Услуги переводчиков / набор текста
 
Стоимость Не важно

Услуги переводчиков / набор текста в Украине

Услуги переводчиков в Украине – 3 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Ви цінуєте свій ЧАС, для Вас важлива ЯКІСТЬ ПЕРЕКЛАДУ ДОКУМЕНТІВ, тоді ПРОФЕСІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ за КРАЩОЮ ЦІНОЮ для Вас зробимо саме МИ. Ви потрапили в ПОТРІБНЕ бюро перекладів ROYAL AGENCY! Наші послуги: 1.Професійні переклади документів з/на 44 іноземні мови з нотаріальним засвідченням, або із засвідченням бюро перекладів. 2.Термінові переклади документів. 3. Апостиль, легалізація на документах. 4. Допомога в оформленні довідок про несудимість за 1 день. 5. Переклади документів носіями мови. 6. Усні переклади. Переваги роботи: 1.Досвід роботи із документами з 2013 року. 2.Переклади виконуються лише дипломованими спеціалістами; 3.Високий рівень професійного обслуговування; 4.Увага до деталей, оперативність виконання замовлень. 5.Зручні варіанти оплати. 6.Чесна цінова політика; 7.Постійний, надійний партнер, якого завжди і із задоволенням зможете звернутися; 8.Досвід роботи ФАХІВЦІВ ВІД 10 РОКІВ, крім лінгвістичного, вони мають додаткову спеціалізовану освіту. Звернувшись до нас, Ви збережете свій час, гроші та сили, надавши виконання цих процедур нашому бюро перекладів «Royal agency» Ми знаходимося у самому серці міста. Бюро перекладів Royal agency

50 грн.

Услуги переводчиков / набор текста

31.07.2022

,Делаю устные последовательные переводы с английского на русский языка и наоборот на бизнес-переговорах для бизнесменов . Цена 200грн. в час. Также делаю письменные переводы с\на английского на русский с\на немецкого с\на русский и украинский люблой сложности.

200 грн.

Услуги переводчиков / набор текста

01.07.2022

Письмовий переклад

Письмовий переклад - це досить стандартна послуга, яку пропонують більшість агентств і бюро перекладів. Однак «Авента» - одне з небагатьох бюро Києва, які здійснюють необхідний за технологією повний цикл робіт з перекладу та забезпечують, таким чином, високу якість кінцевого продукту. Письмовий переклад включає в себе цілий ряд функціонально різних видів перекладу: • літературно-художній, • технічний, • переклад сайтів, • бізнес-переклад і т.п. Кожен такий вид має свою специфіку і технологію роботи. В агентстві «АвентА» процес перекладу по кожному такому виду письмового перекладу відпрацьований до нюансів з урахуванням його специфіки. Більше того, ми маємо в своєму розпорядженні штат фахівців, які «заточені» під конкретні види перекладу, що істотно впливає на якість кінцевого продукту і швидкість його надання. Усі види письмового перекладу, які виконує бюро перекладів «Авента», представлені на нашому офіційному сайті.

100 грн.

Услуги переводчиков / набор текста

19.05.2022

За счет проведения различных международных отношений, часто возникает потребность в услугах профессионального переводчика. С его помощью можно наладить контакт с деловыми партнерами и понять своего иностранного собеседника.

Услуги переводчиков в Украине.

Если вы остро нуждаетесь в профессиональном переводе или наборе текста на иностранном языке, тогда вам стоит воспользоваться услугами доски бесплатных объявлений Ukrmarket.net. Здесь вы сможете найти предложения квалифицированных переводчиков, которые предоставят вам услуги:

  •     перевода технической документации;
  •     перевода и набор текстов специфической тематики;
  •     устного перевода;
  •     синхронного перевода;
  •     перевода с английского, китайского, немецкого и других языков.

Ukrmarket.net – оптимальный ресурс для поиска бюро переводов в Украине.

Доска бесплатных объявлений Ukrmarket.net дает возможность найти грамотного переводчика по любому языку. Позвонив по оставленному номеру телефона в объявлении, вы сможете договориться с ним о личной встрече. 

Услуги, Услуги переводчиков / набор текста - объявления Украина.