Юридические услуги

Юридические консультации в Украине

Услуги юриста в Украине – 65 результатов

Бесплатное Мобильное приложение UkrMarket

Практическая помощь в получении регистрации места жительства (прописки) в Харькове. Для граждан Украины и иностранцев! Можно с несовершеннолетними детьми. Для иностранцев предоставим - нотариальное заявление о согласии хозяина квартиры прописать у себя иностранца и нотариальные копии документов на собственность, где будет происходить регистрация места жительства (для оформления временного вида на жительство, постоянного вида на жительство, гражданства). Все официально! Предоставляемая услуга полностью соответствует законодательству Украины. Я собственник квартир (в жилых многоэтажках) в городе Харькове, предоставляю Вам возможность без посредников оформить прописку в городе Харькове. Прописка оформляется в течении 1 часа при личном Вашем присутствии в Центре административных услуг! Звоните с 8.00 до 20.00 ежедневно. Без выходных. Registration of place of residence in the city of Kharkov for foreign citizens. A notarized statement of consent of the landlord to register the foreigner. Officially. Quickly. Inexpensive.

Договорная

Деловые услуги   Юридические консультации

01.10.2017

Обычные объявления

ЦЕНТР РЕГИСТРАЦИИ (ПРОПИСКИ) В КИЕВЕ предоставляет Вам возможность получить прописку (регистрацию) в столице Украины.

Договорная

Юридические консультации

20.03.2018

Особистий адвокат в Києві

Програма "Особистий адвокат" містить наступний перелік послуг: Юридична допомога: В разі затримання, виїзд адвоката співробітниками Національної поліції. Консультація цілодобово; Консультування по телефону з питань (цивільні, кримінальні, адміністративні, житлові, шлюбно-сімейні правовідносини та ін.); При винекненні ситуацій особистої безпеки та поведінки у потенційно небезпечних та конфліктних дій, адвокат оперативно з орінтує подальші кроки, що унеможливлять порушення Ваших законних прав та інтересів. Консультування по телефону з питань взаємовідносин з представниками Національної поліції. Надання по телефону консультацій з правил поведінки при надзвичайних ситуаціях; Обслуговування за програмою "Особистий адвокат" коштує від 12000 грн. на рік (від 1500 грн. на місяць).

Договорная

Юридические консультации

13.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» здійснює реєстрацію та ліцензування фінансових компаній, в тому числі факторингових, лізингових,обміну валют,адміністрування в групах (покупка в групах) та кредитних компаній та їх відокремлених підрозділів, структурних одиниць «ПІД КЛЮЧ»! Ви отримаєте високоякісні юридичні послуги в короткий термін та за невелику плату, а також маєте можливість отримати повне консультування щодо ведення діяльності фінансових компаній та їх відокремлених підрозділів!

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» здійснює реєстрацію та ліцензування страхових компаній та їх відокремлених підрозділів, ПІД КЛЮЧ! Ви отримаєте високоякісні юридичні послуги в короткий термін та за невелику плату, а також маєте можливість отримати повне консультування щодо ведення діяльності страхових компаній та їх відокремлених підрозділів!

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» здійснює реєстрацію та ліцензування кредитних спілок та їх відокремлених підрозділів, ПІД КЛЮЧ! Ви отримаєте високоякісні юридичні послуги в короткий термін та за невелику плату, а також маєте можливість отримати повне консультування щодо ведення діяльності кредитних спілок та їх відокремлених підрозділів!

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» здійснює реєстрацію та ліцензування ломбардів та їх відокремлених підрозділів ПІД КЛЮЧ! Ви отримаєте високоякісні юридичні послуги в короткий термін та за невелику плату, а також маєте можливість отримати повне консультування щодо ведення діяльності ломбардів та їх відокремлених підрозділів!

Отдам даром

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» здійснює реєстрацію та ліцензування недержавних пенсійних фондів, адміністраторів недержавних пенсійних фондів та їх відокремлених підрозділів, ПІД КЛЮЧ! Ви отримаєте високоякісні юридичні послуги в короткий термін та за невелику плату, а також маєте можливість отримати повне консультування щодо ведення діяльності недержавних пенсійних фондів, адміністраторів недержавних пенсійних фондів та їх відокремлених підрозділів!

