Организация праздников, фото, видео, полиграфия
 
Цена Не важно
Район города Не важно

Услуги по организации праздников - фотографы, видеооператоры, аниматоры в Виннице

Организация праздников, фото, видео, полиграфия в Виннице – 11 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Шалена лабораторія

Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія» пропонує свої послуги на різноманітних святах. Такий виступ може бути чудовим подарунком близьким на день народження, весілля або, навіть, колегам на корпоративі. Програма «Шаленої лабораторії» компактна за локацією, але масштабна за сутністю. Вистави можна організувати як у маленькій кімнаті, так і під відкритим небом. А на майтер-класах у вас з'явиться можливість власними руками створити неймовірне явище, видовище чи поласувати hand-made морозивом

1 000 грн.

Организация праздников, фото, видео, полиграфия   Организация детских праздников

15.01.2019

Обычные объявления

Весільна арка

Весільна арка, фотозона, є кілька варіантів, вся інформація по телефону

100 грн.
Торг возможен

Организация праздников, праздник под ключ

16.07.2019

Fx event - украшение любого мероприятия

-Пиротехнического шоу -Салют -Музыкальный фейерверк -Холодные фонтаны,тяжелый дым для первого танца -Водные элементы декора

Договорная

Развлечение / искусство - прочее

01.07.2019

Видео поздравления на заказ

Heзабываемый и оригинальный подарок к любoму сoбытию это праздничныe, яpкие, c иcпoльзoвaнием любой музыки, видeoрoлики из вaшиx фотогpaфий. Смoнтирую видеo из вaшиx фoтографий под кpаcивую музыку с эффектами и поздравлениями в стихах. Делаю видео поздравления, которые трогают сердца! Например - кого то поздравить с денем рождения, к любым праздникам!

200 грн.

Развлечение / искусство - прочее

27.05.2019

Студія звукозапису

Свою студію звукозапису може дозволити собі не кожен артист, тому звертайтеся до нас і ми допоможемо вам у створенні аранжувань, запису вокалу, створення рекламних роликів і навіть у створенні власного іміджу. avia-studio пропонує: - Запис вокалу - Зведення пісень - Написання пісень / музика, тексти, аранжування / - Запис матеріалу на цифрові носії. А також звукове та світлове супроводження вашого свята!

Договорная

Аранжировка / звукозапись

24.02.2019

Пропоную відеозйомку Вашого весілля (фільм і весільний кліп) або будь-якого іншого урочистого заходу в м.Вінниця. Відео знімаємо на якісну і дорогу техніку, відео віддаємо на флешці! наші послуги: Відеозйомка днів народжень, Love Story, весільного ролика, Відео зйомка хрестин, випускних у школах, та дитячих садках, відеозйомка концертів та реклами. В нас ви можете замовити по годинну відеозйомку. для звязку з нами телефонуйте за номером в оголошені, або за номером під відео.

7 000 грн.

Видеооператоры

16.01.2019

Пропоную якісну та професійну відеозйомку урочистих подій на одну чи дві камери! Відео зйомка з квадрокоптера! за більш детальною інформацією телефонуйте за номером в оголошені.

7 000 грн.

Видеооператоры

16.01.2019

наукове шоу

Ми пропонуємо перше науково-популярне сценічне шоу для всієї родини – дорослих та дітей. Ми працюємо у Вінниці та Вінницькій області та інші місця. У програмі нашого розважально-пізнавального шоу: - «Магічні» перетворення, які виконують веселі «професори». У програмі видовищні спец ефекти, серед яких полум’я в руці, водневі вибухи, димові кільця, кріо кухня та інше. - Шоу з рідким азотом – це розважальне шоу для всієї родини у Вінниці, інтерактивне та креативне. Застосовуються екстремальні низькі температури (-196 С). Наші майстри продемонструють вам азотний вибух, обливання рідким азотом, пінні вулкани, азотне нітро-морозиво, заморожування і розбивання квітів та фруктів і багато інших цікавих речей. Хімічне шоу у Вінниці – це уже цікавий варіант проведення різних свят. Програма шоу інтерактивна, тобто ви та ваші гості зможуть взяти в ньому участь.

1 000 грн.

Организация праздников, праздник под ключ

15.01.2019

Професійна відеозйомка

Команда професійних відеооператорів зніме та змонтує Ваше весілля. Відеозйомку можна провести в одну, дві або три камери. Також окремо записується звук. Відео знімаємо в Full HD. Сценарій відеозйомки, оформлення відео, використання музичних композицій обумовлюється з клієнтом. Враховуються всі Ваші побажання.

10 000 грн.
Торг возможен

Видеооператоры

14.06.2017

Відеозйомка Вашого весілля

Відеозйомка Вашого весілля. Знімаємо весілля в 1-3 камери. Сценарій і монтаж узгоджується з Вами. Окремо пишеться звук. Робиться корекція кольору. Працюємо по всій Україні.

10 000 грн.
Торг возможен

Видеооператоры

14.06.2017