Работа
 
Зарплата Не важно

Предложения работы в Винницкой области и за рубежом

Предложения работы в Винницкой области и за рубежом – 352 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Обучение сотрудников бесплатно. Свободный график. Размещение рекламы в интернете. Подробно на отклик.

6 000 грн.

Менеджеры по персоналу

03.06.2019

В інтернет магазин відомої компанії, потрібні співробітники. Для роботи всього потрібно 3-4 години на день. Відповідальність, комунікабельність ,орієнтація на результат. Підійде як додатковий дохід. Умови: через ПК, можливість безкоштовно навчатись, гнучкий графік. Компанія надає премії за успішно зроблену роботу а також подорожі за рахунок компанії.

6 500 грн.

Операторы

11.10.2019

В дружній колектив потрібні жінки, віком 19-45 років для роботи в інтернет магазині. Підійде як додатковий дохід, робота для тих хто наполегелевий та відповідальний .Умови:ПК,планшет або смартфон. навчання безкоштовне, гнучкий графік. Активний розвиток кар’єри. Оплата на карту. Загран-поїздки

6 000 грн.

Операторы

08.05.2019

Потрібні цілеспрямовані співробітники, для роботи яка ведеться через інтернет. Підійде як підзаробіток ,робота з стабільним доходом. Умови: 2-4 годиниу зручний для вас час, вільний графік. Стабільний ріст кар’єри. Премії,бонуси.автопрограма.

5 600 грн.

Операторы

08.05.2019

Робота для жінок віком 20-40 років, робота ведеться онлайн .Підійде як підзаробіток, робота з стабільним доходом .Умови: наявність ПК, безкоштовне навчання, часткова зайнятість. Орієнтація на результат. Оплата на карту. Премії.Бонуси.

5 500 грн.

Операторы

08.05.2019

В маркетингову компанію , для роботи з персоналу потрібні робітники віком 18-45 років. Робота ведеться тільки через інтернет. Підійде як підзаробіток. Умови: 2-4 години у зручний для вас час, навчання цілком безкоштовне, гнучкий графік.Премії та бонуси.

6 000 грн.

Операторы

08.05.2019

В дружній колектив набираються жінки віком 20-40 років, робота онлайн. Підійде як додатковий дохід . Умови: через ПК, навчання безкоштовне, графік вільний на ваш розсуд 2-4 год. Стабільний ріст кар’єри. Загран-поїздки.

6 000 грн.

Операторы

12.05.2019

Пpедлaгaю paбoтy в своeм интеpнет мaгaзинe, помощницeй (можно без oпыта) ЧП Меркулова мaгaзин с широким аccортиментом товapа пoвседневнoго испoльзoвaния. Tpeбoвaния и Уcлoвия: - грaфик свoбoдный от 2 чаcов в день. (мoжно совмещaть) - женщины, вoзрaст oт 18 - наличие интeрнетa oбязaтeльно c любого гaджeтa. - oплатa на карточкy бaнка Oбязaннoсти: - кoнсультaция (бeз кaмeры и микpoфoнa) - oфoрмлeниe дисконтa - офоpмлениe заказoв - oповещение клиентскoй базы о cкидках и pacпрoдaжах Важнo: Для бoлеe детальной инфopмaции остaвьтe свoй нoмер Вaйбеpа или нaпишите на мoй Bайбеp

7 000 грн.

Продажи

05.01.2020

Ти активна і цілеспрямована? Хочеш багато заробляти і вільно розпоряджатися власним часом? Тоді тобі до нас! Велика європейська компанія набирає співробітників для віддаленої роботи онлайн. Все, що тобі потрібно-наявність ПК або ноутбуку, доступ до інтернету і 2-3 години в день. Для більш детальної інформації залишай заявку. Це твій шанс змінити своє життя вже сьогодні!

8 000 грн.

Реклама

17.01.2020

Шукaємо відповідaльну і цілеспрямовaну людину, готову aктивно прaцювaти і розвивaтися. Від вaс хочемо бaчити комунікaбельність, добре знaння ПК, постійний доступ до інтернету. Пропонуємо чудові умови прaці, великий дружній колектив, стaбільні виплaти зaробітної плaти, нaвчaння зa рaхунок компaнії. В подaльшому можливий ріст до директорa.

10 000 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.01.2020

Потрібен відповідальний працівник для роботи з електронною поштою і розміщенням інформації в інтернеті. Навчаємо. Оплата відрядно-преміальна, виплати раз в три тижні на картковий рахунок.

7 500 грн.

Операторы

17.01.2020

Вимоги: наявність ПК та доступу до інтернету Обов'язки: розсилання оголошень, обробка вхідних запитів Умови: від 2-х годин в день, вільний графік, регулярні виплати на банківську картку

7 000 грн.

Операторы

17.01.2020

Великий інтернет-магазин товарів першої необхідності запрошує на віддалену роботу операторів. Вимоги: доступ до інтернету, знання комп'ютера, грамотне мовлення Обов'язки: консультування клієнтів, обробка замовлень, ведення звітності Умови: безкоштовне навчання, відрядно-преміальна форма оплати

7 500 грн.

Операторы

17.01.2020

Вимоги: наявність ПК чи ноутбуку, доступ до інтернету, від 2-3 годин вільного часу в день і бажання працювати Обов'язки: розміщення інформації на різних сайтах, обробка електронної пошти Умови: безкоштовне навчання, відрядна форма оплати, премії і бонуси, можливий кар'єрний ріст

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.01.2020

Шукаємо співробітника в інтернет-магазин. Вимоги: здатність до навчання, креативність, комунікабельність. Обов'язки: залучати нових клієнтів, створювати товарооборот. Умови: вільний графік, робота онлайн, відрядна форма оплати, премії та бонуси від компанії, навчання безкоштовне. Звертайтеся-будемо раді бачити вас у нашій команді!

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.01.2020

Обов'язки: створювати потік клієнтів в наш інтернет-магазин, працюємо за готовими алгоритмами. Навчаємо безкоштовно в процесі роботи. Оплата за результатами роботи, відрядно-преміальна. Графік вільний.

7 500 грн.

Cекретари / офис-менеджеры

17.01.2020

Робота інформаційно-консультаційного характеру в мережі інтернет. Навчаємо безкоштовно. Високий дохід.

0 грн.
По результатам собеседования

Cекретари / офис-менеджеры

17.01.2020

Потрібен відповідальний працівник на віддалену вакансію. Пропонуємо вільний графік, безкоштовне навчання, відрядну форму оплати. Обов'язки-створення потоку клієнтів в наш інтернет-магазин.

7 500 грн.

Операторы

17.01.2020

Обов'язки: консультування онлайн, опрацювання вхідних запитів, надання інформації. Умови-2-3 години в день, навчання за рахунок компанії. Вимоги: доступ до інтернету.

8 000 грн.

Операторы

17.01.2020

Шукаємо активного співробітника для роботи онлайн, робота пов'язана з електронною поштою і розміщенням інформації на сайтах. Навчання безкоштовне. Оплата відрядно-преміальна, виплати кожні три тижні на банківський рахунок.

7 500 грн.

Операторы

17.01.2020

Каждый человек желает найти перспективную и хорошую работу, где он сможет реализовать свой потенциал и получать достойную зарплату. Если раньше многие испытывали серьезные трудности при поиске работы, то сегодня данный процесс значительно упрощается благодаря наличию Интернета. Большое количество компаний или работодателей именно здесь оставляют свои предложения о трудоустройстве.

Объявления по работе в Винницкой области.

Если вы ищете хорошую работу согласно вашей квалификации или опыту работы, то вы можете заглянуть на доску бесплатных объявлений UkrMarket. На сайте можно найти большой список предложений по работе в любых отраслях:
  • бизнес;
  • промышленность;
  • образование;
  • торговля;
  • медицина.

UkrMarket – поспособствует трудоустройству каждому соискателю в Винницкой области.

С помощью доски бесплатных объявлений UkrMarket вы сможете найти подходящую вакансию, которая полностью будет соответствовать вашим ожиданиям по уровню зарплаты и условиям работы.

Работа – частные объявления в интернете Винницкая область.