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

Реєстрація ломбардів, фінансових установ (фінансові компанії, страхові компанії, кредитні спілки, пенсійні фонди, адміністратори НПФ і їх відділень!) Підготовка документів, їх супровід до отримання дозвільних документів, консультації з ведення діяльності фінансових установ. У найкоротші терміни при мінімальних витратах!

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» проводить реєстрацію ТОВ, ТДВ, ПАТ, ПрАТ, ФОП, ПП, Агентств, Асоціацій, Корпорацій, Консорціумів, Концернів, Холдингових компаній, Дочірніх підприємств та інших підприємств з різною формою господарювання. Внесення змін в установчі документи. Здійснення перереєстрації підприємств, Зміна КВЕД та інших змін, які пов’язанні з перереєстрацією. Оформлення всіх видів ліцензій на ведення господарської діяльності та їх переоформлення. Ліквідація підприємств.

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

• Тимчасовий вид на проживання іноземця в Україні; • Постійний вид на проживання іноземця в Україні; • Оформлення службової карточки для представництва; • Отримання Ідентифікаційного номеру (карточки) платника податків для нерезидента; • Продовження строку перебування іноземця на території України; • Дозвіл на роботу (працевлаштування) іноземних громадян в Україні; • Реєстрація іноземця в ОВІР; • Реєстрація запрошення; • Реєстрація представництва в Україні іноземної компанії; • Ліквідація представництва іноземної компанії в Україні; • Реєстрація іноземних інвестицій;

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» пропонує скористатися інформаційно-консультаційними послугами в сфері закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, а саме: Правову та інформаційну допомогу для розпорядників-початківців в сфері державних закупівель; Консультацію та аналіз до початку проведення процедури закупівлі, планування закупівлі; Допомогу у визначенні предмету закупівлі; Підготовку комітету з конкурсних торгів до проведення державної закупівлі; Розробки проектів протоколів, наказів, положень та договорів, що стосуються сфери державних закупівель на всіх етапах; Консультації з підготовки конкурсних та цінових пропозиції; Аналіз ринку товарів та послуг на території України, що планується закупити; Розробка проектів документації, інструкцій, технічних завдань, методик порівнянь, які надаються учасникам держзакупівель; Консультації та підготовка листів-відповідей в спірних питаннях з учасниками; Перевірка відповідності пропозицій учасників та їх правомочності; Консультації з порівняння та оцінки конкурсних пропозицій; Розробка проекту договору в залежності від специфіки товару (робіт, послуг); Контроль та перевірка відповідності проведення процедури закупівлі до вимог діючого законодавства; Розробка листів-запитів на Уповноважений орган та інші установи, з метою отримання роз’яснень (тощо); Консультації або надання проекту відповіді на звернення, вимоги, скарги, листи-запити від контролюючих органів; Консультації щодо забезпечення захисту інформації, яка не підлягає розголошенню та має службову або комерційну таємницю; Супроводження під ключ тендеру за процедурами: відкриті торги; конкурентний діалог; переговорна процедура закупівель; Консультації щодо участі у торгах (телефоном); Пошук інформації про торги на електронних майданчиках, а також допомога при отриманні документацій конкурсних торгів; Комплексне обслуговування при участі у процедурах закупівель (підготовка пропозицій конкурсних торгів, написання скарг, запитів на роз’яснення, отримання документації конкурсних торгів та інших документів); Консультаційна допомога Учасникам торгів протягом року у будь-який час (телефоном); Комплексна перевірка документів, що стосується процедури закупівель за державні кошти; Забезпечення нормативно-правовими актами, що діють у сфері державних закупівель (друкований або електронний варіант); Розсилка новин у сфері державних закупівель та нових надходжень нормативно-правових актів (друкований або електронний варіант); Допомога Замовнику в пошуку Учасників торгів; Проведення семінарів та тренінгів з питань закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти у приміщенні Замовника; Консультаційна допомога при призупиненні процедури закупівлі під час оскарження в уповноваженому органі у сфері державних закупівель; Експертна підтримка на засіданні при розгляді скарги уповноваженим органом у сфері державних закупівель; Представництво інтересів Замовника у судовому засіданні, у всіх інста

