Пропоную квартиру від забудовника в ЖК Бережанський. Квартира знаходиться в Оболонському районі Києва, який вважається одним з кращих для життя та відпочинку. Зелені зони, парки, близькість Дніпра - все це тут! Оболонь - район з розвиненою інфраструктурою, поруч з ЖК безліч магазинів, школа, спортзал, і все, що потрібно для комфортного та активного життя.

25 000 грн.
Торг возможен

Новостройки

22.09.2020

Песок речной

Песок речной с доставкой по Киеву и обл.

210 грн.
Торг возможен

Сыпучие материалы

22.09.2020

Кирпич красный м100

Кирпич рядовой полнотелый м100, м125.Прочен и износостоек. Керамический кирпич обладает высокой морозостойкостью, что подтверждается многолетним опытом его применения в строительстве. Хорошая звукоизоляция — стены из керамического кирпича, как правило, соответствуют требованиям [СП] 51.13330.2011 «Защита от шума».. Низкое влагопоглощение (менее 14 %, а для клинкерного кирпича этот показатель может достигать 3 %) — Более того, керамический кирпич быстро высыхает. Экологичность. Керамический кирпич изготовлен из экологически чистого натурального сырья — глины, по технологии, знакомой человечеству десятки веков. Во время эксплуатации построенных из него зданий, красный кирпич не выделяет вредных для человека веществ, таких как газ радон. Устойчивость почти ко всем климатическим условиям, что позволяет сохранять надёжность и внешний вид.

3 450 грн.

Стеновые, кладочные материалы

22.09.2020

Вентиляційні блоки призначені для влаштування систем вентиляції в житлових будинках. Складаються з магістрального каналу, в який через поверх підключаються внутрішньоквартирні канали.

2 190 грн.

ЖБИ

22.09.2020

Щебень

Щебінь застосовується у виробництві бетону, залізобетонних конструкцій, у будівництві автодоріг і залізниць, трамвайних ліній, при закладці фундаменту і зведенні виробничих будівель; 40-70 мм - велика фракція, використовується у виробництві бетону, масивних конструкцій з нього і на роботи з великим об'ємом бетону. Застосовується також в дорожньому будівництві в межах населених пунктів, при зведенні виробничих будівель і споруд;Серед характеристик щебеня фракції 40 70 можна відмітити, що це нерудний матеріал, що відмінно зарекомендував себе в області дорожнього будівництва як заповнювач основи дорожнього полотна. Насипна щільність щебеня 40 70 набагато нижче, ніж у щебеня менших фракцій, проте, тиск дорожньої апаратури забезпечує ущільнення фракції. Ця фракція має екологічність і відрізняється високою стійкістю до перепадів

310 грн.

Сыпучие материалы

22.09.2020

ЖК знаходится в ценральній частині Лівобережного Києва, зручна транспортна розвязка до залізничної станції Дарниця, до ст.метро Чернігівська, Дарниця, Лівобережна. Поруч знаходится Парк Перемоги, Парк Партизанської Слави, Лісова зона. Басейн та навчальні заклади.

24 500 грн.
Торг возможен

Новостройки

22.09.2020

Алексей
Киев на доске с 12 октября 2017