Строительные работы

Утепление стен квартиры или частного дома в Украине

Утепление фасадов в Украине – 16 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Наша бригада предоставляет услуги по отделке фасадов зданий с материалом заказчика или собственным материалом. Все виды отделки фасада: виниловым сайдингом (с утеплением, без утепления), профнастилом (с утеплением, без утепления) и т.д. Мы предлагаем доступные цены, основанные - на наличии многолетнего опыта, собственного инструмента и материала по ценам производителя. Даем гарантию на все. Заключение договора. Более подробная информация по телефону.

350 грн.

Утепление фасадов

31.07.2021

Работаем на рынке утепления фасадов "легким мокрым" способом с 1998 года. Основное направление деятельности - утепление фасадов, нанесение декоративной штукатурки, изготовление-монтаж архитектурных элементов на фасадах зданий, ремонт и микробиологическая защита. Работая на различных объектах, будь то высотное здание, историческое строение или частное строительство, мы всегда подходим с полной ответственностью, создавая тепло, красоту и комфорт для людей. Работы выполненные нашими специалистами по современным технологиям, приятно удивят вас качеством, быстрым и профессиональным исполнением, новым видом вашего жилища. Гарантийные обязательства, надежность, своевременность выполнения работ.

400 грн.

Утепление фасадов

18.07.2021

Утепление стен и многоквартирных домов – практичный и современный способ улучшить свое комфортное проживание. Гарантирует снижение затрат на отопление и повышает уровень комфорта, тепла и уюта. Фирма предоставляет опытных альпинистов со стажем работы не менее 5-ти лет. Предоставляем гарантию на качественное выполнение всех видов работ. Предоставляем БЕСПЛАТНО консультацию специалиста и выезд на замер.

200 грн.

Утепление фасадов

17.07.2021

Утепление фасадов пенопластом. Работаем в Борисполе и ближайших селах. Доставка стройматериалов. На рынке работаем уже много лет. Качество своих работ гарантируем. Звоните, всегда найдем оптимальный ценовой вариант, проконсультируем, поможем подобрать материалы, их же и доставим.

10 грн.

Утепление фасадов

22.05.2020

Якщо Ваш будинок побудований за принципом «колодязної кладки» (з повітряним прошарком між цеглою), пропонуємо Вам утеплити будинок негорючим, паро проникним, мінеральним(природного походження) теплоізоляційним матеріалом – перлітом. Повітряний прошарок в стіновій конструкції не додає ніякого теплоізоляційного ефекту, а навпаки - працює як витяжка тепла з приміщення. Конвективні втрати стають величезними і в стіні гуляють протяги, адже з часом в стіні з'являються тріщини і вона починає продуватися. Задування стінового простору теплоізоляційними матеріалами усуває ці фактори, а сам процес задування передбачає заповнення всіх щілин, що додатково герметизує міжстіновий простір. Ми виконуємо утеплення пустотілих конструкцій задуванням природного теплоізоляційного засипного матеріалу – перліту. Перліт – це не піна! Перліт – це мінерал, який добувається з надр землі(вулканічна порода), а потім проходить обробку в печах( спучується при температурі 750-800 градусів Цельсія). Він дуже легкий - вага 1м3 перліту марки М75 всього 60кг і відповідно його коефіцієнт теплопровідності складає 0,039 Вт / мК. Чому утепляють стіни перлітом? Екологічно. Спучений перліт - це абсолютно екологічний гірський мінерал, що має наднизьку вагу. Ефективно. Низька теплопровідність та висока текучість матеріалу повністю усуває продування стіни, а витрати на опалення зменшуються. Здорово. Висока паропроникність матеріалів не перешкоджає виведенню надлишкової вологи з будинку через стінову конструкцію. Зручно та швидко. Роботи можуть проводитись навіть в зимовий період(оскільки здійснюються методом «сухої задувки») та займають від одного до трьох днів. Довговічно. Перліт - це мінерал, який не гниє, не розкладається, не осипається, не горить і в ньому не заводяться гризуни. Недорого. Вартість робіт та матеріалу є нижчою за будь-який фасадний спосіб утеплення.

2 000 грн.