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» пропонує скористатися послугою реєстрація торгової марки, слогану, реєстрація знаку для товарів і послуг. Ви маєте можливість замовити реєстрацію торгового знаку на товари та послуги за звичайною чи прискореною процедурою,замовити реєстрацію звичайної торгової марки, комбінованої чи словесної, а також допомагаємо здійснити попередній пошук торгової марки, реєстрації торгової марки в Україні, міжнародної реєстрації торгової марки, продовження дії свідоцтва на торгову марку, оформити передачу права на торгівельну марку, отримати довідку про дію міжнародної реєстрації в Україні, готуємо відповіді на запит державного органу, який здійснює реєстрацію торгової марки, готуємо та подаємо мотивовану відповідь на запит (відмова у реєстрації знака) кваліфікаційної експертизи, готуємо документи на проведення прискореної експертизи заявки на реєстрацію торгової марки, готуємо та подаємо заперечення до Апеляційної палати щодо рішення за заявкою про реєстрацію торгової марки, готуємо та подаємо документи (клопотання) про публікацію відомостей про передачу права власності на знак, готуємо та подаємо документи (клопотання) про публікацію відомостей про видачу ліцензії на використання знака, готуємо та подаємо клопотання до Комісії за погодженням питання про внесення слова «Україна» для позначення та інші послуги.

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» пропонує скористатися послугою реєстрація авторського права на фізичну особу або юридичну особу, або реєстрацію авторських прав на декілька осіб. Ви маєте можливість замовити реєстрацію авторського права за звичайною чи прискореною процедурою, замовити реєстрацію творів науки, літератури і мистецтва, а саме: - Літературні твори белетристичного, публіцистичного, наукового,технічного характеру; - Брошури, книги, - Статті, у тому числі наукового характеру; - Виступи, лекції, промови, проповіді та інші усні твори; - Комп'ютерні програми; - Алгоритми комп'ютерних програм; - Бази даних; - Музичні твори з текстом і без тексту, - Пісні, поезія для пісень - Драматичні, музично-драматичні твори, пантоміми, хореографічні - інші твори, створені для сценічного показу, та їх постановки; - Аудіовізуальні твори; - Фільми, кліпи, анімаційні кліпи; - Твори образотворчого мистецтва, картини; - Твори архітектури, містобудування і садово-паркового мистецтва; - Фотографічні твори, у тому числі твори, виконані способами, подібними до фотографії; - Цифрові обробки стандартних фотографій - Твори прикладного мистецтва, - Твори декоративного ткацтва, кераміки, різьблення, ливарства, з художнього скла, ювелірні вироби; - Ілюстрації, карти, плани, креслення, - Ескізи, пластичні твори, що належать до сфери географії, геології, топографії, техніки, архітектури та інших сфер діяльності; - Сценічні обробки творів; - Обробки фольклору, придатні для сценічного показу; - Похідні твори, в основу яких покладені інші твори; - Збірники творів, - Збірники обробок фольклору, - Енциклопедії та антології.

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» пропонує скористатися послугою реєстрація винаходів та корисних моделей. Ви маєте можливість замовити реєстрацію винаходів та корисних моделей, дана послуга включає: підготовку документів та подачу заявки на винахід (корисну модель), складання опису заявки на винахід (корисну модель), підготовка та подача заяви про зміну заявника (передача прав на заявку), Псупровід при проведенні кваліфікаційної експертизи заявки на винахід, допомагаємо в наданні відповіді на запит експертизи (включаючи заперечення), здійснюємо підготовку та подання заперечення до Апеляційної палати проти рішення за заявкою на реєстрацію винаходів та корисних моделей, підготовку документів для реєстрації та отримання патенту на винахід (корисну модель), підготовку документів для отримання дубліката патенту на винахід (корисну модель), підготовку та подачу документів (клопотання) про опублікування відомостей про передачу права власності на винахід (корисну модель), підготовку ліцензійного договору, подавання документів зі сплатою для підтримання чинності патенту на винахід (корисну модель).

