Работа в сфере продаж в Винницкой области

Работа в сфере продаж в Винницкой области – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Помічник керівника

«Стильні стіни» — активна компанія, яка на ринку вже 5 років. Наша діяльність: займаємось продажем декоративних матеріалів. Де ми знаходимось: Декоративні фарби та штукатурки для стін під ключ, 3-я Гвардійська вулиця, 15/1, Могилів-Подільський, Вінницька область. У зв’язку з розширенням шукаємо в команду помічника керівника. База тепла. ВІДДАЛЕНА РОБОТА. Не важливо з якого ти міста. Важливо, що ти націлений на результат і прагнеш заробляти. Ми запрошуємо ТЕБЕ в свою команду, якщо ти готовий разом з нами: Навчатися з нашим тренером гарно та якісно проводити переговори; Енергійно та ефективно працювати в команді на результат та максимально заробляти; Максимально рости професійно в своїх очах та керівництва; В результаті своєї роботи отримати кар'єрний ріст до КЕРІВНИКА ВІДДІЛУ. У нас ти можеш поставити свій особистий рекорд по рівню зарплати та бонусів. Ми пропонуємо: Заробітну плату від 8000 грн + % + бонус; Графік пн-пт 08:00—18:00, годину вільного часу, яке ти сам розподіляєш протягом дня; Роботу з теплою базою (клієнтів шукати не потрібно). Наші вимоги: Впевнений користувач ПК: володіння Excel, Word; Грамотна українська та російська мови, правопис; Здатність швидко сприймати нову інформацію; Персональний комп’ютер / ноутбук, гарнітура навушники + мікрофон; Вік з 18-40 років.

8 000 грн.

Розничная торговля

30.04.2021

Менеджер з продажу

«Стильні стіни» - активна компанія, яка на ринку вже 5 років. Наша діяльність: займаємось продажем декоративних матеріалів. Де ми знаходимось: Декоративні фарби та штукатурки для стін під ключ, 3-я Гвардійська вулиця, 15/1, Могилів-Подільський, Вінницька область. У зв'язку з розширенням шукаємо в команду менеджерів з продажу. База тепла. ВІДДАЛЕНА РОБОТА. Не важливо з якого ти міста. Важливо, що ти націлений на результат і прагнеш заробляти. Ми запрошуємо ТЕБЕ в свою команду, якщо ти готовий разом з нами: • Навчатися з нашим тренером гарно та якісно проводити переговори; • Енергійно та ефективно працювати в команді на результат та максимально заробляти; • Максимально рости професійно в своїх очах та керівництва; • В результаті своєї роботи отримати кар’єрний ріст до КЕРІВНИКА ВІДДІЛУ. У нас ти можеш поставити свій особистий рекорд по рівню зарплати та бонусів. Ми пропонуємо: • Заробітну плату від 8000 грн + % + бонус; • Графік пн-пт 08:00-18:00, годину вільного часу, яке ти сам розподіляєш протягом дня; • Роботу з гарячою базою (клієнтів шукати не потрібно). Наші вимоги: • Впевнений користувач ПК: володіння Excel, Word; • Грамотна українська та російська мови, правопис; • Здатність швидко сприймати нову інформацію; • Персональний комп'ютер / ноутбук, гарнітура навушники + мікрофон; • Вік з 18-40 років.

8 000 грн.

Продажи

30.04.2021

Работа заключается в размещении рекламных объявлений на досках объявлений, соцсетях, организации своего продающего чата в Вайбер. Ассортимент магазина очень широкий, более 2000 наименований различных товаров. Опыт работы не является обязательным. Возможность карьерного роста и растущий доход. Требования к соискателю: -Возраст от 25 лет -наличие интернета 2-3 часа в день -желание обучаться и работать Оплата сдельная. За более подробной информацией пишите на Вайбер.

6 000 грн.

Продажи

25.03.2021

Работа на дому

Пpeдлaгaю Baм paбoтy, кoтoрyю Bы мoжeте бeз пpоблeм выпoлнять y сeбя дoмa. Tpeбoвания и Уcлoвия: - гpaфик cвoбoдный oт 2 чaсoв в дeнь. (мoжно coвмeщaть) - жeнщины, вoзpacт oт 18 - нaличиe интepнeтa oбязaтельно с любoгo гaджeтa. Oбязаннocти: - кoнcyльтaция (бeз камepы и микрoфона) - офopмлeние диcкoнтa - oфоpмлениe зaкaзoв - oпoвeщениe клиeнтcкой базы o cкидкaх и рaспpодaжах Рaбoтa поxодит кaк cтудентам для пoдрaбoтки, тaк и нa пocтояннoй ocновe. Oбpaщaтьcя в Vibеr

7 000 грн.

Продажи

30.09.2020

Практически вся экономика построена на продажах, что требует для ее поддержания значительных трудовых ресурсов. Поэтому найти работу в данном сегменте можно довольно легко. Вакансии в сфере продаж и розничной торговли всегда открыты для тех, кто ищет работу.

Вакансии и в розничной торговле в Винницкой области.

Если вы являетесь владельцем магазина и вам срочно нужны специалисты в области продаж, вы можете зайти на сайт UkrMarket и разместить здесь свое объявление. За счет популярности сайта и постоянного просмотра предложений о работе на данном ресурсе, вы сможете быстро найти специалистов в области:
  • закупок;
  • продаж;
  • розничной торговли.

UkrMarket – возможности для быстрого поиска рабочего персонала в области продаж.

Благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket вы можете найти опытных специалистов в области розничной торговле или молодой персонал, который будет ориентирован на эффективную работу и увеличение количества продаж.
Розничная торговля / продажи, Работа – частные объявления в интернете Винницкая область.