Начало карьеры / Студенты
 
Зарплата Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа и подработка для студентов в Тернопольской области

Работа и подработка для студентов в Тернопольской области – 6 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Дорогі дівчата! Хочете заробити собі грошей на здійснення своїх бажань! Вік від 20 років. Впевнений користувач ПК. Навчаємо всьому безкоштовно, за рахунок компанії! Ви приділяєте роботі 3-4 години в день, у вільний для себе час. Заробіток постійно ростущий!

7 500 грн.

Начало карьеры / Студенты

12.03.2019

На роботу потрібні молоді, активні люди для створення та розміщення оголошень на дошки оголошень. без попереднього досвіду, без жодних додаткових вкладень. Умови: повнолітні, знання офісних програм, наявність ПК з виходом в Інтернет. Всі деталі висилаємо поштою.

5 000 грн.

Начало карьеры / Студенты

11.07.2019

У велику міжнародну компанію потрібні співробітники для віддаленої роботи в мережі інтернет. Сфера діяльності - інформаційні консультації представником мережі. Основні обов'язки: фомування клієнтської бази і ведення переписки. Вимоги: комунікабельність; налаштування на успіх;. Умови: вільний графі, часкова зайнятість, офіційне працевлаштування. Всі деталі при переписці.

0 грн.
По результатам собеседования

Начало карьеры / Студенты

15.06.2019

На роботу у міжнародну компанцію потрібні працівники. Робота ведеться віддалено, на дому., нікуди не потрібно їхати. Вакансія підійде домогосподаркам, жінкам у декртеній відпустці, студентам. Робота інформаційного характеру. Вимоги:працелюбність, відповідальність, навички роботи з ПК в Інтернеті. Обов'язки:робота з клієнтами (консультація),робота з електронною поштою. Режим роботи: часткова зайнятість. Всі деталі висилаємо на електронну пошту

0 грн.
По результатам собеседования

Начало карьеры / Студенты

15.06.2019

Віддалена робота

В компанію на віддалену роботу потрібні працівники. Робота пов'язана з опрацюванням електронної пошти, соціальних мереж, розміщенням оголошень на форумах та дошках оголошень. Навчання та інстументами забезпечує компанія безкоштовно. Всі детелі при переписці на електронну пошту.

0 грн.
По результатам собеседования

Начало карьеры / Студенты

15.06.2019

Потрібні співробітники для роботи в команді. Робота везпосередньо в Інтернеті. Широкі перспективи професійного та кар'єрного росту. Стабільний, високий дохід; можливості корпоративного навчання. Вимоги: навички роботи за комп'ютером у мережі Інтернет на рівні користувача. Всі деталі при переписці.

0 грн.
По результатам собеседования

Начало карьеры / Студенты

15.06.2019

Сегодня большинство компаний предпочитают набирать на работу студентов или сотрудников без опыта работы. С одной стороны это возможность для компаний держать рабочий персонал с умеренной заработной платой, а с другой стороны это возможность для начинающих сотрудников получить бесценный опыт работы.

Вакансии для студентов и соискателей без опыта работы в Тернопольской области.

Студенты могут совмещать образование параллельно с временной работой. Это перспектива получить первый рабочий опыт. Поможет в этом доска бесплатных объявлений UkrMarket, где можно найти большой список вакансий в Тернопольской области для учащихся и соискателей без опыта работы. Здесь можно найти вакансию:

  • официанта;
  • помощника менеджера;
  • стажировщика;
  • сотрудника в развлекательный комплекс;
  • работника на промо-акциях.

UkrMarket – поможет совмещать работу вместе с обучением.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет быстро найти временную или постоянную работу, на которой можно будет получить свой первый опыт. На сайте можно найти вакансию в качестве подработки или в соответствии с вашей квалификацией.
Начало карьеры / Студенты, Работа – сайт бесплатных объявлений Тернопольская область.