Утепление фасадов

26.03.2021

Утеплення пустотілих стін

Утеплимо Ваш будинок за 1-2 дні. Без змін по фасаду. Задуваємо пустотку. Використовуємо природній теплоізоляційний матеріал - перліт. Професійне обладнання та досвід з 2014 року.

100 грн.

Утепление фасадов

26.03.2021

Фірма з великим досвідом роботи, швидко, якісно виконає роботи з утеплення будинку будь якої складності. Безкоштовна доставка матеріалів, власне риштуванняю. Висока якість роботи та розумна ціна.олег.

200 грн.

Утепление фасадов

28.02.2021

Утеплення будинків пінопластом та мінеральною ватою.Нанесення декоративних штукатурок.Широкий вибір матеріалів для утеплення ,від вітчизняних до іноземних. Доставка матеріалів на обєкт. Безкоштовні консультації та складання кошторису.калуш долина рожнятів.

200 грн.

Утепление фасадов

28.02.2021

Якісно і під гарантію утепляємо фасади домів, квартир пінопластом та кам'яною ватою. Працюємо і зимою, використовуючи спеціальні морозовитривалі матеріали. У нас 10-ти річний досвід на ринку будівельних робіт на Україні та в Європі. Надаємо гарантії на нашу роботу 10 років Утепливши оселю з нами Ви отримаєте - комфортну температуру в квартирі ( 20-21*C)використовуючи на нагрів квартири на 60% менше енергії газу і електрики; - заощадите на опаленні від 3000 грн в холодну пору року; - позбавитесь від плісняви та грибка на стінах, які дуже небезпечні для здоров'я; - отримаєте зміцнений і візуально гарний фасад; Проведемо тепло аудит Вашої оселі тепловізором в подарунок! Наш інженер безкоштовно надасть Вам професійну консультацію та розрахунок саме Вашого утеплення. У нас є можливість отримати матеріали для утеплення преміум класа за оптовими цінами, тому вартість і якість робіт у нас - найкраща по місту. В зимовий період також займаємось утепленням підвалів та під' їздів, герметизацією швів, обшивкою балконів.івано-франківськ. Телефонуйте.Олег.

250 грн.

Утепление фасадов

08.01.2021

Утеплення фасадів і власних будинків, матеріалами високої якості . Фарбування металоконструкцій, усунення протікання панельних будинків, ремонт і реставрація фасадів, обшивка балконів, перекриття. А також консультація по всім утеплювальним роботам, матеріалам, та видам утеплення! Обліцовка фасада декоротивною плиткою. Зрізка аварійних,сухостійких дерев любої складності , наріжу дрова!калуш долина рожнятів.Олег.

250 грн.

Утепление фасадов

08.01.2021

Высотные работы любой сложности методом промышленного альпинизма

1 107 грн.

Утепление фасадов

24.01.2021

Услуги альпинистов-высотные работы любой сложности.

1 107 грн.

Утепление фасадов

24.01.2021

Утепление фасадов

утепление фасадов методом промышленного альпинизма в Киеве и Киевской области. высотные работы любой сложности. опыт работы 9лет. гарантия качества 5 лет

350 грн.
Торг возможен

Утепление фасадов

29.05.2020

Бесплатный выезд - Замер Бесплатно! Даем гарантию 5 лет. Работаем с договором с мокрой печатью!

400 грн.

Утепление фасадов

19.06.2020

Выполним качественное наружное утепление стен квартир, домов, балконов. Утепляем пенопластом, пенополистиролом, минеральной ватой, термопанелями, все под ключ в самые короткие сроки. Без предоплат. Смета бесплатно. Письменная гарантия на выполненные работы. Опыт более 10 лет. Профессиональная бригада. Приступаем в день звонка. Наш сайт: uteplenie-doma.in.ua Звоните, заказывайте работу у профессионалов по доступным ценам.

150 грн.

Утепление фасадов

11.04.2020

Утепление стен, домов; ремонт фасада, крыши, балкононов; гидроизоляция швов, стен, балконов, крыш; установка антен, кондиционеров, крепления под бельевые веревки, молнии отвода, баннеров Гарантия на сделанные работы. Работы выполняются с помощью промышленного альпинизма по городу и области

10 грн.
Торг возможен

Утепление фасадов

12.12.2019

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Строительство / ремонт
  • Рубрики в разделе Строительные работы
Популярные рубрики: