поучаствовать в развитии технического прогресса и не купить себе такое чудо техники, как, например, электромобиль.

Продажа электротранспорта в Сумской области.

Стоит заметить, что в развитых странах электротранспорт занял место основного перевозчика пассажиров. в Сумской области также имеются в продаже средства передвижения с электромоторами. Если желаете приобрести такое средство, посетите доску бесплатных объявлений UkrMarket.net. Здесь вы сможете найти предложения о продаже следующего электротранспорта:

  • Гироборды.
  • Электросамокаты.
  • Гироскутеры.
  • Электровелосипеды.
  • Минибайки.
  • Электроскейты.
  • Электромобили.

UkrMarket.net — продажа электротранспорта по доступной цене в Сумской области.

Если вы борец за экологически чистый воздух, электротранспорт, который работает от аккумулятора как раз для вас. Подобная техника не производит никаких вредных выбросов в атмосферу. UkrMarket.net поможет подобрать подходящий для вас вид такого транспорта.

Электротранспорт, Транспорт – частные объявления в интернете Сумская область.