Образовательные учреждения в Украине

Учебные заведения в Украине – 8 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Позирую для начинающих художников фотографов-любителей скульпторов с почасовой оплатой. Опыт работы в ОХУ им. М.Б. Грекова. Рост -165см. Вес-55кг. Спортиивная слаженная фигура. Размер груди-2. Размер брюк -46-48. Шатенка. 26 лет.

300 грн.
Торг возможен

Учебные заведения

01.09.2020

навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Договорная

Учебные заведения

08.07.2020

ДНЗ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО–ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» запрошує на навчання випускників 9-х, 11-х класів. Без вступних іспитів та сертифікатів ЗНО. м. Київ; вул.Чистяківська, 24; (ст. метро Святошин або Нивки) Запрошує на навчання за професіями: - Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Токар - Слюсар з механоскладальних робіт Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів - Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації - Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. *Навчання безкоштовне * Щомісячна стипендія * Час навчання зараховується до трудового стажу * Працюють курси водіїв категорії "В", "С". Вступ до центру здійснюється без сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (без ЗНО). В умовах карантину на сайті навчального закладу є вступна кампанія Online.

10 грн.

Учебные заведения

18.06.2020

Безкоштовне навчання.

ДНЗ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО–ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» запрошує на навчання випускників 9-х, 11-х класів. Без вступних іспитів та сертифікатів ЗНО. м. Київ; вул.Чистяківська, 24; 400-01-24 (ст. метро Святошин або Нивки) Запрошує на навчання за професіями: - Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Токар - Слюсар з механоскладальних робіт Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів - Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації - Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. *Навчання безкоштовне * Щомісячна стипендія * Час навчання зараховується до трудового стажу * Працюють курси водіїв категорії "В", "С". Вступ до центру здійснюється без сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (без ЗНО). В умовах карантину на сайті навчального закладу є вступна кампанія Online.

10 грн.

Учебные заведения

25.05.2020

Запрошуємо на навчання

Шановні випускники 9-х та 11 класів. Державний професійно-технічний навчальний заклад "Київське вище професійне училище водного транспорту" запрошує Вас до вступу на навчання. Без вступних іспитів та сертифікатів ЗНО. на базі 9 класів термін навчання 3 роки (з отриманням повної загальної середньої освіти) ⚓ Моторист (машиніст), стерновий (керманич) ⚓ Кухар ⚓ Кухар, офіціант на базі 11 класів термін навчання 1,5 року ⚓Моторист (машиніст), судноводій малотоннажного судна ⚓Кухар В умовах карантину на сайті навчального закладу є вступна кампанія Online

Договорная

Учебные заведения

13.05.2020

Київська дитяча школа мистецтв 5 ім. Л.Ревуцького. Навчання дітей з 6 років, державна форма, музичне, хореографічне, художнє, театральне відділення, Шановні батьки! У зв'язку з продовження карантину, ми розпочинаємо вступну компанію 2020-2021, за допомогою форми опитування, Ви можете оформити заяву на вступ до мистецької школи вже сьогодні. Чекаємо Ваших талановитих дітей у школі на наступний навчальний рік! Про проведення прослуховування ми повідомимо додатково електронною поштою.

200 грн.

Учебные заведения

02.05.2020

Кам'янський коледж фізичного виховання ОГОЛОШУЄ набір на навчання 2020-2021 н.р. За спеціалізаціями: спортивна гімнастика, легка атлетика, важка атлетика, футбол, волейбол, баскетбол, кіокушин-карате, дзюдо. Термін навчання на базі 9 класів - 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців. Сфера професійної діяльності випускника: Вчитель фізичної культури. Вчитель предмету «Захист Вітчизни». Фітнес тренер. Тренер-інструктор спортивної школи. Інструктор з фізичної культури та спорту. Інструктор з туризму. Інструктор з аеробіки. Інструктор тренажерного комплексу.

Договорная

Учебные заведения

01.09.2019

Кам'янський коледж фізичного виховання ОГОЛОШУЄ набір на навчання 2019-2020 н.р. За спеціалізаціями: спортивна гімнастика, легка атлетика, важка атлетика, футбол, волейбол, баскетбол, кіокушин-карате, дзюдо. Термін навчання на базі 9 класів - 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців. Сфера професійної діяльності випускника: Вчитель фізичної культури. Вчитель предмету «Захист Вітчизни». Фітнес тренер. Тренер-інструктор спортивної школи. Інструктор з фізичної культури та спорту. Інструктор з туризму. Інструктор з аеробіки. Інструктор тренажерного комплексу.

Договорная

Учебные заведения

20.03.2018

Правильно выбранное учебное заведение во много определяет тот уровень знаний, с которым ученик или студент завершит свое обучение. От личного состава преподавателей, зависит в какой форме, будут представлены знания и как легко они будут усвоены во время занятий.

Выбор учебных заведений в Украине.

Если вы не знаете, какое учебное заведение выбрать для вашего ребенка, вы можете воспользоваться услугами доски бесплатных объявлений UkrMarket. Здесь можно найти полный список учебных заведений в Украине и прочитать про них краткую, но содержательную информацию. С помощью сайта можно выбрать в Украине хорошо зарекомендовавшею себя:

  • школу;
  • гимназию;
  • лицей;
  • академию;
  • институт;
  • университет.

UkrMarket – поможет определиться с выбором учебного заведения в Украине.

Возможности доски бесплатных объявлений UkrMarket позволяют в доступной форме выбрать учебное заведения, в котором ваш ребенок сможет получить достойное образование и в дальнейшем найти перспективную работу.

Репетиторы и образование, Учебные заведения – объявления Украина.