Работа оператором в офисе в Волынской области

Работа оператором в офисе в Волынской области – 69 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Обычные объявления

Віддалена робота на ПК із вільним графіком від 4-х год. в день. Можна поєднувати із декретною відпусткою або з основною роботою. В обов'язки входитиме розміщення інформації на сайтах та подальше консультування клієнтів. Навчання в процесі роботи. Вимоги до кандидатів: жінки віком від 20 років, відповідальні, зі знаннями ПК на рівні користувача.

6 500 грн.

Операторы

22.02.2020

Непоганий заробіток на дому для жінок. Робота на ПК інформаційного змісту із гнучким графіком, можна поєднувати з основною роботою. Часткова зайнятість 3 год. в день. Навчання безкоштовне онлайн, є випробний термін. Всі матеріали для роботи надаються. Дохід офіційний. Є можливість професійного росту. За деталями звертайтеся на пошту.

6 500 грн.

Операторы

22.02.2020

На роботу в інтернет-магазин запрошуються молоді та активні жінки віком від 25 років. Робота віддалена з вільним графіком та зайнятістю 3-4 год. в день. Дохід офіційний, є можливість професійного росту, премії на кожному етапі росту. За детальнішою інформацією пишіть на електронну пошту.

6 800 грн.

Операторы

22.02.2020

Пропонуємо роботу на дому жінкам віком від 20 років. Робота рекламно-інформаційного характеру, особливих навиків чи досвіду у даній сфері не потребує. Графік роботи вільний (від 2-х годин вдень), навчання безкоштовне в процесі роботи, наявність ПК з доступом в інтернет. Є можливість професійного росту із збільшенням рівня доходів. Пишіть, деталі відправлю на пошту.

6 800 грн.

Операторы

22.02.2020

Робота на ПК на віддаленому доступі. Неповний робочий день. Основні вимоги: жінки віком від 25 років, амбіційні, відповідальні, комунікабельні, зі знанням ПК на рівні користувача. Роботу можна виконувати як хоббі, за сумісництвом з основним видом діяльності або поєднуючи із декретною відпусткою. Всі матеріали для роботи надаються. За детальною інформацією пишіть на пошту.

6 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Проводиться набір працівників для віддаленої роботи за власним комп’ютером. Робота без вкладень і оплачується зразу після її виконання або по мірі її виконання. Суть роботи: підбір персоналу на сайтах роботи і в соц. мережах, обробка електронних листів від кандидатів, розміщення оголошень на різних сайтах. Умови: знання комп’ютера на рівні користувача, вільний вихід в інтернет, відповідальність, цілеспрямованість. Графік роботи вільний, достатньо до 4-5 годин в день. Безплатне онлайн навчання. Виплати на карту банку. Для oтримaння більш дeтaльнішoї інфoрмaції, зaлишіть свoї кoнтaкти (пoшту aбo вaйбeр) і ми з Вaми зв'яжeмoся.

9 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Інтернет магазин приймає на роботу, без вкладень, працівників для розвитку клієнтської бази та розсилки листів клієнтам. Робота віддалена, займає до 4 год на день. Вільний графік роботи. Для роботи потрібні ПК чи телефон з підключеним швидкісним інтернетом та знання комп'ютера на рівні користувача. Дохід зростаючий. Безкоштовне онлайн навчання. Всі виплати на карту банку. Для oтримaння більш дeтaльнішoї інфoрмaції, зaлишіть свoї кoнтaкти (пoшту aбo вaйбeр) і ми з Вaми зв'яжeмoся.

8 000 грн.

Операторы

21.02.2020

Работа в сети интернета для женщин и мужчин в возрасте от 18 до 60 лет.Возможно без опыта работы. Обучение бесплатное.Материалы по обучению подготовлены и будут предоставлены каждому желающему. Работа официально.Заработная плата в гривнах. Не упустите свой шанс получить дополнительный доход!

6 000 грн.

Операторы

21.02.2020

Косметична компанія набирає працівників на посаду менеджер по просуванню бренду. Робота ведеться онлайн, через інтернет, працювати потрібно 3-4 години на добу у зручний час. Для роботи потрібний вільний вихід в інтернет. Обов'язки: надання консультацій клієнтам, проведення листування з клієнтами по електронній пошті, опрацювання заявок в режимі онлайн. Вимоги: вік від 18 років, знання ПК на рівні впевненого користувача, активність і уважність, вільний вихід в інтернет. Компанія для роботи надає безкоштовне навчання. Для oтримaння більш дeтaльнішoї інфoрмaції, зaлишіть свoї кoнтaкти (пoшту aбo вaйбeр) і ми з Вaми зв'яжeмoся.

8 000 грн.

