Операторы
 
Зарплата Не важно
Район города Не важно
Тип работы Не важно
Тип занятости Не важно

Работа оператором в офисе в Виннице

Работа оператором в офисе в Виннице – 74 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Работа рекламно-информационного характера. Гибкий график, возможность совмещения. Работа ведется удаленно на ПК. Работе уделяете от 2 часов, смотрите по своему режиму когда удобно. Требуется жен. от 18лет, средний уровень пк, грамотность, ответственность, доступ в интернет. Для подробностей пишите адрес эл.почты

8 000 грн.

Операторы

08.08.2019

Работа исключительно в сети интернет. Свободный график. Вакансия подойдет для женщин в декретном отпуске и женщин пенсионного возраста. Требования: Средний уровень ПК, грамотность. Обучение предоставляется.

8 000 грн.

Операторы

08.08.2019

Потрібен відповідальний працівник для роботи з електронною поштою і розміщенням інформації в інтернеті. Навчаємо. Оплата відрядно-преміальна, виплати раз в три тижні на картковий рахунок.

7 500 грн.

Операторы

31.03.2020

Вимоги: наявність ПК та доступу до інтернету Обов'язки: розсилання оголошень, обробка вхідних запитів Умови: від 2-х годин в день, вільний графік, регулярні виплати на банківську картку

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Великий інтернет-магазин товарів першої необхідності запрошує на віддалену роботу операторів. Вимоги: доступ до інтернету, знання комп'ютера, грамотне мовлення Обов'язки: консультування клієнтів, обробка замовлень, ведення звітності Умови: безкоштовне навчання, відрядно-преміальна форма оплати

7 500 грн.

Операторы

31.03.2020

Потрібен відповідальний працівник на віддалену вакансію. Пропонуємо вільний графік, безкоштовне навчання, відрядну форму оплати. Обов'язки-створення потоку клієнтів в наш інтернет-магазин.

7 500 грн.

Операторы

31.03.2020

Обов'язки: консультування онлайн, опрацювання вхідних запитів, надання інформації. Умови-2-3 години в день, навчання за рахунок компанії. Вимоги: доступ до інтернету.

8 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Шукаємо активного співробітника для роботи онлайн, робота пов'язана з електронною поштою і розміщенням інформації на сайтах. Навчання безкоштовне. Оплата відрядно-преміальна, виплати кожні три тижні на банківський рахунок.

7 500 грн.

Операторы

31.03.2020

Вимоги: наявність доступу до інтернету і комп'ютера або ноутбука Обов'язки: розміщення оголошень, обробка запитів, звітність Умови: 2-4 години в день, гнучкий графік, регулярні виплати на розрахункову картку

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Вимоги: наявність постійного доступу до інтернету і комп'ютер або ноутбук/планшет Обов'язки: розсилка інформації, опрацювання вхідних запитів Умови: 2-4 години на день, гнучкий графік, регулярні виплати на картковий рахунок

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Інтернет-магазин товарів повсякденного вжитку шукає операторів на віддалену вакансію. Вимоги: вихід в інтернет, навики роботи за комп'ютером, грамотне мовлення. Обов'язки: консультація клієнтів, обробка запитів, ведення звітності онлайн. Умови: навчання-безкоштовно, відрядна форма оплати, премії.

7 500 грн.

Операторы

31.03.2020

Великому інтернет-магазину товарів повсякденного попиту потрібні оператори на віддалену роботу. Вимоги: наявність інтернету, знання комп'ютера на рівні користувача, грамотне мовлення Обов'язки: робота з клієнтами онлайн, опрацювання замовлень, звіти в електронній формі Умови: гручкий графік, безкоштовне навчання, відрядна форма оплати праці.

7 500 грн.

Операторы

31.03.2020

Обов'язки: - Робота з кандидатами; Вимоги: - комунікабельність, активність, тактовність - наявність постійного з'єднання з мережею інтернет Умови: - високий рівень ЗП - вільний графік роботи - дружний колектив.

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Требуются работники с целью удаленной деятельности в сети интернет (без продаж и без финансового риска). Требования: знание компьютера, граммотность, общительность, исполнительность, Высшее (не полное высшее) образование приветствуется. Возраст от 21+ Условия: работа на дому, оплата по ТК, зaнятость 3-4 в сутки, профессиональный и карьерный рост.

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Для администрирования интернет магазина, требуется менеджер Обязанности: - работа с электронной почтой, - размещение информации на интернет порталах С вами будет заключен официальный договор Предоставляется обучение в процессе работы. Требования: - возраст от 20 - постоянный доступ к сети интернет и владение ПК на уровне уверенного пользователя - ответственность, грамотность Условия: - гибкий график работы, высокая ЗП - место жительство значения не имеет

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Обязанности: размещение материалов в сети интернете. работа с эл. почтой и офисными документами Условия работы: 3-4 часа в день, свободный график

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Вимоги к кандидату: Обов'язкова наявність персонального комп'ютера, стабільний доступ в інтернет. Знання користування ПК або планшетом на рівні користувача - досить. Всього іншого обучимо (навчання безкоштовне). Вік від 20 років. Умови та графік роботи: Мінімум 3-4 год. В день у зручний для Вас час. Графік складаєте на свій розсуд. Заробітна плата стабільна, виплачується на Ваш розрахунковий рахунок в банку.

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Робота надомна. На власному компьютері, у інтернет мережі. Обов'язки: рекламно-інформаційна діяльність за нашими заявками Безкоштовне навчання. Он-лайн супровід цілодобово Вимоги: жінка від 19 до 47 років, комунікабельність, амбіційність Студентів не беремо на роботу. Умови: стабільна ЗП, вільний графік роботи, кар'єрний ріст

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Робота надомна. На власному компьютері, у інтернет мережі. Обов'язки: рекламно-інформаційна діяльність за нашими заявками Безкоштовне навчання. Он-лайн супровід цілодобово Вимоги: жінка від 19 до 50 років, комунікабельність, амбіційність Студентів не беремо на роботу. Умови: стабільна ЗП, вільний графік роботи, кар'єрний ріст

7 000 грн.

Операторы

31.03.2020

Работа для женщин от 22 до 45 лет имеющих до 4 часов свободного доступа к интернету,Официальная с хорошим заработком,Детально отвечу на почтовый адрес.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Виннице.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Виннице большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Виннице, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Винница.