Товары для инвалидов в интернете в Украине

Товары для инвалидов в Украине – 7 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Продаётся новая инвалидная коляска!

2 800 грн.
Торг возможен

Товары для людей с ограниченными возможностями

20.09.2021

Продам ходунки доросли б/в OSD-RB-1107

Продам ходунки доросли б/в OSD-RB-1107 600гр.

700 грн.
Торг возможен

Товары для людей с ограниченными возможностями

11.09.2021

Платформа «ДЕЛЬФИН» проста в експлуатації і легко встановлюється на краю басейну. Вона створена з нержавіючої сталі, яка міцно кріпиться до підлоги біля басейну. Платформа може бути легко видалена і при необхідності переставлена для експлуатації в інших місцях. Це не вимагає установки під водою, електроенергії або двигуна, тільки стандартний тиск водопостачання (0,4 МПа).

10 грн.

Товары для людей с ограниченными возможностями

10.09.2021

Акумуляторний пристрій для полегшення доступу людей з порушенням рухового апарату у басейни. Основа виготовлена з сплаву алюмінію. Дві акумуляторні батареї 24 В, Вага переміщення 140 кг, наявний стабілізатори рівноваги. 50 циклів підіймання - опускання

Договорная

Товары для людей с ограниченными возможностями

10.09.2021

Бандаж ортез голеностопа Ossur Form Fit Taiwan

Постоперационный, реабилитационный ортез голеностопа Ossur Form Fit Made in Taiwan Размер S. По стельке 24 см. Высота 39 см. Прочная, качественная ортопедическая обувь, обеспечивает полную неподвижность и покой поврежденного участка ноги. Используется при тяжелых травмах, после операций во время реабилитации и восстановления. Простые удобные застежки на «липучках», регулируют объем фиксации в 5 позициях. Внутри мягкая съемная подкладка, которая легко стирается и быстро сохнет. Подошва широкая, слегка скругленная из нескользящего материала предусмотрена для комфортного переката стопы и обеспечивает безопасность ходьбы на любых поверхностях. Подходит как на левую, так и на правую ногу. Состояние хорошее.

1 800 грн.

Товары для людей с ограниченными возможностями

05.09.2021

новое пластмассовое судно с крышкой

100 грн.
Торг возможен

Товары для людей с ограниченными возможностями

25.08.2021

Пересування по сходових клітках для людей з порушенням функцій опорно-рухового апарату частенько є непереборною перешкодою — інвалідні коляски не пристосовані для їзди по рівнях, а сходи не забезпечені пандусами. Саме для подолання таких незручностей і призначений Мобільний гусенечний сходолаз виготовляється у трьох варіанта: Т09 Roby Стандарт. Т09 Roby АР для малих коліщат. Т09 Roby РРР з трапами Даний пристрій, що приводиться в рух за допомогою батарей (стандартне постачання із зарядним пристроєм) вражає максимальною простотою і легкості обслуговування, дуже тихою роботою. Велика перевага - можливість перевезення в легковому автомобілі і використання в інших місцях. Є можливість пристосування на дитячі і нестандартні коляски. Безпека гарантована міцною і масивною конструкцією при збереженні мінімальних зовнішніх розмірів . На відміну від стандартних підйомників можуть використовуватися на будь-яких сходових майданчиках, наприклад: у квартирі, котеджі, на роботі, у школі. Технічні параметри 1. безпечна робоча напруга 24v 500Ват 2. ємкість аккумулятора до 30 Ампер/година 3. керований зарядний пристрій із зарядним струмом 2.5a 4. індикація рівня батареЇ LED діод 5. максимальний ухил сходів, що допускається 35% 6. мін. час безперервний експлуатаційний період на одну зарядку 30 хв. при 85 кг 7. мінімальний безпечний робочий простір 160 x 160 см 8. максимальна вага транспортованої людини 130 кг 9. можливість блокада ходу в разі небезпеки червона кнопка „ стоп „ 10. захист при одночасному натисненні 2 кнопок ходу 11. зовнішні розміри ходової частини (для ознайомлення) 950 x 302 (171) x 435 мм

100 грн.

Товары для людей с ограниченными возможностями

30.06.2021

Людям с ограниченными возможностями очень важно иметь под рукой качественные товары, которые будут помогать им передвигаться, отдыхать и выполнять ряд других функций.

Продажа товаров для инвалидов в Украине.

Если вы нуждаетесь в определенных товарах для инвалидов, лучшего ресурса по их выбору и приобретению, чем доска бесплатных объявлений Ukrmarket.net вам не найти. На данном сайте вы сможете купить:

  •     инвалидное кресло;
  •     медицинскую кровать;
  •     ходунки на колесиках;
  •     фиксаторы;
  •     бандажи.

Ukrmarket.net – быстрый способ заполучить товары для инвалидов.

Находясь в Украине, вы можете с помощью сайта Ukrmarket.net заказать товары для инвалидов с доставкой в ближайшее к вам отделение транспортной компании.

Товары для людей с ограниченными возможностями, Медицина, Красота и здоровье – частные объявления в интернете Украина.