1 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» пропонує скористатися послугою реєстрація промислових зразків. Ви маєте можливість замовити реєстрацію промислових зразків в Україні або міжнародну реєстрацію промислового зразка. Послуга реєстрації промислових знаків включає: підготовку документів та подачу заявки на промисловий зразок, складання опису заявки на промисловий зразок, підготовка та подача відповідей на запит експертизи, підготовка документів для реєстрації патенту на промисловий зразок та його отримання, подача документів для публікації про видачу патенту на промисловий зразок, подавання документів зі сплатою для підтримання чинності патенту на промисловий зразок, підготовка документів для передачі права на промисловий зразок. При замовлені послуги, Ви отримаєте високоякісні юридичні послуги в короткий термін та за невелику плату, а також маєте можливість замовити повне консультування щодо правил проведення реєстрації промислових зразків!

3 000 грн.

Юридические консультации

12.03.2018

Юридичні консультації у м. Суми. Аналіз спірних відносин, процесуальних документів. Визначення судової перспективи справи. Варіанти вирішення проблеми. Послуги юриста, адвоката. Крім того, юристи VOX JURIS пропонують повний спектр юридичних послуг. Загальний перелік юридичних послуг: - Юридична консультація; - Складання заяв, запитів, договорів, угод, інших документів; - Представництво інтересів у судах та інших органах будь-якої форми власності; - Абонентське обслуговування (юридичне супроводження) суб'єктів господарювання; - Інші юридичні послуги; - Медіація.

Договорная

Юридические консультации

02.09.2016

Якісні юридичні послуги. Прозорість оплати та розрахунків за послуги юриста. За юридичні послуги сплатить Ваш опонент. Кваліфіковані юридичні послуги. Надання юридичних послуг у точний термін. З питань надання юридичних послуг у м. Суми телефонуйте!

1 грн.

Юридические консультации

05.06.2016

Повний спектр юридичних послуг у сферах цивільного, господарського, податкового, земельного, трудового, кримінального, банківського, військового права, у тому числі: консультування правовий аналіз документів, спірних відносин складання, подання письмових запитів, заяв, скарг досудове врегулювання спорів підготування позовних заяв, заперечень на позовні заяви представництво інтересів у судах усіх інстанцій, інших органах держвлади складання договорів, угод комплексне юридичне супроводження медіація Якісні юридичні послуги. Прозорість оплати та розрахунків за послуги юриста. За юридичні послуги сплатить Ваш опонент. Кваліфіковані юридичні послуги. Надання юридичних послуг у точний термін.

1 грн.

Юридические консультации

05.06.2016

Кваліфіковані юридичні послуги у м. Суми. Повний спектр юридичних послуг у м. Суми. Приватний юрист, адвокат. Адвокатські послуги. Якісні юридичні послуги. Прозорість оплати та розрахунків за послуги юриста. За юридичні послуги сплатить Ваш опонент. Кваліфіковані юридичні послуги. Надання юридичних послуг у точний термін. Конфіденційність надання юридичних послуг.

Договорная

Юридические консультации

19.06.2016

  • Главные рубрики UkrMarket
  • Рубрики в разделе Услуги
  • Рубрики в разделе Деловые услуги
  • Рубрики в разделе Юридические услуги
Популярные рубрики:

Чтобы осуществить определенные действия в юридическом поле, не обязательно знать все законы. Если нужно принять правильно решение, можно просто обратиться за профессиональной юридической консультацией.

Предоставление юридических консультаций в Украине.

Если вы никогда не прибегали к услугам профессионального юриста и не знаете где найти опытного человека, тогда заходите на доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net. В представленном перечне вы найдете специалиста, который сможет дать грамотную юридическую консультацию по вопросам:

  •    недвижимости;
  •      заключения брачного контракта;
  •     развода;
  •     передачи ценных активов по наследству;
  •     защиты обвиняемого в суде.

Ukrmarket.net – возможность получить юридическую консультацию, не выходя из дома.

Через доску бесплатных объявлений Ukrmarket.net вы сможете найти юриста, который предоставит вам грамотную консультацию в онлайн режиме. Это позволит сэкономить время и получить максимально эффективный результат.

Услуги, Деловые услуги, Юридические услуги, Юридические консультации - объявления Украина.