Учебная литература для вузов в Украине

Учебная литература в Украине – 25 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Авраменко зно 2018

Авраменко 1 і 2 частини зно 2018. В хорошому стані. Пишіть.

90 грн.

Учебная литература

09.02.2019

Зно 2018 з історії України

Довідник і збірник тестових завдань з історії України зно 2018. В хорошому стані. Пишіть.

70 грн.

Учебная литература

09.02.2019

Англійська мова 10 клас

Англійська мова Карпюк 10 клас. В хорошому стані. Пишіть

70 грн.

Учебная литература

09.02.2019

Книга відомого українського тренера, автора цілого ряду книг, майстра ФІДЕ Віктора Березина «1000+1 мат в один хiд», створена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Особливістю книги є те, що в більшості завдань необхідно знайти рішення за білих і за чорних. Це дозволяє навчити дітей молодшого шкільного віку грати і білими, і чорними фігурами, позбутися т.зв. «Комплексу білого кольору». У книзі - 128 стор. Формат А5 - 148 мм х 210 мм. Книга може бути використана тренерами, вчителями, батьками для навчально-тренувальних та самостійних занять. У книзі коротко викладені "Основні правила шахів", що буде корисно тим, хто цікавиться шахами, але не знайомий з правилами гри. Автор, походячи з багаторічного досвіду тренерскої роботи з початківцями, виклав складні правила лаконічним і зрозумілим дитині мовою. У розділi «Шаховий практикум» pавдання підібрані дуже вдало, їх рішення принесе вам і вашим дітям справжнє задоволення. А можливо: • Ви шукаєте підручник, який допоможе вашій дитині зробити перші кроки в шахах? • Ви хочете отримати перевагу в матчі з вашим постійним суперником? • Ви маєте вільний час і бажаєте зробити розумову розминку? Якщо ви відповіли «так» хоча б на одне з цих питань, вам стане в нагоді ця книга. Рецензували книгу Міжнародні гросмейстери Георгій А. Тимошенко і Юрій Н. Круппа.

130 грн.
Торг возможен

Учебная литература

15.01.2019

Английские супертренажеры помогают детям и взрослым разобраться в тонкостях английских времен глагола. Каждый супертренажер посвящен отдельному времени или грамматическому явлению, такому как неправильные глаголы, согласование времен, пассивный залог и т.п. Каждый отдельный тренажер, в свою очередь, разбит на микро-темы, благодаря чему последовательно отрабатывается и закрепляется материал на практике. В книги также включены игры по темам тренажеров, которые сделают обучение более интересным и близким к реальной жизни. Благодаря тестам в каждой книге учитель, родитель или взрослый ученик смогут проконтролировать качество усвоения каждой микро-темы. Серия "Английский супертренажер" - это отличный помощник в подготовке к различным школьным тестам по английскому языку. Цена 1 книги - 27 грн. В серию входит 14 книг. Цена за серию - 378 грн. Заказывать можно серию, либо по одной книге. В наличии на украинском и на русском языках. Доставка осуществляется Новой почтой, Укрпочтой, Интайм, возможен самовывоз. Так же в наличии есть множество другой учебной литературы для изучения немецкого, французского и польского языков. Более подробная информация по телефону.

27 грн.

Учебная литература

20.12.2018

Л. Лычко и др. Английский язык для поступающих в ВУЗы

Л. Лычко, Н. Новоградская-Морская, А. ХАЛЕЦКАЯ и др. Английский язык для поступающих в ВУЗы: Учебное пособие.- Д.:Сталкер, 2001ю-416 с. Книга в удовлетворительном состояниидля дальнейшего обучения. Есть откленость палитурки на первой странице (легко заклеить скотчем или клеем),.Это не влияет на текст. Без надписей в середине книги по тексту. По бокутитула проклеена скотчем.

25 грн.

Учебная литература

29.10.2018

Н.В. Пестрякова 151 розмовна тема з англ мови

Н.В. Пестрякова 151 розмовна тема з англійської мови (для старшокласників та абітурієнтів із словниками, вправами та перекладами. Усі необхідні ВАм тексти! Посібник в належному стані для подальшого використання. Без надписів по текту. Є підпис прізвища попереднього користувача.

40 грн.

Учебная литература

29.10.2018

Г.С. Фединик Л.С. Фединик Міжнародне приватне право Навч посібник. Видано в КИЄВІ, 2000 Р. 2-е видання доповнене. В належному стані для подальшого використання.

45 грн.

Учебная литература

28.10.2018

З.О.Сергійчук, М.М. Цілина Українська мова за професійним спрямуванням Навчальний посібник в гарному стані. Без надписів. Виданий в Києві в 2004 році. Видавництво "Університет Україна"

40 грн.

