Строительные работы

Утепление стен квартиры или частного дома в Украине

Утепление фасадов в Украине – 7 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Утепление цокольного этажа

Утепление фундаментов подвальных помещений. С уважением Александр!)

1 500 грн.

Утепление фасадов

03.01.2022

Строительство дачных построек

3 000 грн.

Утепление фасадов

03.01.2022

Фірма з великим досвідом роботи, швидко, якісно виконає роботи з утеплення будинку будь якої складності. Безкоштовна доставка матеріалів, власне риштуванняю. Висока якість роботи та розумна ціна.олег.

200 грн.

Утепление фасадов

27.03.2022

Утеплення будинків пінопластом та мінеральною ватою.Нанесення декоративних штукатурок.Широкий вибір матеріалів для утеплення ,від вітчизняних до іноземних. Доставка матеріалів на обєкт. Безкоштовні консультації та складання кошторису.калуш долина рожнятів.

200 грн.

Утепление фасадов

27.03.2022

Якісно і під гарантію утепляємо фасади домів, квартир пінопластом та кам'яною ватою. Працюємо і зимою, використовуючи спеціальні морозовитривалі матеріали. У нас 10-ти річний досвід на ринку будівельних робіт на Україні та в Європі. Надаємо гарантії на нашу роботу 10 років Утепливши оселю з нами Ви отримаєте - комфортну температуру в квартирі ( 20-21*C)використовуючи на нагрів квартири на 60% менше енергії газу і електрики; - заощадите на опаленні від 3000 грн в холодну пору року; - позбавитесь від плісняви та грибка на стінах, які дуже небезпечні для здоров'я; - отримаєте зміцнений і візуально гарний фасад; Проведемо тепло аудит Вашої оселі тепловізором в подарунок! Наш інженер безкоштовно надасть Вам професійну консультацію та розрахунок саме Вашого утеплення. У нас є можливість отримати матеріали для утеплення преміум класа за оптовими цінами, тому вартість і якість робіт у нас - найкраща по місту. В зимовий період також займаємось утепленням підвалів та під' їздів, герметизацією швів, обшивкою балконів.івано-франківськ. Телефонуйте.Олег.

250 грн.

Утепление фасадов

27.03.2022

Утеплення фасадів і власних будинків, матеріалами високої якості . Фарбування металоконструкцій, усунення протікання панельних будинків, ремонт і реставрація фасадів, обшивка балконів, перекриття. А також консультація по всім утеплювальним роботам, матеріалам, та видам утеплення! Обліцовка фасада декоротивною плиткою. Зрізка аварійних,сухостійких дерев любої складності , наріжу дрова!калуш долина рожнятів.Олег.

250 грн.

Утепление фасадов

27.03.2022

Утепление стен, домов; ремонт фасада, крыши, балкононов; гидроизоляция швов, стен, балконов, крыш; установка антен, кондиционеров, крепления под бельевые веревки, молнии отвода, баннеров Гарантия на сделанные работы. Работы выполняются с помощью промышленного альпинизма по городу и области

10 грн.
Торг возможен

Утепление фасадов

12.12.2019

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Строительство / ремонт
  • Рубрики в разделе Строительные работы
Популярные рубрики: