Организация праздников, фото, видео, полиграфия
 
Цена Не важно
Район города Не важно

Услуги по организации праздников - фотографы, видеооператоры, аниматоры в Виннице

Организация праздников, фото, видео, полиграфия в Виннице – 7 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Вінниця та Вінницька область. Бажаєте зробити Ваш перший весільний танець незабутнім та вражаючим, тоді в нагоді стане "важкий дим", який генеруєтся на основі занурення сухого льоду у воду, що створює густий дим висотою до колін і не залишає плям та мокрих слідів після своєї роботи. Використання важкого диму створить ефект "танцю на хмарах". Ми використовуємо тільки якісні матеріали. Також по бажанню за допомогою конфеті можемо підкреслити казковість та урочистість вашого першого танцю.

1 500 грн.

Организация праздников, фото, видео, полиграфия   Организация праздников, праздник под ключ

27.09.2019

Обычные объявления

ACTION FIRE SHOW на свадьбу, юбилей, корпоратив 11 лет опыта, одни из первых. ДОРОГО/БЮДЖЕТНО на любой бюджет КРУТО ЭФФЕКТНО ИНТРИГУЮЩЕ ВСЕГДА МНОГО ПИРОТЕХНИКИ! Ваши гости будут в восторге! Это не шаблонное фаер шоу, это сюжетная постановка с дохренищем пиротехники, световым и огненным реквизитом, огнеметами, яркими образами и костюмами. Ездим своим ходом по всей Украине! Готовые шоу программы: 1. Action Start - 10000 грн. 4 артиста 2. Свадебная/День Рождение - В ПОДАРОК ДВА ОГНЕННЫХ СЕРДЦА И 4 ФОНТАНА - 15000 грн. 5 артистов 3. Action Prime - 20000 грн. 6 артистов 4. Action Premium Fire шоу - 26000 грн. 8 артистов 5. Action Exclusive / Новогоднее шоу - 40000 грн. 9 артистов Мы можем составить программу на любой бюджет, но рекомендуем не меньше 4-х артистов и бюджет не менее 10000 грн, чтобы шоу было достаточно насыщенным пиротехникой.

10 000 грн.

Развлечение / искусство - прочее

04.04.2021

Пропонуємо музично-розважальне оформлення весілля,ювілей, день народження, банкет, корпоратив та інші урочистості... Репертуар на будь-який смак .Професійне виконання у різних стилях проведення, веселі забави та конкурси, потужне та якісне звучання, професійні вокалісти та ведучий. В наявності також є безкоштовні спецефекти генератор мильних пузирів, дим-машина, лазер, стробоскоп, та багато іншого.

1 500 грн.
Торг возможен

Музыкальное сопровождение

12.05.2021

Студія звукозапису

Свою студію звукозапису може дозволити собі не кожен артист, тому звертайтеся до нас і ми допоможемо вам у створенні аранжувань, запису вокалу, створення рекламних роликів і навіть у створенні власного іміджу. avia-studio пропонує: - Запис вокалу - Зведення пісень - Написання пісень / музика, тексти, аранжування / - Запис матеріалу на цифрові носії. А також звукове та світлове супроводження вашого свята!

Договорная

Аранжировка / звукозапись

13.03.2021

Студия звукозаписи Kiev-production Полтава: от начитки до "песни под ключ". Полный спектр услуг.

550 грн.

Аранжировка / звукозапись

24.03.2020

Шалена лабораторія

Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія» пропонує свої послуги на різноманітних святах. Такий виступ може бути чудовим подарунком близьким на день народження, весілля або, навіть, колегам на корпоративі. Програма «Шаленої лабораторії» компактна за локацією, але масштабна за сутністю. Вистави можна організувати як у маленькій кімнаті, так і під відкритим небом. А на майтер-класах у вас з'явиться можливість власними руками створити неймовірне явище, видовище чи поласувати hand-made морозивом

1 000 грн.

Организация детских праздников

15.01.2019

наукове шоу

Ми пропонуємо перше науково-популярне сценічне шоу для всієї родини – дорослих та дітей. Ми працюємо у Вінниці та Вінницькій області та інші місця. У програмі нашого розважально-пізнавального шоу: - «Магічні» перетворення, які виконують веселі «професори». У програмі видовищні спец ефекти, серед яких полум’я в руці, водневі вибухи, димові кільця, кріо кухня та інше. - Шоу з рідким азотом – це розважальне шоу для всієї родини у Вінниці, інтерактивне та креативне. Застосовуються екстремальні низькі температури (-196 С). Наші майстри продемонструють вам азотний вибух, обливання рідким азотом, пінні вулкани, азотне нітро-морозиво, заморожування і розбивання квітів та фруктів і багато інших цікавих речей. Хімічне шоу у Вінниці – це уже цікавий варіант проведення різних свят. Програма шоу інтерактивна, тобто ви та ваші гості зможуть взяти в ньому участь.

1 100 грн.

Организация праздников, праздник под ключ

15.01.2019