Операторы

21.02.2020

Робота полягає в опрацюванні даних, розміщенні інформації в інтернеті, роботі з електронною поштою і базами даних. Достатньо мати від 2-3 годин вільного часу в день та доступ до інтернету. Оплата відрядно-преміальна на картковий рахунок в банку кожні три тижні.

8 000 грн.

Операторы

22.02.2020

Обов'язки: ведення і наповнення бази даних, робота з електронною поштою згідно інструкцій Вимоги: впевнений користувач ПК і доступ до інтерету Умови: від 3-х годин на день, відрядна форма оплати, безкоштовне навчання, дружній колектив

7 500 грн.

Операторы

22.02.2020

Дополнительный заработок в интернете. Работа не сложная, через интернет. Вакансия подойдет домохозяйкам, от 20 лет. Помощь во время обучения предоставляется. Требования: знание работы с эл.почтой. График работы свободный. Пишите на эл.почту или оставляйте свою

6 700 грн.

Операторы

30.09.2019

Многие хотят найти подработку в интернете, но не все представляют какую. Согласны? Хотя все просто, надо только включить логику, что там где деньги халявы нет))) Сложного конечно ничего нет, просто постоянные действия. Требования: время от 2-3 часов на работу в течении суток,стрессоустойчивость в конфликтных и нестандартных ситуациях , стремление развиваться, жизнерадостность. Условия: Оплата сдельно-премиальная. Премии, отпуск за счет компании. Собеседование по элeктpoнной пoчте

6 700 грн.

Операторы

30.09.2019

Без опыта. Оператор пк.

Производится набор сотрудников для работы на дому удаленно. Размещение объявлений на досках, рекламы на сайтах. Специальных знаний не нужно. Сами планируете свой график, работа простая, выполняется дома. Более подробно отвечу на вашу почту! (дайте ваш эл.адрес)

6 000 грн.

Операторы

05.06.2019

Вимоги: -жінки від 23 років; -бaзові нaвики рaботи з ПК і електронною поштою; -ПК і доcтуп до інтернету; -3-4 вільних годин в день. Умови: Графік роботи вільний, допомога наставника, професійний і кар'єрний ріст, офіційна оплата на карту, професійні інструменти для роботи онлайн. Писати на e-mail або вайбер.

6 500 грн.

Операторы

18.08.2019

Необходимые навыки: знание ПК на уровне пользователя, свободная ориентация в интернете. Умение вести диалог и электронную переписку, грамотность, ответственность. В обязанности входит: подбор и обучение сотрудников, работа с почтой и документацией, сопровождение новых партнёров. Компания предоставляет: бесплатное обучение, свободный график, возможность совмещения с учёбой, работой, декретом. Официальная сдельно-премиальная оплата . Подробности в вайбере или по почте

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

17.02.2020

Частичная занятость(от трёх часов в свободное время). Работа дома на ПК, планшете(необходим выход в интернет). Перспектива карьерного роста и полной занятости с высоким доходом, возможность заработать пассивный доход. Работа с короткими текстами, переписка, собеседования, регистрация партнёров на сайте и их сопровождение. Подробности в вайбере или на почту

0 грн.
По результатам собеседования

Операторы

17.02.2020

Вакансия подойдет как дополнительный доход. Работу можно совмещать с основной работой или учебой. Обучение предоставляется дистанционно. Вам достаточно иметь постоянный интернет, знания пк не ниже среднего уровня и ответственность к работе. Работаете в удобное для вас время от 3 часов. За подробностями пишите адрес эл.почты.

8 000 грн.

Операторы

08.08.2019

Данная вакансия подойдёт как новый источник дохода или основной заработок. Работа в онлайн формате на ПК. Подробности по почте.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Ведётся набор сотрудников на информационной работы на дому. Жен. От 22лет, уровень знания ПК средний.

8 000 грн.

Операторы

29.03.2019

Большая часть операций, которые осуществляются в офисе, связана с работой на компьютерах, а также ответами на телефонные звонки. Большинство компаний уже давно перешли на индивидуальную работу с клиентами, которая осуществляется по телефону квалифицированными операторами.

Вакансии операторов в Волынской области.

Подыскать перспективную работу оператора можно благодаря работе доски бесплатных объявлений UkrMarket. Сайт предлагает соискателям в Волынской области большой список вакансий от работодателей крупных и зарубежных компаний. Здесь можно постоянно увидеть предложения на должность:
  • оператора ввода данных;
  • оператора со знанием английского языка;
  • продавца-оператора ПК;
  • сотрудников в call-центр;
  • оператора 1С.

UkrMarket – широкие возможности для трудоустройства оператором.

Доска бесплатных объявлений UkrMarket поможет трудоустроиться соискателям даже без опыта работы. На сайте можно увидеть вакансии от компаний в Волынской области, которые готовы взять на работу сотрудника без опыта работы и предоставить ему необходимое обучение.

Операторы, Cекретариат / АХО, Работа – газета интернет объявлений Волынская область.