Работа оператором в офисе в Тернополе

Работа оператором в офисе в Тернополе – 18 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Пропонуємо підробіток в мережі без перегляду реклами та платних баз. Роботі навчаємо і допомагаємо. Нічого складного немає, суть полягає у створенні товарообігу в інтернет-магазині, залученні клієнтів, створенні реклами. Працювати можна будь-коли і всього кілька годин. Хорошу роботу добре оплачуємо.

8 000 грн.

Операторы

27.12.2018

Для розвитку і розширення інтернет-магазину запрошуємо активних партнерів. Працювати потрібно лише в інтернеті, залучаючи нових партнерів та покупців, організовувати обіг продукції, створення мережі інтернет споживання. Товар щоденного використання, розходиться швидко. Графік роботи Ви обираєте самі. Гарно попрацювавши, можна отримати солідний дохід і забезпечити собі майбутнє.

8 000 грн.

Операторы

25.12.2018

Пропонуємо можливiсть додаткового заробiтку для комунiкабельних жiнок. Суть роботи полягає у рекламнiй дiяльностi онлайн у зручному для Вас форматi. Досвiд роботи не вимагається. Команда наших менеджерiв безкоштовно всьому навчить. Працювати можна вдома, в транспортi, в кафе, тобто будь-де, де є доступ до iнтернету. Ваш заробіток залежить лише вiд Вашого бажання i амбiцiй. Можливе i офiцiйне працевлаштування з виплатами на картку.

7 000 грн.

Операторы

09.12.2018

Компанія шукає дівчину чи хлопця віком з 18 років на посаду консультанта. Освіта середня і вища з знанням і досвідом працювати в інтернеті на комп’ютері. Робота ведеться з дому чи офісу через інтернет. Вам потрібно розміщувати оголошення на сайтах, проводити консультацію зацікавленим клієнтам через електронну пошту. Попередньо ми проводимо з вами навчання у вигляді відео-уроків, так як проет не всім знайомий. Пишіть заявки на електронну пошту.

6 000 грн.

Операторы

07.05.2018

В интернет-магазин на удаленную работу требуются ответственные, коммуникабельные женщины от 23 лет.Работу можно выполнять дома, на прогулке. Можно рассматривать как подработку. Наличие беспроводного интернета, свободного времени, желания зарабатывать. График гибкий. Обучение.

6 000 грн.

Операторы

17.06.2019

Хочете мати роботу, яка приносить задоволення та дає можливість заробити грошей? Бажаєте більше часу приділяти своїм рідним та близьким? Пропонуємо роботу впевненим, цілеспрямованим, активним жінкам, які хочуть добитися успіху в житті і мати фінансову незалежність! Робота інформаційного характеру. Вік від 22 років, впевнений користувач ПК, вільний доступ до мережі, вільний графік від 3-4 годин в день. Дохід на карту Вашого банку.

7 800 грн.

Операторы

25.05.2019

Потрібна дівчина (жінка 20-55 років) для віддаленої роботи на пк, вільний графік роботи - 3-4 години на добу. Обов'язки: робота з поштою, обробка заявок і відповідь на них. Більш докладніше поштою.

7 500 грн.

Операторы

27.07.2018

Работа удаленного характера, которая не требует вашего присутствия на рабочем месте, а работу вы можете вести с любого удобного места, где есть ПК и подключение к интернету. Комфортный график. Подробности по почте

6 000 грн.

Операторы

03.03.2019

Предлагаю несложную работу он-лайн для девушек и женщин. Гибкий график работы 3-4 часа в день в свободное время. Требуется наличие ПК и интернета, ответственное отношение к работе, целеустремленность, активность. Предоставляется обучение.

6 000 грн.

Операторы

23.04.2019

Приглашаю к сотрудничеству общительных, стрессоустойчивых, ответственных женщин для развития сети интернет-магазинов. Работа удаленная и ведется дома со своего ПК через интернет. Уделять надо 3-4 часа в день, знать ПК, иметь выход в интернет. Обучение предоставляется. Для активных и готовых работать на результат - карьерный рост.

6 000 грн.

Операторы

05.04.2019

Требования: Наличие ПК или планшета, постоянный доступ в интернет. Обучение бесплатное. Минимум 2-4 часа в удобное для вас время, график составляете вы сами. Подробнее высылаем на почту

5 000 грн.

Операторы

31.05.2018

Работа не сложная, на дому через интернет. Подойдет как дополнительный заработок. Работа не сложная, на дому через интернет. Вакансия подойдет домохозяйкам, от 19 лет. Помощь во время обучения предоставляется. Требования: умение работать в коллективе. График работы в любое время. Пишите на эл.почту или оставьте свою

6 400 грн.

Операторы

06.10.2018

Работа удаленная в интернете на ПК. Свободный (гибкий) график работы 3-4 часа в день. Обучение бесплатно.

6 000 грн.

Операторы

05.03.2019

Віддалена робота за індивідуальним графіком, є можливість поєднання роботи із навчанням, основною роботою, декретною відпусткою на умовах щоденної плідної співпраці по наповненню різноманітних сайтів рекламної інформації компанії -роботодавця (інформація надається попередньо). Оплата труда своєчасна, премії та кар"єрне зростання гарантовані.

8 400 грн.

Операторы

16.06.2019

Обязанности: Консультирование, обработка запросов; Ведение документации; Отчетность. Требования: Навыки работы с компьютером, планшетом(что имеется) Умение вежливо общаться (важно!) Коммуникабельность, активность Женщина от 21 до 47 лет Условия; Гибкий график работы Молодой коллектив Трудоустройство по договору

7 000 грн.

Операторы

18.06.2019

Обов'язки: - робота з базою клієнтів, - консультації та допомога в режимі онлайн, - робота з обробки ел.пошти, Графік роботи вільний, дохід офіційний Обмеження за віком: не молодший 22 років

7 000 грн.

Операторы

18.06.2019

Робота надомна. На власному компьютері, у інтернет мережі. Обов'язки: рекламно-інформаційна діяльність за нашими заявками Безкоштовне навчання. Он-лайн супровід цілодобово Вимоги: жінка від 20 до 51 років, комунікабельність, амбіційність Студентів не беремо на роботу. Умови: стабільна ЗП, вільний графік роботи, кар'єрний ріст

7 000 грн.

Операторы

18.06.2019

Ищу активных девушек у которых есть желание подзаработать в новом интернет проекте. Подходит как основной вид деятельности так и дополнительная подработка с совмещением с основной работой или декретом. Не требует специальных навыков. Эта работа занимает от 3 часов в день в любое удобное время. Все детали дам на почту

7 000 грн.

Операторы

13.02.2019

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Тернополе.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Тернополе большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Тернополе, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Тернополь.