Продажа удобрений для цветов, деревьев и кустарников в Украине

Продажа удобрений в Украине – 3 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

ООО Новоферт- завод изготовитель азотнофосфорнокалиевых удобрений с микроэлементами в хелатной форме.Фасовка от 4 г до 1250 кг.Корневин.Виноград.Картофель.Универсальный.Газон.Вечнозеленые.Имеется в наличии селитра кальциевая СаО-30,8%.Рассчитаем.Изготовим.Доставим. Помогите уверенно стартовать Вашим озимых сельхозкультурам. Обработка посевного материала совместно с СЗР и удобрением Новоферт гарантия успешной зимовки и высокого урожая. Многолетняя практика применения формулы удобрения N20+Р20+K20+ Mg+S+Cu+Mn+Fe+Zn+B+Mo. Дозировка -до 500 грамм на 1 тонну посевного материала.Это обеспечивает обработку посевного материала на 4 гектара посевной площади озимой пшеницы. Цена 1 кг удобрения составляет -71,996 грн с учетом НДС. Расходы на 1 га всего 9-девять- грн

Договорная
Торг возможен

Удобрения

17.09.2020

Леонардит за рахунок вмісту 65-80% гумінових та фульфових кислот покращує структури грунту, запобігають високі втрати вологи і поживних речовин в грунтах з одночасним перетворенням їх в родючі грунти в результаті процесу розкладання. Запобігання розтріскування грунту, поверхневого виносу води та ерозії грунту в результаті формування колоїдної структури. Надання грунту пухкості і розсипчастості і тим самим підвищення її аерації і придатності до обробки. Забезпечує здатності грунту до вологозатримувача , збільшення стійкості до посухи. Потемніння грунту, що сприяє кращому поглинанню сонячної енергії, зниженню вмісту в грунті отруйних речовин.

4 500 грн.

Удобрения

12.06.2019

Леонардит-100% органіка. Містить 60-85% гумінову та фульфову кислоти. Гумінова кислота- спонукає до швидкого зростання рослини, стимулює розвиток кореневої системи.Коли вона розгалужена і сильна, то культурам простіше транспортувати з грунту корисні речовини, забезпечує стресостійкість, збільшує гумус. Збільшення урожайності до 40%. Покращує структури грунту, запобігають високі втрати вологи і поживних речовин в грунтах з одночасним перетворенням їх в родючі грунти в результаті процесу розкладання. Запобігання розтріскування грунту, поверхневого виносу води та ерозії грунту в результаті формування колоїдної структури. Надання грунту пухкості і розсипчастості і тим самим підвищення її аерації і придатності до обробки. Забезпечує здатності грунту до вологозатримувача , збільшення стійкості до посухи. Потемніння грунту, що сприяє кращому поглинанню сонячної енергії, зниженню вмісту в грунті отруйних речовин. Фульфова кислота-оптимізація позакореневого живлення рослин, знижують поверхневий натяг водних розчинів, збільшуючи тим самим проникність клітинних мембран, переводить мікроелементи в більш легкозасвоювану форму. У свою чергу це оптимізує пропускну здатність транспортної системи рослин - прискорює пересування поживних речовин. Це прискорює метаболізм енергії, інтенсивність фотосинтезу і синтез хлорофілу,впливають на гідрофільні і гідрофобні ділянки на поверхнях мембран Леонардит розкладається повністю тому і не стає конкурентом рослинам в боротьбі за поживні речовини, такі як азот.

4 500 грн.

Удобрения

12.06.2019