Видеооператоры
 
Цена Не важно
Район города Не важно

Заказать услуги видеооператора на свадьбу, на выпускной или в детский сад в Виннице

Услуги видеооператора в Виннице – 4 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Пропоную відеозйомку Вашого весілля (фільм і весільний кліп) або будь-якого іншого урочистого заходу в м.Вінниця. Відео знімаємо на якісну і дорогу техніку, відео віддаємо на флешці! наші послуги: Відеозйомка днів народжень, Love Story, весільного ролика, Відео зйомка хрестин, випускних у школах, та дитячих садках, відеозйомка концертів та реклами. В нас ви можете замовити по годинну відеозйомку. для звязку з нами телефонуйте за номером в оголошені, або за номером під відео.

7 000 грн.

Видеооператоры

16.01.2019

Пропоную якісну та професійну відеозйомку урочистих подій на одну чи дві камери! Відео зйомка з квадрокоптера! за більш детальною інформацією телефонуйте за номером в оголошені.

7 000 грн.

Видеооператоры

16.01.2019

Професійна відеозйомка

Команда професійних відеооператорів зніме та змонтує Ваше весілля. Відеозйомку можна провести в одну, дві або три камери. Також окремо записується звук. Відео знімаємо в Full HD. Сценарій відеозйомки, оформлення відео, використання музичних композицій обумовлюється з клієнтом. Враховуються всі Ваші побажання.

10 000 грн.
Торг возможен

Видеооператоры

14.06.2017

Відеозйомка Вашого весілля

Відеозйомка Вашого весілля. Знімаємо весілля в 1-3 камери. Сценарій і монтаж узгоджується з Вами. Окремо пишеться звук. Робиться корекція кольору. Працюємо по всій Україні.

10 000 грн.
Торг возможен

Видеооператоры

14.06.2017