Учебная литература

28.10.2018

Кунатенко Й. Англійська мова Навч. посібник

Книга в удовлетворительном состоянии для дальнешего обучения. Имеется незначительная надорванность первой страницы (не влияет на материал в книге). Учебник 2000 года издания.

35 грн.

Учебная литература

28.10.2018

Н.К. Бонк, Г.А. Котий, Н.А. Лукьянова Учебник английского языка. В наличии: 1.Часть первая Книга 2. 2. Часть вторая Книга 1. 3. Часть вторая Книга 2. Учебники б/у, вхорошем состоянии для дальнейшего использования. 40 грн за одну книгу!

40 грн.

Учебная литература

28.10.2018

Кузьмінський Ю.А., Козак В. Г., Лук'яненко Л.І. Облік зовнішньоекономічної діяльності Монографія.- Київ, 1998.- 183 с. Практично нова книга. чиста. Охайна.

60 грн.

Учебная литература

18.10.2018

Книгу відредаговано у видавництві "Наукова думка" НАН України. 2004 рік видання. Книга в належному станы для використання. Чиста. охайна. Без надписів в середині тексту від руки.

70 грн.

Учебная литература

10.10.2018

Політика НБУ щодо подолання фінонсово-економічонї кризи і формування монетарних передумов розвитку економіки. Матеріали науково-практичної конференції, м .Київ,5-6 листопада 2015 р. Приділено увагу оптимізації процентної, валютної, регуляторної політики НБУ україни.

70 грн.

Учебная литература

10.10.2018

Книга видана в Києві, видавництво "Наукова думка"? 1994 р. В належному стані. Чиста. Охайна.

30 грн.

Учебная литература

10.10.2018

І.П.Ющук Практикум з правопису української мови б/у

Книга в хорошем состоянии для дальнейшего использования. Не порвана. Без надписей на страницах. В прозрачной обложке. 2002 год выпуска. Издательство "Освіта".

30 грн.

Учебная литература

05.09.2018

І. П. Ющук Практичний довідник з української мови К., вид-во" Рідна мова" , 1998 р.223 с. (Біблотека державного службовця. Державна мова і діловодство). Пропонується ксерокопія книги, що зроблена на якісному чистому папері формату А5. Всередині чиста, без позначок і помарок. Добротне переплетення. Зручна в користуванні. Розділена на дві частини.

20 грн.

Учебная литература

15.08.2018

Французко-український та українсько-французький словник. - К.:, 2007. - 864 с. Словник в гарному робочу стані. Без позначок, чистий.Лише на задній сторінці незначне часткове розірвання, яке легко заклеїти скотчем.

60 грн.

Учебная литература

15.08.2018

Гусак С.В.Історія України. Всесвітня історія ХХ-ХХІ СТОЛІТЬ. Довідник старшокласника та абітурієнта.- Харків:ТОРСІНГ ПЛЮС, 2007.-368 с. Книга б/у, в хорошем рабочем состоянии, не порвана, без позначек в тексте. В кинге имеется хронологическая таблица основніх исторических дат.

35 грн.

Учебная литература

14.08.2018

Нові найращі твори за новою шкільною програмою. Екзаменаційні та контрольні твори з української літератури/ упоряд. Росінська О.А. - Донецьк: ВКФ "БАО"? 2001.- 448 с. Книга в належному стані для користування. Обгорнута в прозору обкладинку.Є виділення тексту кольором ( НЕ СПОТРВОРЮЄ ТЕКСТ).

30 грн.

Учебная литература

06.08.2018

Различная учебная литература позволяет преподавателям, студентам в вузах и ученикам в школе найти дополнительную литературу, которая поможет обширно изложить или выучить проходимый материал. Учебники с упражнениями позволяют познать предмет с практической стороны.

Большой выбор учебников в Украине.

На доске бесплатных объявлений Ukrmarket.net можно найти учебную литературу для учеников школ и высших учебных заведений. На сайте представлены объявления в Украине, в которых предлагается купить по доступной цене литературу по разным предметам. Каждый может найти здесь:

  •     учебник по математики за 5-11 класс;
  •     советские учебники;
  •     учебники с заданиями и упражнениями по химии и физике;
  •     учебники для преподавателей;
  •     учебник английского языка.

Ukrmarket.net – настоящая библиотека учебной литературы для школьников и студентов.

Если вам нужно подготовиться к экзамену или более глубоко вникнуть в изучение того или иного предмета, доска бесплатных объявлений Ukrmarket.net поможет найти подходящую литературу любого автора. По поиску можно быстро найти нужный учебник и договориться с его владельцем о продаже.

Учебная литература, Книги / журналы, Хобби, отдых и спорт – газета интернет объявлений Украина.